facebook twitter nk
Ładuję

Wiadomości

20 luty 2018, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 2

Jak informuje Prezes Zarządu KS Chojnowianka, Bogdan Jóźwiak, walne zgromadzenie sprawozdawczo-wyborcze członków KS Chojnowianka odbędzie się 27 lutego w Domu Schrama.

czytaj dalej »
20 luty 2018, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Ulica Legnicka - jedna z najważniejszych ulic w Chojnowie znalazła się na liście tegorocznych inwestycji Urzędu Miejskiego. Kilka lat temu ze środków powiatu legnickiego wymieniona została nawierzchnia na odcinku od Lubińskiej do Kolejowej; teraz Urząd Miejski bierze się za budowę oświetlenia drogowego na odcinku od ul. Reja do ul. Żeromskiego. Trwa poszukiwanie wykonawcy inwestycji - wkrótce spodziewać możemy się rozstrzygnięcia postępowania.
czytaj dalej »
19 luty 2018, admin, Wszystkich komentarzy: 0
1 marca w ramach obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na prelekcję Piotra Kucznira "Żyli prawem wilka", podczas której będziemy mieli okazję m.in. poznać sylwetki Żołnierzy Wyklętych z naszego regionu.
czytaj dalej »
19 luty 2018, Partnerstwo, Wszystkich komentarzy: 0

Uprawy ekologiczne stają się coraz bardziej popularne zwłaszcza wśród młodych ludzi, jednak i wśród nich nie brakuje sceptyków. Niektórzy nie wierzą w to, że plony z upraw ekologicznych w pełni spełniają surowe normy ekologiczne.

czytaj dalej »
19 luty 2018, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Największa chojnowska inwestycja zaplanowana na 2018 rok napotkała problemy - mowa tu o budowie centrum medycznego dla regionu Chojnowa wraz z zakupem specjalistycznego sprzętu medycznego. Urząd Miejski na realizację nowej przychodni zamierza przeznaczyć 3 900 000 złotych; niestety - wszystkie oferty przekraczają tę kwotę. Znacznie mniej problemów powinno być z inwestycją zaplanowaną w Parku Śródmiejski, gdzie już wkrótce spodziewać możemy się wyboru wykonawcy.
czytaj dalej »
18 luty 2018, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wyjątkowo nie w listopadzie, lecz w lutym... w hali Powiatowego Zespołu Szkół przy ulicy Jana Matejki odbył się VII Turniej Szachowy o Puchar Polskiej Miedzi. W tym roku impreza gościła rekordową liczbę 113 uczestników z Polski, Ukrainy i Rumunii.
czytaj dalej »
16 luty 2018, Partnerstwo,
"POLERS" - profesjonalna firma sprzątająca, będąca w zakresie świadczonych usług liderem usług na rynku regionalnym poszukujemy kandydatów na stanowisko przedstawiciel handlowy i koordynator prac porządkowych.
czytaj dalej »
16 luty 2018, admin, Wszystkich komentarzy: 0
W dniu dzisiejszym w Dzwonowie ruszy procedura wymiany wodomierzy na wodomierze radiowe.
czytaj dalej »
16 luty 2018, Partnerstwo,
NTT Group to firma oferująca części do napędów mechanicznych. Do naszego oddziału w Chojnowie zajmującego się produkcją elementów napędowych poszukujemy kandydatów na stanowisko...
czytaj dalej »
15 luty 2018, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

Zachęcamy do zapoznania się z repertuarem chojnowskiego Kina Kultura.

czytaj dalej »