facebook twitter nk
Ładuję

Wiadomości

12 maj 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

W sobotnie popołudnie przez miasto i gminę Chojnów przejechali kolarze biorący udział w 54 edycji wyścigu CCC Tour Grody Piastowskie.

czytaj dalej »
11 maj 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

Przed nami weekendowe rozgrywki w piłkarskich ligach niższych. Prezentujemy harmonogram spotkań, które zostaną rozegrane przez zespoły z ziemi chojnowskiej.

czytaj dalej »
10 maj 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Nowy regulamin chojnowskiego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych ma na celu doprecyzowanie rodzajów i ilości odpadów, które mieszkańcy mogą przynieść i bezpłatne zostawić - informuje Urząd Miejski.
czytaj dalej »
10 maj 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Gminna Biblioteka Publiczna w Krzywej zaprasza wszystkich miłośników dobrej książki na spotkanie autorskie z pisarką Agnieszką Lingas-Łoniewską.
czytaj dalej »
10 maj 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zakończony właśnie okres zimowy niekorzystnie odbił się na finansach działającego w Chojnowie Ośrodka Pielęgnacyjno-Rehabilitacyjnego Niebieski Parasol; na domiar złego instytucja w tym trudnym okresie zmierzyć musi się z bardzo dużym wydatkiem spowodowanym awarią windy; - Sami nie zdołamy jej wyremontować - informują przedstawiciele ośrodka, którzy w ostatnim czasie uruchomili publiczną zbiórkę pieniędzy w internecie.
czytaj dalej »
10 maj 2019, Partnerstwo,
Blisko 20 lat specjalizujemy się w sprzedaży oraz montażu szeroko rozumianej stolarki otworowej. Poszukujemy osoby na stanowisko montera stolarki otworowej.
czytaj dalej »
10 maj 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Kilkadziesiąt młodych kolarzy wzięło udział w rozgrywanych na legnickim Rynku Małych Grodach Piastowskich. Wśród nagrodzonych nie zabrakło reprezentantów naszego miasta.
czytaj dalej »
09 maj 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

Prezentujemy repertuar chojnowskiego Kina Kultura na najbliższy weekend. Zachęcamy do zapoznania się z rozpiską seansów.

czytaj dalej »
09 maj 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 17
Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Chojnowie w wyniku pracy operacyjnej dokonali zatrzymania dwóch osiemnastolatków, którzy dokonali zniszczenia mienia i znieważenia publicznie przedmiotu czci religijnej. Młodzi mężczyźni za pomocą farby w sprayu zniszczyli figurkę Matki Boskiej i słup ogrodzeniowy należące do parafii, elewację, drzwi i okna budynku ośrodka zdrowia a na koniec podpalili kontener na śmieci.
czytaj dalej »
09 maj 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Wrzosowa Kraina zaprasza na bezpłatne szkolenia z zasad realizacji projektów oraz ich rozliczania.
czytaj dalej »