facebook twitter nk
Ładuję

Wiadomości

25 marzec 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Co najmniej 12 lat więzienia grozi mężczyźnie, który w czasie transportu karetką pogotowia zaatakował ratownika medycznego i zadał mu kilka ciosów nożem w klatkę piersiową. Do zdarzenia doszło na lokalnym odcinku autostrady A4. Stan rannego medyka jest dobry.
czytaj dalej »
25 marzec 2020, admin2, Wszystkich komentarzy: 0

Informacja jest potwierdzona przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Legnicy. Apelujemy o przestrzeganie zasad, które są gwarantem minimalizowania zakażenia.

czytaj dalej »
25 marzec 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Policjanci ostrzegają i radzą: Nie daj się oszukać na "informacje o koronawirusie". Przestępcy, wykorzystując obawę i niepewność związaną z epidemią, chcą wyłudzić pieniądze lub wprowadzić dezinformację, zasypując sieć oraz media fałszywymi informacjami, czyli fake newsami.
czytaj dalej »
25 marzec 2020, Starostwo Powiatowe,
Koronawirus spowodował szereg sytuacji nietypowych dla nas. Konieczność ograniczenia kontaktów, potrzeba przebywania w kwarantannie, odizolowanie, czy też po porostu zamieszkiwanie samotnie może powodować niepokoje i frustracje.
czytaj dalej »
25 marzec 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
W związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemiologicznego oraz rosnącą liczbą przypadków zarażenia wirusem SARS-CoV-2, Chojnowskim Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej informuje o kolejnych ograniczeniach w swojej pracy.
czytaj dalej »
24 marzec 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Rząd wprowadził kolejne ograniczenia w związku z epidemią koronawirusa. Minister Zdrowia apeluje, by wychodzić z domu jedynie w sytuacjach absolutnie koniecznych.
czytaj dalej »
24 marzec 2020, Przychodnia Rejonowa, Wszystkich komentarzy: 0
W związku z zagrożeniem epidemią koronawirusa Przychodnia wprowadza od 25 marca 2020 roku nadzwyczajne rozwiązania. Zobacz szczegóły.
czytaj dalej »
24 marzec 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Pełna wody ciężarówka dotarła dzisiaj nad ranem do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy. To jednak nie wszystko - wkrótce do Legnicy dotrze kolejna. Zobacz zdjęcia.
czytaj dalej »
24 marzec 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 2
10 lat pozbawienia wolności grozi 17-latkowi, zatrzymanego przez pracownika ochrony jednego z chojnowskich sklepów. Sprawca najpierw ukradł maszynki do golenia, szampon oraz gąbki a następnie po przejściu przez linię kas, uderzył interweniującego pracownika ochrony. Podejrzany usłyszał już w tej sprawie zarzuty.
czytaj dalej »
23 marzec 2020, admin2, Wszystkich komentarzy: 0

Jak informuje Urząd Miejski, w Chojnowie nie ma potwierdzonego przypadku zarażenia koronawirusem.

czytaj dalej »