facebook twitter nk
Ładuję

Wiadomości

19 marzec 2019, SP Krzywa, Wszystkich komentarzy: 0

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że mimo dużej konkurencji i wysokiego poziomu tego konkursu, eliminacje powiatowe uwieńczone zostały sukcesem naszych uczennic.

czytaj dalej »
18 marzec 2019, Gimnazjum nr 2, Wszystkich komentarzy: 0
Nasza piękna szkoła po dwudziestu latach działalności znika niestety z mapy edukacyjnej Chojnowa, dlatego pragniemy, aby Wasza i nasza (nasza wspólna) praca w ciągu dwóch ostatnich dekad nie uległa zapomnieniu, by historia tej szkoły przetrwała nie tylko w sercach i pamięci, ale zaistniała w przestrzeni publicznej w postaci nagrań wideo, zdjęć, wywiadów, prezentacji...
czytaj dalej »
18 marzec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
25 marca obchodzić będziemy Światowy Dzień Czytania Tolkiena. Dzień później w akcje włączy się również chojnowska Miejska Biblioteka Publiczna.
czytaj dalej »
18 marzec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Do końca kwietnia w Muzeum Regionalnym oglądać możemy wystawę pt. "Jutrznia", na którą składają się prace plastyczne autorstwa Grzegorza Niemyjskiego - legnickiego rzeźbiarza, malarza, ceramika oraz animatora działań plastycznych w przestrzeni otwartej. Za nami wernisaż wystawy.
czytaj dalej »
17 marzec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Triumfem Krzysztofa Gajewskiego zakończyła się czwarta edycja Otyliady w naszym mieście. Zwycięzca minionej nocy przepłynął ponad 40 km! To piąty wynik w całym kraju.
czytaj dalej »
16 marzec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
O godzinie 18:00 na Basenie Miejskim rozpoczęła się kolejna edycja Ogólnopolskiego Nocnego Maratonu Pływackiego. Zobacz zdjęcia.
czytaj dalej »
15 marzec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Na zlecenie powiatu legnickiego w Domu Schrama mieszkańcy Chojnowa będą mogli skorzystać z nieodpłatnej pomocy prawnej - informuje Urząd Miejski.
czytaj dalej »
15 marzec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Strażacy z chojnowskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej interweniowali dzisiaj w godzinach przedpołudniowych na remontowanym dworcu kolejowym. Za wezwaniem ratowników stał system alarmowy.
czytaj dalej »
15 marzec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
W nocy z 16 na 17 marca chojnowska pływalnia gościć będzie kolejną edycję Ogólnopolskiego Nocnego Maratonu Pływackiego Otyliada 2019. Impreza odbywa się jednocześnie na 50 pływalniach w całym kraju. Basen w Chojnowie jest jedną z nielicznych dolnośląskich pływalni, mających zaszczyt gościć uczestników tej imprezy.
czytaj dalej »
15 marzec 2019, Partnerstwo,
NTT Group to firma oferująca części do napędów mechanicznych. Do naszego oddziału w Chojnowie zajmującego się produkcją elementów napędowych poszukujemy kandydatów na stanowisko...
czytaj dalej »