facebook twitter nk
Ładuję

Wiadomości

04 czerwiec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
6 czerwca w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbędzie się spotkanie autorskie z Anną Czerwińską-Rydel, zorganizowane w tamach projektu "Z książką na walizkach". Wydarzenie kierowane jest do uczniów klas IV-V szkół podstawowych.
czytaj dalej »
04 czerwiec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 1

O godzinie 10:00 w klimatyzowanej sali chojnowskiego Domu Schrama rozpoczęła się szesnasta edycja Chojnowskiego Dyktanda. Wydarzenie skierowane zostało do mieszkańców miasta i gminy Chojnów.

czytaj dalej »
04 czerwiec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
W centrum Chojnowa z jednego z mieszkań wyleciała oswojona papuga Nimfa Lutino. Właścicielka zwraca się z prośbą o pomoc.
czytaj dalej »
03 czerwiec 2019, admin,
1 czerwca gościliśmy w Szkole Podstawowej nr 4, która po raz kolejny zaprosiła mieszkańców naszego miasta na "Popołudnie z Czwórką".
czytaj dalej »
03 czerwiec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
1 czerwca chojnowskie koła Polskiego Związku Wędkarskiego zorganizowały festyn z okazji Dnia Dziecka. W zabawie udział wzięło ponad 20 dzieci.
czytaj dalej »
02 czerwiec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 3
O godzinie 13:00 na stadionie w Niedźwiedzicach rozpoczęła się pierwsza edycja Festiwalu Muzyki Biesiadnej - imprezy organizowanej przez lokalny zespół Przyjaciółki, pod patronatem honorowym Wójta Gminy Chojnów i Starosty Legnickiego. Wśród gości wydarzenia znalazły się zespoły folklorystyczne z całego Dolnego Śląska. Zobacz zdjęcia.
czytaj dalej »
01 czerwiec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Weź udział w naszym rodzinnym konkursie zorganizowanym z okazji Dnia Dziecka i wygraj bon o wartości 50 złotych do wykorzystania w Bistro u Sabcia.
czytaj dalej »
31 maj 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Komisariat Policji w Chojnowie zaprasza na Dni Otwarte. Wydarzenie - które będzie połączone ze zbiórką krwi - organizowane jest w ramach obchodów 100-lecia Polskiej Policji.
czytaj dalej »
31 maj 2019, admin,
Portal chojnow.pl i firma Exclusive Car's zaprasza do udziału w konkursie z okazji Dnia Dziecka, w którym do wygrania jest... 150 złotych. Na co chcielibyście wydać te pieniądze? Napiszcie nam i zdobądźcie szansę na główną nagrodę.
czytaj dalej »
31 maj 2019, Partnerstwo, Wszystkich komentarzy: 0

Coraz częściej firmy decydują się na otwartą przestrzeń biurową. Dzięki temu duża część pracowników znajduje się w jednym pomieszczeniu, a tylko niektórzy mają swój własny gabinet. Dzięki temu osoby w biurze mogą się lepiej poznać i zintegrować. Jednak warto zastanowić się, jak można stworzyć indywidualną przestrzeń dla pracowników, co wpłynie pozytywnie na ich wydajność.

czytaj dalej »