facebook twitter nk
Ładuję

Wiadomości

16 maj 2019, Partnerstwo,

Prezentujemy repertuar kina Helios w Legnicy. Ważny od 17 do 23 maja 2019 roku.

czytaj dalej »
16 maj 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Ulica Matejki w końcu doczeka się utwardzonej nawierzchni - na miejscu rozpoczęły się prace, które swoim zasięgiem obejmą odcinek od ulicy Reja do nowej kładki.
czytaj dalej »
16 maj 2019, Partnerstwo,

W październiku 2018 r. zostało zarejestrowane Technikum Akademickie – nowa szkoła średnia w Legnicy. Technikum rozpocznie działalność we wrześniu 2019 r. kształcąc w zawodach technik informatyk, technik automatyk oraz technik energetyk.

czytaj dalej »
15 maj 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

10 maja w świetlicy wiejskiej w Jerzmanowicach odbył się Walny Zjazd Delegatów Gminnego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych w Chojnowie.

czytaj dalej »
15 maj 2019, Partnerstwo,
Gmina Chojnów ogłosiła kolejny przetarg na dzierżawę terenów rekreacyjno – wypoczynkowych po wyrobisku żwirowni w Rokitkach. Poprzednie dwa przetargi ogłoszone w marcu i maju tego roku zakończyły się wynikiem negatywnym z powodu błędów formalnych w ofertach.
czytaj dalej »
15 maj 2019, Partnerstwo,
Po znaczących podwyżkach obowiązkowego ubezpieczenia OC na przełomie 2016 i 2017 roku, właściciele pojazdów z trwogą przyglądają się wysokości składek. Obawiają się kolejnych wzrostów cen, tymczasem... wszystko wskazuje na to, że za ubezpieczenie OC kierowcy płacą coraz mniej. Czy to oznacza, że walka między towarzystwami zaczyna się na nowo?
czytaj dalej »
15 maj 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
15 maja Szkoła Podstawowa nr 3 w Chojnowie gościła siódmą edycję językowej olimpiady, podczas której chętni uczniowie mogli wykazać się znajomością gramatyki i leksyki języka angielskiego i niemieckiego. Zobacz, kto okazał się najlepszy.
czytaj dalej »
15 maj 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Urząd Miejski zaprezentował szczegółowy plan tegorocznych Dni Chojnowa. Zobacz co czeka nas 8 i 9 czerwca.
czytaj dalej »
15 maj 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
14 maja w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyło się podsumowanie I części realizacji projektu " Mała książka - wielki człowiek", skierowanego do dzieci w wieku 3 lat. W wydarzeniu udział wzięli młodzi czytelnicy którzy przez miniony rok odwiedzali chojnowską biblioteką oraz ich opiekunowie.
czytaj dalej »
14 maj 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

W sobotnie popołudnie na chojnowskiej murawie do rywalizacji przystąpiły zespoły reprezentujące ziemię chojnowską w legnickiej klasie okręgowej.

czytaj dalej »