facebook twitter nk
Ładuję

Wiadomości

19 luty 2020, Partnerstwo,

Sieć kin Helios zaprasza swoich widzów na ekscytujące seanse filmowe. W tym tygodniu na ekranach debiutuje „Bad Boy” - najnowsza produkcja Patryka Vegi. Ponadto kinomani będą mogli zobaczyć film o królu disco polo, pierwszy polski erotyk oraz animację dla całej rodziny. Jedno jest pewne – w repertuarze kin Helios każdy znajdzie idealną propozycję dla siebie!

czytaj dalej »
19 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Do kolizji trzech samochodów osobowych doszło około godziny 12:00 na drodze krajowej nr 94 w Michowie. W wyniku zdarzenia jedna osoba trafiła do szpitala.
czytaj dalej »
19 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji zaprasza na wystawę "Wyraź siebie". Składają się na nią prace legnickich seniorów.
czytaj dalej »
19 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 1
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. za 181 milionów złotych wyposażą 133 stacje i przystanki w pełną informację pasażerską. Na liście tej znalazły się stacje na linii E 30 Zgorzelec-Wrocław, w tym Okmiany, Chojnów i przystanek w Osetnicy. W planach montaż wyświetlaczy oraz infokiosków z informacją o rozkładzie jazdy na peronach i w przejściach oraz nowe nagłośnienie i monitoring. Celem projektu współfinansowanego ze środków unijnych POliŚ jest ułatwienie codziennych i okazjonalnych podróży koleją.
czytaj dalej »
18 luty 2020, admin2, Wszystkich komentarzy: 0

Z inicjatywy Karoliny Struskiej na ręce wójta gminy Chojnów Andrzeja Pyrza trafiła petycja z prośbą o utworzenie gminnego żłobka, pod którą podpisało się 153 młode matki z terenu gminy.

czytaj dalej »
18 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Z powodu prac inwentaryzacyjnych i porządkowych, dział dla dorosłych Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chojnowie będzie nieczynny. Co robić, gdy mamy do oddania książkę?
czytaj dalej »
18 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Zarząd Oddziału Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego w Legnicy uchwalił regulamin odznaki "Znam Ziemię Legnicką". Jej celem jest popularyzacja walorów krajoznawczych związanych powiatem legnickim oraz miastem Legnicą. Wśród obiektów, których odwiedzenie jest niezbędne do zdobycia odznaki, znalazły się zabytki, pomniki, muzea oraz ścieżki położone w granicach miasta i gminy Chojnów.
czytaj dalej »
18 luty 2020, Partnerstwo,
Akademickie Centrum Informacyjne przyznało Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy certyfikat „Dobra Uczelnia – Dobra Praca 2020/2021”.
czytaj dalej »
18 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej informuje o przerwie w dostawie wody.
czytaj dalej »
17 luty 2020, Partnerstwo,
Już wkrótce tłusty czwartek - dzień w którym tradycyjnie objadać będziemy się pączkami i faworkami. Mieszkańcy Chojnowa uwielbiają słodkości, dlatego też zapraszamy Was do udziału w konkursie, który przygotowaliśmy wraz Piekarnią Kupczyk. Do wygrania pakiet z 10 pączkami.
czytaj dalej »