facebook twitter nk
Ładuję

Wiadomości

17 styczeń 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
10 lutego uczniowie z województwa dolnośląskiego rozpoczną ferie zimowe. Lokalni policjanci zapowiadają kontrole stanu technicznego autokarów przewożących dzieci na zimowy odpoczynek. Taką kontrolę z uwagi na dużą liczbę zgłoszeń należy umówić kilka dni wcześniej przed planowanym wyjazdem.
czytaj dalej »
17 styczeń 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Parafialny Zespół Caritas DL w Chojnowie informuje o rozpoczęciu dystrybucji artykułów żywnościowych w programie 2019/2020 dla rodzin potrzebujących.
czytaj dalej »
17 styczeń 2020, Partnerstwo,

Nadchodzące premiery to absolutne skrajności – zarówno pod względem gatunku, kraju produkcji, obsady aktorskiej, jak i przekazywanych emocji. Nic dziwnego: „Psy 3. W imię zasad” to kryminał dla dorosłego widza, spragnionego kontynuacji hitu z lat 90., zaś „Doktor Dolittle” to przygodowa komedia wywołująca uśmiech od ucha do ucha na twarzach wielu pokoleń.


czytaj dalej »
17 styczeń 2020, PWSZ im. Witelona w Legnicy, Wszystkich komentarzy: 0
W godzinach od 900 do 1400 zaprezentowane zostaną oferty edukacyjne legnickich i chojnowskich szkół ponadpodstawowych oraz uczelni wyższych.
czytaj dalej »
16 styczeń 2020, admin2, Wszystkich komentarzy: 0

Prezentujemy repertuar chojnowskiego Kina Kultura na najbliższy weekend. Zachęcamy do zapoznania się z rozpiską seansów.

czytaj dalej »
16 styczeń 2020, Partnerstwo,
Przed nami Gala Disco vol. 6. w Lubinie! 25 stycznia Hala RCS zamieni się w magiczne miejsce przepełnione największymi hitami disco. Zapraszamy do udziału w naszym kolejnym konkursie, w którym do wygrania mamy podwójną wejściówkę na imprezę.
czytaj dalej »
16 styczeń 2020, ZSP Rokitki, Wszystkich komentarzy: 0
Najpiękniejsze polskie kolędy rozbrzmiały 15 stycznia w chojnowskim Domu Opieki "Niebieski Parasol". Uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Rokitkach złożyli wizytę mieszkańcom ośrodka z powodu zbliżającego się Dnia Babci i Dziadka.
czytaj dalej »
16 styczeń 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Muzeum Regionalne zaprasza na wernisaż wystawy "Dzieła Mistrzów Renesansu w grafice od XVI do XVIII wieku", na którą składają się zbiory Muzeum Architektury we Wrocławiu.
czytaj dalej »
16 styczeń 2020, admin2, Wszystkich komentarzy: 0

Społeczne Ognisko Muzyczne w Chojnowie zaprasza mieszkańców Chojnowa i okolic na koncert noworoczny.

czytaj dalej »
16 styczeń 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 6
W godzinach porannych doszło do wypadku na skrzyżowaniu ulic Dąbrowskiego, Małachowskiego i placu Konstytucji 3 Maja.
czytaj dalej »