facebook twitter nk
Ładuję

Wiadomości

19 sierpień 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

Za nami weekendowe rozgrywki w klasie A. Prezentujemy wyniki spotkań rozegranych przez zespoły z ziemi chojnowskiej.

czytaj dalej »
19 sierpień 2019, Partnerstwo,

Szukasz w Chojnowie miejsca, w którym możesz skorzystać z usług lekarskich w przyjaznej, rodzinnej atmosferze i leczyć się według najnowszych standardów medycznych?

Zapraszamy do Gabinetów Lekarskich Królowej Jadwigi 15, które w jednym miejscu skupiają lekarzy wielu specjalności. - U nas nie ma głupich pytań, a każdy Pacjent traktowany jest indywidualnie.

czytaj dalej »
19 sierpień 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej informuje o kolejnej przerwie w dostawie wody na terenie gminy Chojnów.
czytaj dalej »
18 sierpień 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

Powiatowy Zespół Szkół dołączył się do ogólnopolskiej akcji Przerwany Marsz. Z okazji 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej, 2 września młodzież wejdzie na inaugurację nowego roku szkolnego wraz z Polskimi Dziećmi Wojny – osobami urodzonymi do 8 maja 1945 roku.

czytaj dalej »
18 sierpień 2019, Adam Swatek, Wszystkich komentarzy: 0

W dniach od 8 do 18 lipca po raz piąty Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie oraz Starostwo Powiatowe w Legnicy uczestniczyło w dziesiątej edycji akcji „Mogiłę Pradziada Ocal od Zapomnienia”.

czytaj dalej »
17 sierpień 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

Przed nami weekendowe rozgrywki w piłkarskich ligach niższych. Prezentujemy harmonogram spotkań, które zostaną rozegrane przez zespoły z ziemi chojnowskiej.

czytaj dalej »
17 sierpień 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
25 sierpnia chojnowski Rynek zapełni się setkami zabytkowych i klasycznych pojazdów. Przed nami czwarta edycja motoryzacyjnego zlotu organizowanego przez klub Oldtimer Chojnów.
czytaj dalej »
16 sierpień 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Dzięki szybkiej i odpowiedzialnej reakcji policjantki przebywającej na urlopie, udało się zatrzymać 32-letniego mieszkańca Chojnowa, który wybrał się w podróż mając w organizmie 2,66 promila alkoholu. Mężczyzna był ponadto pod wpływem narkotyków i posiadał przy sobie ponad 100 porcji metamfetaminy.
czytaj dalej »
16 sierpień 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

Prezentujemy repertuar chojnowskiego Kina Kultura na najbliższy weekend. Zachęcamy do zapoznania się z rozpiską seansów.

czytaj dalej »
16 sierpień 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Mammobus ponownie zagości znowu w Chojnowie. Bezpłatne badania wykonać będzie można 12 września przy dawnej Szkole Podstawowej nr 3 przy ulicy Tadeusza Kościuszki 30.
czytaj dalej »