facebook twitter nk
Ładuję

Wiadomości

25 luty 2019, Partnerstwo, Wszystkich komentarzy: 0

Bardzo wiele osób nadaje obecnie paczki. Dzięki nowym technologiom można przez cały czas śledzić ich położenie. Ma to swoje zalety i pozwala sprawdzać, kiedy wysyłka zostanie dostarczona.

czytaj dalej »
25 luty 2019, Piotr Misikiewicz, Wszystkich komentarzy: 0
22 lutego w kawiarni Jubilatka odbył się charytatywny koncert na rzecz chorej Marty. Podczas "Punkowej Potupaji" zagrały Radcurie, Ostatni Krzyk Mody, Stan Oskarżenia oraz Polish Fiction.
czytaj dalej »
25 luty 2019, Szkoła Podstawowa nr 4,
Porcja wieści ze Szkoły Podstawowej nr 4...
czytaj dalej »
24 luty 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Trwa plebiscyt "Kobieca Twarz Dolnego Śląska 2019" organizowany pod egidą Gazety Wrocławskiej. Wśród osób, na które możemy zagłosować znalazły się mieszkanki Chojnowa i gminy Chojnów.
czytaj dalej »
23 luty 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

Dziś w Hali Sportowej przy ul. Matejki odbył się VIII Turniej Szachowy o Puchar Polskiej Miedzi organizowany przez Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie, który w naszym mieście stał się już tradycją i na stałe wpisał się w kalendarz imprez. Turniej ma na celu popularyzację tej szlachetnej gry w środowisku lokalnym i ogólnopolskim.

czytaj dalej »
23 luty 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

W sobotnie popołudnie w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Chojnowie odbył się koncert uczniów Pracowni Wokalnej Agnieszki Justyny Szumiło.

czytaj dalej »
23 luty 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

Za nami wernisaż wystawy Zbigniewa Dudka – kolekcjonera kalendarzyków listkowych, którą można oglądać w Bibliotece Miejskiej do końca marca.

czytaj dalej »
23 luty 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Już po raz ósmy Urząd Gminy Chojnów oraz Gminne Zrzeszenie LZS w Chojnowie postanowiło uhonorować najlepszych zawodników, trenerów, działaczy sportowych i sponsorów wspierających lokalny sport organizując Galę Mistrzów Sportu Gminy Chojnów. W trakcie uroczystości, która odbyła się w Rokitkach poznaliśmy nazwiska tych, którzy swoje serce oddali przeróżnym dyscyplinom sportowym, poczynając od piłki nożnej, poprzez siatkówkę, kolarstwo, akrobatykę, jeździectwo, strzelectwo, taniec, kolarstwo czy timbersport.
czytaj dalej »
22 luty 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Władze Politechniki Wrocławskiej zarekomendowały senatowi uczelni wstrzymanie od tego roku naboru studentów do zamiejscowych ośrodków dydaktycznych  - to zła wiadomość dla mieszkańców ziemi chojnowskiej, którzy po skończonej szkole średniej chcieliby rozpocząć studia w legnickim oddziale uczelni.
czytaj dalej »
22 luty 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej informuje o przerwie w dostawie wody spowodowanej awarią sieci wodociągowej.
czytaj dalej »