facebook twitter nk
Ładuję

Wiadomości

22 marzec 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

Przed nami weekendowe wzmagania na boiskach piłkarskich w okręgowym związku piłki nożnej w Legnicy. Klasa okręgowa i klasa A swoją inaugurację rozpoczęły w zeszły weekend, zaś w nadchodzący na boiska wyjdą zawodnicy klasy B.

czytaj dalej »
22 marzec 2019, SP Krzywa, Wszystkich komentarzy: 0

19 i 20 marca, korzystając z zaproszenia Pani Marioli Pyrz – dyrektora Środowiskowego Domu Samopomocy nr 1 w Chojnowie – uczniowie naszej szkoły z klas IV i VII wraz z Panią Krystyną Metanowską oraz Panią Anetą Bernat uczestniczyli w warsztatach plastycznych.

czytaj dalej »
22 marzec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Budowa nowego chojnowskiego centrum medycznego znalazła się na ostatniej prostej. Dzięki uprzejmości kierownika Przychodni Rejonowej mogliśmy zajrzeć do środka.
czytaj dalej »
22 marzec 2019, Urząd Gminy Chojnów,
Wójt Gminy Chojnów ogłasza przetarg na 5-letnią dzierżawę atrakcyjnych nieruchomości położonych nad wodą w turystycznej miejscowości Rokitki. Dzierżawa dotyczy terenów rekreacyjno – wypoczynkowych po wyrobisku żwirowni, tuż przy drodze powiatowej nr 865 ulokowanej przy linii brzegowej. Celem dzierżawy jest organizacja wypoczynku letniego.
czytaj dalej »
22 marzec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Znamy coraz więcej szczegółów dotyczących tegorocznych Dni Chojnowa.
czytaj dalej »
21 marzec 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

Prezentujemy repertuar chojnowskiego Kina Kultura na najbliższy weekend.

czytaj dalej »
21 marzec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Chojnowie zatrzymali 43-letniego mieszkańca Chojnowa, który miał przy sobie kilkanaście poporcjonowanych i przygotowanych do sprzedaży środków odurzających...
czytaj dalej »
21 marzec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 3
Pierwszy dzień wiosny to dla wielu uczniów dzień wagarowicza. Policja przypomina jednak, że młodzi ludzie pozbawieni opieki i kontroli mogą stać się ofiarami przestępstw - dlatego też właśnie dzisiaj na terenie powiatu legnickiego w sposób szczególny policjanci dbać będą o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży. O ujawnionych przypadkach wagarowania powiadamiani będą rodzice oraz szkoły.
czytaj dalej »
21 marzec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Dzieci lubią zimę, jednak co za dużo, to niezdrowo. Nastał marzec i czas by powitać wiosnę.
czytaj dalej »
20 marzec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
21 i 22 marca na terenie gminy Chojnów trwać będzie akcja zbierania z gospodarstw domowych zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego.
czytaj dalej »