facebook twitter nk
Ładuję

Wiadomości

27 maj 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 4
Poznaliśmy nazwiska czterech reprezentantów województwa dolnośląskiego i opolskiego w Parlamencie Europejskim kolejnej kadencji. Zobacz, na jakie osoby najchętniej głosowali mieszkańcy miasta i gminy Chojnów.
czytaj dalej »
27 maj 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 15
Państwowa Komisja Wyborcza opublikowała wyniki ze 100% obwodowych komisji wyborczych na terenie Chojnowa. Podobnie jak w sąsiedniej gminie wiejskiej - tak i w mieście wygrało Prawo i Sprawiedliwość. Jego przewaga nad drugą Koalicją Europejską nie jest już jednak tak duża.
czytaj dalej »
27 maj 2019, Grono Pedagogiczne ZSP Rokitki, Wszystkich komentarzy: 0

Smacznie, rodzinnie i kolorowo - tak najszybciej można podsumować festyn, jaki odbył się w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Rokitkach. Królik Bugs i Tygrysek zabawiali naszych najmłodszych, nieco starsi brali udział w Turnieju Piłki Nożnej McDonald's Cup 2019.

czytaj dalej »
27 maj 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 18
Znamy już wyniki ze 100% obwodowych komisji wyborczych w gminie wiejskiej Chojnów. Z danych przedstawionych przez Państwową Komisję Wyborczą wynika, że największym zaufaniem mieszkańcy podchojnowskich terenów wiejskich obdarzyli rządzące Prawo i Sprawiedliwość.
czytaj dalej »
26 maj 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Z okazji Dnia Matki, wszystkim mamom z Chojnowa i okolic życzymy...
czytaj dalej »
25 maj 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Przed nami weekendowe rozgrywki w piłkarskich ligach niższych. Prezentujemy harmonogram spotkań, które zostaną rozegrane przez zespoły z ziemi chojnowskiej.
czytaj dalej »
24 maj 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
26 maja wybierzemy naszych przedstawicieli do Parlamentu Europejskiego. Zobacz, gdzie na terenie miasta i gminy wiejskiej Chojnów będzie można oddać swój głos.
czytaj dalej »
24 maj 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Korzystając z zaproszenia jakie otrzymaliśmy od Przedszkola Miejskiego nr 3, gościliśmy dzisiaj na boisku w Parku Piastowskim, gdzie rozegrano sportową olimpiadę przedszkolaków. Zapraszamy do obejrzenia obszernej fotorelacji z zawodów.
czytaj dalej »
24 maj 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
26 maja odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego. Mieszkańcy naszego okręgu swojego przedstawiciela wybrać będą mogli spośród 60 osób z 6 komitetów wyborczych. Poznaj ich nazwiska.
czytaj dalej »
23 maj 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Na terenie powiatu legnickiego od godzin porannych prowadzone są działania kontrolno-prewencyjne pn. "Kaskadowy pomiar prędkości". Ich celem jest egzekwowanie od kierujących przestrzegania ograniczeń prędkości na drogach krajowych, stanowiących główne ciągi komunikacyjne kraju.
czytaj dalej »