facebook twitter nk
Ładuję

Wiadomości

21 sierpień 2018, admin, Wszystkich komentarzy: 0
19 sierpnia salka parafialna przy kościele św. Apostołów Piotra i Pawła gościła akcję profilaktyki zdrowotnej, współorganizowanej przez parafię oraz radnego Pawła Grabka. Z darmowych badań skorzystało około 100 osób.
czytaj dalej »
21 sierpień 2018, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Postawą godną naśladowania wykazał się mężczyzna wraz ze swoją partnerką, którzy w Okmianach ujęli nietrzeźwego kierowcę tira poruszającego się drogą krajową nr 94. Kierujący pojazdem ciężarowym na alkomacie wydmuchał blisko 3 promile alkoholu. Potencjalny zabójca za swoje czyny odpowie przed sądem.
czytaj dalej »
20 sierpień 2018, admin, Wszystkich komentarzy: 0
16 września park w Białej gościć będzie XVI edycję Wrześniowych Kresowian - wydarzenia skierowanego do osób, które chcą wspólnie przybliżyć sobie tradycje, historię i kulturę ziem, które przed II wojną światową należały do Polski. Przedstawiamy Wam program wydarzenia.
czytaj dalej »
20 sierpień 2018, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej informuje o przerwie w dostawie wody. Sytuacja spowodowana jest awarią.
czytaj dalej »
20 sierpień 2018, Urząd Gminy Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0
Znamy coraz więcej szczegółów dotyczących tegorocznych Dożynek w Gminie Chojnów. Ci, którzy pamiętają ubiegłoroczny niezwykle udany koncert grupy AfterParty w Witkowie i tym razem nie poczują się zawiedzeni. Mieszkańcy największej gminy powiatu legnickiego będą bowiem bawić się przy dźwiękach zespołu „BOYS” - legendy polskiej muzyki rozrywkowej. Co jeszcze czeka nas podczas święta plonów Gminy Chojnów?
czytaj dalej »
20 sierpień 2018, Partnerstwo,
NTT Group to firma oferująca części do napędów mechanicznych. Do naszego oddziału w Chojnowie zajmującego się produkcją elementów napędowych poszukujemy kandydatów na stanowisko...
czytaj dalej »
19 sierpień 2018, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1

Za nami weekendowe rozgrywki w piłkarskich ligach niższych. Prezentujemy wyniki spotkań rozegranych przez zespoły reprezentujące ziemię chojnowską.

czytaj dalej »
19 sierpień 2018, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Już 26 sierpnia najdłuższy Rynek na Śląsku wypełni się szczelnie klasycznymi pojazdami z minionych epok. Stowarzyszenie Oldtimer Chojnów zaprasza na trzecią edycję Zlotu Pojazdów Zabytkowych. Zobacz jakie dodatkowe atrakcje przygotowali organizatorzy!
czytaj dalej »
19 sierpień 2018, admin, Wszystkich komentarzy: 7
Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła w Chojnowie oraz Radny Rady Miejskiej Paweł Grabek zapraszają na bezpłatne badania profilaktyczne z których skorzystać będziemy mogli w dniu dzisiejszym oraz 2 września w o godzinach od 8:30 do 14:00.
czytaj dalej »
17 sierpień 2018, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1

Przed nami weekendowe rozgrywki w piłkarskich ligach niższych. Prezentujemy harmonogram spotkań zespołów reprezentujących ziemię chojnowską. W ten weekend do rozgrywek dołączają także zespoły grające w klasie B.

czytaj dalej »