facebook twitter nk
Ładuję

Wiadomości

23 maj 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wybierasz się do Legnicy? Przez dwa tygodnie musisz spodziewać się utrudnień drogowych; wszystko przez remontowany przejazd kolejowy na ulicy Chojnowskiej.
czytaj dalej »
23 maj 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Nadchodzi weekend a wraz z nim seanse filmowe w chojnowskim kinie Kultura. W tym artykule prezentujemy repertuar na najbliższy piątek i sobotę. Sprawdź, co będzie można zobaczyć na lokalnym dużym ekranie.
czytaj dalej »
23 maj 2019, admin,
Cześć! Rozpoczynamy nasz kolejny konkurs. Biorąc w nim udział zdobywacie szansę na wejściówkę na piątkowy seans horroru "Topielisko. Klątwa La Llorony".
czytaj dalej »
23 maj 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na wystawę "Druk nie z tej ziemi" przedstawiającej prace drukarskie i wydawnictwa obchodzącej trzydziestolecie istnienia chojnowskiej Drukarni UNIFOT Gizeli i Andrzeja Bobików.
czytaj dalej »
23 maj 2019, Partnerstwo,
Prezentujemy repertuar kina Helios w Legnicy. Ważny od 24 do 30 maja 2019 roku.
czytaj dalej »
22 maj 2019, Partnerstwo,

Już w najbliższy weekend 25 i 26 maja od godziny 10:00 zapraszamy wszystkich pasjonatów gier komputerowych na duże patio Galerii Piastów! Dostępne dla zainteresowanych będzie 6 stanowisk z retro konsolami i komputerami, gdzie każdy będzie mógł spróbować swoich sił, a także zmierzyć się w turniejach i wysłuchać ciekawych prelekcji.

czytaj dalej »
22 maj 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Dzięki finansowaniu z Unii Europejskiej mieszkańcy ziemi chojnowskiej mogą wziąć udział w bezpłatnych kursach języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego oraz szkoleniach komputerowych...
czytaj dalej »
22 maj 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0

Już niedługo rozpocznie się głosowanie w trzeciej edycji Budżetu Obywatelskiego. Do chojnowskiego ratusza wpłynęło siedem projektów z czego trzy dotyczyły północnej strony miasta, natomiast cztery strony południowej. Zobacz, jakie wnioski przeszły pozytywną weryfikację, a jakie zostały odrzucone (i dlaczego).

czytaj dalej »
22 maj 2019, PWSZ im. Witelona,

Zapraszamy wszystkich studentów (i nie tylko) do udziału w inauguracji legnickich Juwenaliów. 24 maja o godzinie 16.00 (tuż przed koncertem) na dziedzińcu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy studenckim zwyczajem para królewska obierze klucze do bram Uczelni z rąk jej władz, oraz do bram miasta z rąk władz miejskich.

czytaj dalej »
21 maj 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Barierki odgradzające chodnik od jezdni pojawiły się na skrzyżowaniu ulic Dąbrowskiego i Niemcewicza.
czytaj dalej »