facebook twitter nk
Ładuję

Wiadomości

21 luty 2020, Partnerstwo, Wszystkich komentarzy: 0
Drzwi pancerne, bo o nie właśnie chodzi, pozwolą Ci zabezpieczyć duże ilości wartościowych przedmiotów w sytuacji, gdy sejf będzie niewystarczający lub po prostu nie znajdzie się dla niego odpowiednio dużo miejsca w pomieszczeniu. Dzięki tego typu drzwiom stworzysz prawdziwy skarbiec lub zamienisz cały budynek w bezpieczną twierdzę. Drzwi pancerne cieszą się zainteresowaniem zarówno przedsiębiorców, jak i przedstawicieli banków oraz urzędów, coraz częściej także osób prywatnych.
czytaj dalej »
21 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Jak informuje portal lca.pl, legnicki szpital wstrzymał przyjęcia na oddział położniczy. Decyzję wydał Tomasz Uher, zastępca dyrektora do spraw lecznictwa Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy na wniosek Wojciecha Kowalika, kierownika oddziału neonatologii w legnickim szpitalu oraz lekarza epidemiologa dr Krzysztofa Szufnarowskiego.
czytaj dalej »
21 luty 2020, Chojnowska Drużyna Strzelecka, Wszystkich komentarzy: 4
Chojnowska Drużyna Strzelecka działająca już siódmy rok na terenie Miasta i Gminy Chojnów w ramach Stowarzyszenia Historyczno-Kolekcjonerskiego „Grupa Rekonstrukcji Historycznej im. 19 Pułku Piechoty Odsieczy Lwowa” zorganizowała w tym roku już V edycję zimowego Strzeleckiego Zgrupowania Szkoleniowego.
czytaj dalej »
21 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
"Meksyk. W krainie Majów" to tytuł kolejnej prelekcji zorganizowanej przez Miejską Bibliotekę Publiczną, której gościem będzie dr Wojciech Drzewicki – pochodzący z Chojnowa podróżnik, dr geologii, zastępca dyrektora ds. ogólnych Instytutu Nauk Geologicznych Uniwersytetu Wrocławskiego. Jak zawsze spodziewać możemy się sporej frekwencji.
czytaj dalej »
21 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wojewoda dolnośląski uchylił zarządzenie w sprawie zwalczania wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI) na terenie powiatu legnickiego i złotoryjskiego, określające między innymi obszary zapowietrzone i zagrożone chorobą.
czytaj dalej »
21 luty 2020, Partnerstwo,
Miałeś kolizję lub wypadek spowodowany nie ze twojej winy? Doszło do uszkodzenia twojego pojazdu? Zgłosiłeś szkodę do ubezpieczyciela sprawcy zdarzenia i otrzymałeś odszkodowanie, lecz nie odpowiada ono faktycznym kosztom naprawy samochodu? Twoje odszkodowanie mogło zostać zaniżone. Mamy na to rozwiązanie, którym jest dopłata do odszkodowań.
czytaj dalej »
20 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 1
19 lutego w budynku Starostwa Powiatowego w Legnicy doszło do podpisania listu intencyjnego dotyczącego współpracy pomiędzy powiatem legnickim i Powiatowym Zespołem Szkół a firmą Lidl. Uczniowie technikum oraz szkół branżowych I stopnia niebędący młodocianymi pracownikami będą mogli w okresie nauki odbywać staż uczniowski w rzeczywistych warunkach pracy w celu ułatwienia uzyskiwania doświadczenia i nabywania umiejętności praktycznych niezbędnych do wykonywania pracy w zawodzie.
czytaj dalej »
20 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Korzystając z zaproszenia, gościliśmy dzisiaj w Ceglanym Dworku na karnawałowej zabawie zorganizowanej przez Środowiskowy Dom Samopomocy nr 2. Zobacz zdjęcia z wydarzenia.
czytaj dalej »
20 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Działająca przy Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji grupa teatralna Antykwariat zaprasza na spektakl "Dobranocki dla dorosłych II".
czytaj dalej »
20 luty 2020, Partnerstwo, Wszystkich komentarzy: 0

Zakończenie ferii wcale nie musi być smutne! Park Rozrywki Play City w Galerii Piastów zamieni ten dzień w kolorową zabawę karnawałową!

czytaj dalej »