facebook twitter nk
Ładuję

Wiadomości

17 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Od godzin porannych na drogach naszego powiatu trwają policyjne działania "SMOG", których celem jest eliminowanie z ruchu pojazdów, których stan techniczny w oczywisty sposób wskazuje na nieprawidłowe działanie silnika lub uszkodzenie układu wydechowego.
czytaj dalej »
17 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
23 lutego świetlica wiejska w Goliszowie gościć będzie Mistrzostwa Gminy Chojnów w tenisie stołowym. Organizatorzy zachęcają chętnych do udziału i trenowania.
czytaj dalej »
16 luty 2020, Partnerstwo,

Czeka na Was ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem w holu kina oraz w sali kinowej.

19 lutego - zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami. Proponujemy Paniom film pod tytułem „365 dni”, łączący klimat Ojca Chrzestnego i Pięćdziesięciu Twarzy Greya. Scenariusz oparty na podstawie bestsellerowej książki autorstwa Blanki Lipińskiej. To nie kolejna komedia romantyczna, ale opowieść o pożądaniu i pragnieniach.

czytaj dalej »
15 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zgodnie z nowymi przepisami, policjanci podczas kontroli drogowej sprawdzają stan licznika w kontrolowanym pojeździe i dokumentują odczyt w systemie informatycznym Centralnej Ewidencji Pojazdów. Odkąd zaczęły obowiązywać nowe przepisy, legniccy policjanci ujawnili już prawie 30 przypadków w kontrolowanych pojazdach, gdzie drogomierz wskazywał niższą wartość niż podczas ostatniego badania technicznego.
czytaj dalej »
14 luty 2020, Powiatowy Urząd Pracy, Wszystkich komentarzy: 0
Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy filia w Chojnowie, informuje, że w roku 2020 przystąpił do realizacji projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej - Europejskiego Funduszu Społecznego.
czytaj dalej »
14 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 1
13 lutego, po godzinie 20:00, w jednej z miejscowości gminy Chojnów zatrzymany został do kontroli kierujący pojazdem marki Volkswagen. Jego zachowanie wzbudziło podejrzenie u policjantów...
czytaj dalej »
14 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Parafialny Zespół Caritas Diecezji Legnickiej w Chojnowie informuje o akcji wydawania produktów żywnościowych.
czytaj dalej »
13 luty 2020, admin2, Wszystkich komentarzy: 0

Prezentujemy repertuar chojnowskiego Kina Kultura na najbliższy weekend. Zachęcamy do zapoznania się z rozpiską seansów.

czytaj dalej »
13 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Szkoła Podstawowa w Okmianach była kolejnym punktem w przeferyjnym edukacyjnym tournee chojnowskich policjantów, którzy przypomnieli uczniom zasady bezpieczeństwa w okresie zimowej beztroski.
czytaj dalej »
13 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 1

12 lutego, na terenie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej przy ulicy Kolejowej 9, stanęła "Jadłodzielnia Chojnów - Dzielna Szafa". Czym ona jest? O inicjatywie mówią jej twórcy - Anna Petroczko, Dominika Królewiecka oraz Rafał Wyciszkiewicz.

czytaj dalej »