facebook twitter nk
Ładuję

Wiadomości

22 kwiecień 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

W sobotę o punkty na murawie walczyły zespoły rywalizujące o tytuł mistrza klasy A. Prezentujemy wyniki spotkań rozegranych przez zespoły z ziemi chojnowskiej.

czytaj dalej »
22 kwiecień 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Budynki szkolne przy placu Reymonta już we wrześniu staną się siedzibą Szkoły Podstawowej nr 3. Zanim jednak do tego dojdzie, wnętrza obiektów przejdą remont, który ma na celu odświeżenie poszczególnych pomieszczeń i dostosowanie ich do potrzeb dzieci.
czytaj dalej »
21 kwiecień 2019, admin,
Z okazji świąt, pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia!
czytaj dalej »
20 kwiecień 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

Przed nami weekendowe rozgrywki w piłkarskich ligach niższych. Prezentujemy harmonogram spotkań, które zostaną rozegrane przez zespoły z ziemi chojnowskiej, walczące o mistrzostwo klasy A.

czytaj dalej »
19 kwiecień 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 6
Andrzej Rozenek, prominentny polityk Sojuszu Lewicy Demokratycznej, poseł na Sejm RP VII kadencji (wybrany z listy Ruchu Palikota) odwiedził w dniu dzisiejszym Chojnów. Jak udało się nam dowiedzieć, to nie pierwsza wizyta polityka w naszym mieście.
czytaj dalej »
19 kwiecień 2019, Partnerstwo,
Chojnowski market budowlany PSB-Mrówka szykuje się na swoje szóste urodziny i zaprasza mieszkańców ziemi chojnowskiej do wspólnej zabawy i zakupów. Z okazji urodzin przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania mamy 3 bony o wartości 100 złotych!
czytaj dalej »
19 kwiecień 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0

Fatalna sytuacja od rana panuje na autostradzie A4 - kierowcom radzimy omijanie tej drogi.

czytaj dalej »
19 kwiecień 2019, admin,
O godzinie 12:00 w kościele Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny w Chojnowie rozpocznie się droga krzyżowa, która przejdzie ulicami naszego miasta i upamiętni przejście Jezusa Chrystusa z krzyżem ulicami Jerozolimy z pretorium Piłata na Golgotę.
czytaj dalej »
18 kwiecień 2019, Partnerstwo,

Prezentujemy repertuar kina Helios w Legnicy. Ważny od 19 do 24 kwietnia 2019 roku.

czytaj dalej »
18 kwiecień 2019, Partnerstwo,

Na kolejnym koncercie z cyklu Witelon Music Night w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy wystąpi Ewa Uryga & New York Jazz Collective z projektem muzycznym „Let’s sing for MAHALIA”. Koncert odbędzie się 30 kwietnia 2019 roku w Domu Studenta PWSZ im. Witelona w Legnicy o godzinie 19:00. Wstęp wolny.

czytaj dalej »