facebook twitter nk
Ładuję

Wiadomości

10 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Od godzin porannych na drogach powiatu legnickiego trwa policyjna akcja "Piesi". Jest ona ukierunkowana na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Policjanci z legnickiej komendy apelują zarówno do kierujących, jak i do pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności i wzmożoną czujność przy przejściach dla pieszych.
czytaj dalej »
10 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Konwent wójtów i burmistrzów powiatu legnickiego, którego przewodniczącym jest burmistrz Jan Serkies, obradował w minionym tygodniu. Włodarze gmin rozmawiali m.in. na temat inwestycji drogowych oraz współpracy między jednostkami.
czytaj dalej »
09 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Nad Dolny Śląsk nadciąga silny wiatr. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega mieszkańców Chojnowa i okolic.
czytaj dalej »
09 luty 2020, admin2, Wszystkich komentarzy: 1

Za nami Studniówka Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie. Wczoraj o godz. 19.00 rozpoczął się bal maturalny. Uczniowie oraz grono pedagogiczne i zaproszeni goście świętowali w Domu Schrama. Na miejscu panowała uroczysta i radosna atmosfera, podkreślona kreacjami rodem z czerwonego dywanu.

czytaj dalej »
08 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Miejska Biblioteka Publiczna w ramach tegorocznych "Ferii w Bibliotece" zaprasza na przedstawienie teatralne "Brzydkie kaczątko".
czytaj dalej »
07 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Ferie w Chojnowie pełne atrakcji. Miejskie instytucje kulturalne zapraszają dzieci na zajęcia organizowane w czasie wolnym od zajęć lekcyjnych. Do chojnowskiej biblioteki i muzeum dołączył Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji.
czytaj dalej »
07 luty 2020, admin,
W przyszły weekend chojnowska pizzeria Piccolo Mondo włączy się w obchody Międzynarodowego Dnia Pizzy. Z tej okazji zapraszamy Was do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest bon o wartości 50 złotych do wykorzystania w Piccolo Mondo.
czytaj dalej »
07 luty 2020, Szkoła Podstawowa nr 4,
Czy istnieje przepis na sukces? Jeśli tak to jaki? Przepis zdaje się być prosty- całe pokłady mądrości, ciężkiej pracy, zdrowego rozsądku, wytrwałości, szczypta dobrej energii i wiary we własne możliwości…
czytaj dalej »
07 luty 2020, Partnerstwo,
Wójt Gminy Chojnów ogłasza przetarg na 5-letnią dzierżawę atrakcyjnych nieruchomości położonych nad wodą w turystycznej miejscowości Rokitki. Dzierżawa dotyczy terenów rekreacyjno – wypoczynkowych po wyrobisku żwirowni, tuż przy drodze powiatowej nr 865 ulokowanej przy linii brzegowej. Celem dzierżawy jest organizacja wypoczynku letniego.
czytaj dalej »
07 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Od 10 do 23 lutego dzieci oraz młodzież szkolna może za darmo odwiedzić chojnowskie Muzeum Regionalne, które zaprasza na projekcje filmów oraz lekcje muzealne pod nazwą "Dawniej Haynau, dzisiaj Chojnów".
czytaj dalej »