facebook twitter nk
Ładuję

Wiadomości

25 lipiec 2019, Partnerstwo,
Biuro Regionalne Oriflame w Chojnowie zaprasza na otwarcie Wellness Center. Gościem specjalnym wydarzenia będzie ambasador Wellness by Oriflame Jerzy Górski - pochodzący z Legnicy triathlonista i mistrz świata w podwójnym Ironmanie, którego historię opowiedzianą w filmie "Najlepszy" już wkrótce zobaczyć będziemy mogli w chojnowskim kinie Kultura.
czytaj dalej »
25 czerwiec 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

W zeszłym tygodniu na ul. Grodzkiej w Chojnowie, w okolicy Przychodni Rejonowej, doszło do tragicznego zdarzenia.

czytaj dalej »
25 czerwiec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej informuje o przerwie w dostawie wody spowodowanej awarią sieci wodociągowej.
czytaj dalej »
25 czerwiec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Legnicki radny Maciej Kupaj zasugerował, że Starostwo Powiatowe powinno partycypować w finansowaniu szkół ponadpodstawowych na terenie Legnicy w których dużą część uczniów stanowią mieszkańcy naszego powiatu - My jako legniczanie musimy finansować ich naukę i to nie są małe pieniądze - zaznacza.
czytaj dalej »
25 czerwiec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Po krótkiej przerwie czeka nas powrót fali upałów. Na naszych termometrach znów zobaczymy wartości przekraczające 30 stopni Celsjusza, co może stanowić zagrożenie dla naszego zdrowia i życia.
czytaj dalej »
24 czerwiec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Postawą godną naśladowania wykazał się mężczyzna, który ujął nietrzeźwego kierowcę opla, poruszającego się autostradą A-4. Kierujący pojazdem osobowym na alkomacie wydmuchał ponad 3 promile alkoholu. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności i zakaz prowadzenia pojazdów do lat 15.
czytaj dalej »
24 czerwiec 2019, admin,
Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w minioną niedzielę zaprosiła mieszkańców naszego miasta na festyn parafialny, który odbywał się parku przy Liceum Ogólnokształcącym. Zobacz zdjęcia z wydarzenia.
czytaj dalej »
23 czerwiec 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 2

Za nami weekendowe rozgrywki w klasie okręgowej. Prezentujemy wyniki spotkań rozegranych przez zespoły z ziemi chojnowskiej.

czytaj dalej »
23 czerwiec 2019, Kasia_,

Zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie organizowanym w ramach 8. urodzin portalu chojnow.pl. Tym razem do wygrania są dwie podwójne wejściówki na dowolny film w legnickim kinie Helios.

czytaj dalej »
22 czerwiec 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

Noc Kupały to w tradycji ludowej święto witalności, ognia, miłości i płodności natury. Związane jest z letnim przesileniem Słońca, przypadającym na najkrótszą noc w roku, czyli tę z 21 na 22 czerwca.

czytaj dalej »