facebook twitter nk
Ładuję

Wiadomości

18 listopad 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0

Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej poinformował o kolejnej awarii sieci wodociągowej i problemami z tym związanymi.

czytaj dalej »
17 listopad 2019, admin2, Wszystkich komentarzy: 0

Za nami weekendowe rozgrywki w piłkarskich ligach niższych. Prezentujemy wyniki spotkań rozegranych przez zespoły z ziemi chojnowskiej. Była to już ostatnia kolejka rozgrywek w rundzie jesiennej. Zawodnicy na murawie ponownie pojawią się dopiero wiosną.

czytaj dalej »
16 listopad 2019, admin2, Wszystkich komentarzy: 1

Juliusz Poźniak to postać wyjątkowa, która w szczególny sposób zapisała się na kartach historii naszego miasta.

Mocno przysłużył się do rozwoju chojnowskich placówek oświatowych oraz kulturalnych. Był wieloletnim nauczycielem oraz społecznikiem, wychowawcą młodzieży, a także legionistą i obrońcą Polski w wojnie z bolszewikami.
czytaj dalej »
16 listopad 2019, admin2, Wszystkich komentarzy: 0

Niedawno informowaliśmy o tym, że występ grupy Team Timber, do której należy Krzysztof Majewski z Rokitek, spotkał się z dużym zainteresowaniem jurorów programu Mam Talent.

czytaj dalej »
15 listopad 2019, admin2, Wszystkich komentarzy: 0

Przed nami weekendowe rozgrywki w piłkarskich ligach niższych. Prezentujemy harmonogram spotkań zespołów reprezentujących ziemię chojnowską. Będą to już ostatnie rozgrywki w tej rundzie.

czytaj dalej »
15 listopad 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Do 31 października w szkołach podstawowych na terenie miasta i gminy Chojnów miała miejsce zbiórka karmy dla psów i kotów przebywających w schronisku dla zwierząt. Partnerem akcji jest firma Sonac Osetnica, produkująca komponenty wykorzystywane przy produkcji karmy dla zwierząt.
czytaj dalej »
15 listopad 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Urząd Gminy Chojnów informuje rolników o możliwości odbiorów protokołów suszowych i terminie składania wniosków.
czytaj dalej »
14 listopad 2019, admin2, Wszystkich komentarzy: 0

Prezentujemy repertuar chojnowskiego Kina Kultura na najbliższy weekend. Zachęcamy do zapoznania się z rozpiską seansów.

czytaj dalej »
14 listopad 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Do 26 listopada trwa jesienna lustracja dróg na terenie powiatu legnickiego. Celem działań jest weryfikacja poprawności w oznakowaniu oraz sprawdzenie stanu nawierzchni dróg krajowych, wojewódzkich, powiatowych i gminnych.
czytaj dalej »
14 listopad 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Trwa trzeci miesiąc budowy chodnika, który połączy Chojnów z Białą. Oczekiwana od dawna inwestycja powoli zbliża się do końca.
czytaj dalej »