facebook twitter nk
Ładuję

Wiadomości

13 marzec 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Urząd Gminy Chojnów w związku z sytuacją epidemiologiczną apeluje o ograniczenie wizyt w Urzędzie Gminy, Gminnym Zakładzie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej. - Prosimy, aby wszelkie formalności niewymagające bezpośredniego kontaktu z urzędnikami załatwiać telefonicznie lub za pośrednictwem poczty - czytamy w komunikacie.
czytaj dalej »
13 marzec 2020, admin2, Wszystkich komentarzy: 0

Burmistrz Miasta Chojnowa informuje: według stanu na dzień 13.03.2020 w Chojnowie nie stwierdzono żadnego przypadku zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, nie ma również ani jednej osoby objętej kwarantanną. Informacja jest potwierdzona przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Legnicy.

czytaj dalej »
13 marzec 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Chojnowie w trakcie wykonywanych czynności służbowych zatrzymali 51-letniego mieszkańca Chojnowa, który w jednym z mieszkań na terenie Chojnowa pobierał energię elektryczną, poprzez nielegalne podłączenie do sieci elektrycznej. Mężczyzna odpowie teraz przed sądem. Za kradzież prądu grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności, a także obowiązek uiszczenie opłaty za nielegalny pobór.
czytaj dalej »
13 marzec 2020, admin,
Biskup legnicki podjął decyzję o odwołaniu do 14 kwietnia wszystkich wydarzeń dicezjalnych, skupiających osoby z różnych części diecezji legnickiej, a także spoza niej. Jak informuje Urząd Miejski i Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP, odwołana została coroczna pielgrzymka mężczyzn.
czytaj dalej »
12 marzec 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej znacznie ogranicza funkcjonowanie, odwołując zebrania wspólnot mieszkaniowych oraz ograniczając pracę jedynie do sytuacji kryzysowych i awarii.
czytaj dalej »
12 marzec 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowskie szkoły podstawowe zawiesiły funkcjonowanie, jednak wciąż działają sekretariaty oraz trwa rekrutacja do klas pierwszych. Obydwie chojnowskie placówki zachęcają uczniów do nauki w domu.
czytaj dalej »
12 marzec 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Burmistrz Miasta Chojnowa wydał kolejne zarządzenie w sprawie zawieszenia zajęć w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2.
czytaj dalej »
12 marzec 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Burmistrz Miasta Chojnowa informuje, ze na chwilę obecną nie ma w naszym mieście żadnego przypadku zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, nie ma również ani jednej osoby objętej kwarantanną.
czytaj dalej »
11 marzec 2020, Chojnowska Drużyna Strzelecka, Wszystkich komentarzy: 0

Uwaga Strzelcy! Pilna wiadomość dla Członków Chojnowskiej Drużyny Strzeleckiej i ich Rodzin.

czytaj dalej »
11 marzec 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej informuje o nocnej przerwie w dostawie wody, która swoim zasięgiem obejmie niemal całą gminę.
czytaj dalej »