facebook twitter nk
Ładuję

Wiadomości

22 maj 2019, PWSZ im. Witelona,

Zapraszamy wszystkich studentów (i nie tylko) do udziału w inauguracji legnickich Juwenaliów. 24 maja o godzinie 16.00 (tuż przed koncertem) na dziedzińcu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy studenckim zwyczajem para królewska obierze klucze do bram Uczelni z rąk jej władz, oraz do bram miasta z rąk władz miejskich.

czytaj dalej »
21 maj 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Barierki odgradzające chodnik od jezdni pojawiły się na skrzyżowaniu ulic Dąbrowskiego i Niemcewicza.
czytaj dalej »
21 maj 2019, Partnerstwo,
Biblioteka, studenci kierunku Dietetyka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy wraz z wykładowcami Wydziału Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej - mgr Katarzyną Traczuk–Bernat oraz dr Iwoną Twarogowską-Wielesik zapraszają 22 maja 2019 roku na godzinę 13:30 na spotkanie pod hasłem: Dieta dla mózgu.
czytaj dalej »
21 maj 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Jurand Kowalski oraz Chojnowski Chór Skoranta zaprezentują się 27 maja, na koncercie zorganizowanym z okazji Dnia Matki w sali widowiskowej Domu Kultury. Na wydarzenia zaprasza Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji.
czytaj dalej »
21 maj 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
25 maja w hali Zespołu Szkół Integracyjnych w Legnicy rozegrany zostanie czwarty turniej siatkarski Gruszka Cup, którego inicjatorem jest były siatkarz Piotr Gruszka. Reprezentant Polski dzień wcześniej odwiedzi również Chojnów, gdzie spotka się z burmistrzem i dziećmi w Szkole Podstawowej nr 4.
czytaj dalej »
20 maj 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Pomiędzy Jaroszówką a Zamienicami błąka się biały pies rasy mieszanej. Urząd Gminy Chojnów prosi o pomoc w poszukiwaniu właściciela psa.
czytaj dalej »
20 maj 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Policjanci z powiatu legnickiego po raz kolejny prowadzić będą działania pod kryptonimem "SMOG".
czytaj dalej »
19 maj 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0

W niedzielę po raz dwudziesty spotkaliśmy się na boisku Szkoły Podstawowej nr 3 na Majowym Festynie Trójki - corocznej imprezie przygotowywanej przez całą społeczność szkolną - uczniów, rodziców i pracowników "Trójki". Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

czytaj dalej »
18 maj 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

W dniach 15-18 maja w Jeleniej Górze odbyły się 19. Dziecięco-Młodzieżowe Konfrontacje Teatralne TEATRRRAŁKI. W tym prestiżowym projekcie wzięła udział grupa teatralna ZaŚwiaty, działająca przy Powiatowym Zespole Szkół w Chojnowie. Młodzież zaprezentowała spektakl „Na rozstajnych drogach”, który swoją premierę miał w marcu w auli chojnowskiego Liceum.

czytaj dalej »
18 maj 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Konkurs z nagrodami, grochówka, pokazy wikliniarstwa czy średniowieczna muzyka... To część z atrakcji jakie przygotowali pracownicy chojnowskiego Muzeum Regionalnego w związku z odbywającą się w piątkowy wieczór Nocą Muzeów. Zobacz zdjęcia z wydarzenia.
czytaj dalej »