facebook twitter nk
Ładuję

Wiadomości

06 listopad 2019, Partnerstwo,
Kuchnie gazowe może nie odchodzą jeszcze do lamusa, ale coraz częściej ustępują miejsca nowocześniejszym płytom indukcyjnym i ceramicznym. Są łatwe do utrzymania w czystości, dobrze się prezentują, a ponadto oszczędzają czas i energię. Dzisiaj sprawdzimy, jakie są podobieństwa i różnice pomiędzy płytami ceramicznymi i indukcyjnymi. Czytaj dalej i dowiedz się, który rodzaj wybrać.
czytaj dalej »
06 listopad 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Miejski Rzecznik Konsumentów po raz kolejny będzie udzielał porad mieszkańcom powiatu legnickiego. Zobacz, kiedy będzie pełnił dyżur w Urzędzie Gminy Chojnów.
czytaj dalej »
06 listopad 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Urząd Miejski w Chojnowie w związku ze zbliżającą się 101. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości ma do przekazania 200 flag dla wspólnot mieszkaniowych.
czytaj dalej »
06 listopad 2019, Szkoła Podstawowa nr 4,
SP4news, czyli co słychać w Szkole Podstawowej nr 4...
czytaj dalej »
05 listopad 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
- To jedyne tego typu miejsce w Polsce i najnowocześniejsze w Europie - tak zakończoną niedawno w Okmianach inwestycję promują pracownicy firmy Amazon. W przeciwieństwie do typowych "centrów dystrybucyjnych" tutaj nie znajdziemy powierzchni magazynowych. - Przyjmujemy towar od naszych dostawców i natychmiast dystrybuujemy go do centrów w całej Europie - zaznacza dyrektor okmiańskiego oddziału.
czytaj dalej »
05 listopad 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Gościliśmy dzisiaj w Okmianach, gdzie miało miejsce symboliczne otwarcie specjalistycznego centrum logistycznego firmy Amazon. Zobacz zdjęcia z wydarzenia.
czytaj dalej »
05 listopad 2019, admin2, Wszystkich komentarzy: 0

Za nami II Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej w Powiatowym Zespole Szkół, który odbywał się w ramach obchodów Tygodnia Patriotyzmu. W auli chojnowskiego Liceum Ogólnokształcącego usłyszeliśmy najpiękniejsze pieśni i piosenki o tematyce patriotycznej, które przypominały o ważnych wydarzeniach w historii Polski, a także mówiły o tęsknocie za wolnością lub bliskimi, którzy polegli w walce o wolną Ojczyznę. Poziom tegorocznego konkursu był bardzo wysoki, a uczestnicy pokazali niezwykłe talenty.

czytaj dalej »
04 listopad 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
O Wandzie, co się nie utopiła, lecz Niemca swym pięknem ubiła... - to tytuł wykładu prof. dr hab. Stanisława Rosika na jaki zapraszają Miejska Biblioteka Publiczna oraz Dyskusyjny Klub Książki ŁGARZ.
czytaj dalej »
04 listopad 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 8
Krwią wyzwalana, sercem ukochana - to hasło tegorocznego Tygodnia Patriotyzmu w Powiatowym Zespole Szkół, którego obchody rozpoczęła dzisiejsza uroczysta akademia w auli przy ulicy Poźniaków. Przygotowany przez uczniów klasy IB i ich kolegów montaż poetycko-muzyczny oddaje hołd poległym w walce za wolność Ojczyzny.
czytaj dalej »
04 listopad 2019, Chojnowska Drużyna Strzelecka, Wszystkich komentarzy: 0
Dzień Wszystkich Świętych jest bardzo ważny dla każdego Polaka. Tego dnia tradycyjnie wybieramy się na cmentarz, aby odwiedzić groby bliskich nam osób, zapalić symboliczne światełko pamięci, zostawić wiązankę kwiatów i pomodlić się. Jest to czas, kiedy zatrzymujemy się i wspominamy tych, których nie ma już wśród nas.
czytaj dalej »