facebook twitter nk
Ładuję

Wiadomości

07 czerwiec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Radni Miasta Chojnowa jednogłośnie zdecydowali o przyznaniu Jerzemu Janusowi - przechodzącemu w tym roku na emeryturę dyrektorowi Muzeum Regionalnego - tytułu Zasłużonego dla miasta Chojnowa, doceniając tym samym wieloletnią pracę na rzecz chojnowskiego muzealnictwa. Zobacz zdjęcia z uroczystej sesji Rady Miejskiej.
czytaj dalej »
07 czerwiec 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

Dziś po godz. 10.00 miała miejsce IV edycja najpopularniejszej akcji czytelniczej w Polsce „Jak nie czytam, jak czytam”. Do bicia rekordu w czytaniu po raz kolejny włączyli się uczniowie Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie. W poprzedniej edycji wzięło udział 406825 osób – w tym chojnowscy uczniowie.

czytaj dalej »
06 czerwiec 2019, admin,

Dni Chojnowa 2019 - zobacz szczegółowy plan imprezy...


czytaj dalej »
06 czerwiec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0

Chcesz coś sprzedać, kupić, oddać za darmo? A może szukasz mieszkania, samochodu, pracy lub wręcz przeciwnie - chcesz zaoferować pracę. Niezależnie od twoich potrzeb dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie z naszego serwisu ogłoszeniowego, dzięki któremu masz szansę dotrzeć do osób z rejonu Chojnowa całkowicie za darmo!

czytaj dalej »
06 czerwiec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przez burzami z gradem oraz silnym wiatrem.
czytaj dalej »
06 czerwiec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0

Już za kilkanaście dni czeka na letnie przesilenie Słońca. W tradycji słowiańskiej najkrótsza noc w roku związana jest z Kupałą - domniemanym bóstwem płodności. W Chojnowie do wspólnego świętowania Nocy Kupały zaprasza Warsztat Terapii Zajęciowej, Powiatowy Zespół Szkół oraz Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji.

czytaj dalej »
06 czerwiec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Funkcjonariusze Ogniwa Prewencji Komisariatu Policji w Chojnowie oraz Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy zatrzymali dwóch włamywaczy, który w sobotę pod osłoną nocy próbowali włamać się do jednego ze sklepów na terenie gminy Chojnów.
czytaj dalej »
06 czerwiec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej wystosował kolejny apel do mieszkańców Chojnowa o racjonalne i oszczędne korzystanie z wody oraz zapowiada kontrole stwierdzające pobór wody poza urządzeniem.
czytaj dalej »
06 czerwiec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 3
Do sądu okręgowego w Legnicy trafił akt oskarżenia w bulwersującej sprawie z Chojnowa. Według prokuratury, 32-letni mężczyzna, który mieszkał u poznanej miesiąc wcześniej kobiety w Chojnowie, wykorzystał seksualnie półtorarocznego chłopczyka - syna kobiety. Akt oskarżenia objął również matkę dziecka.
czytaj dalej »
05 czerwiec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 1
W związku z nadciągającą falą upałów Wójt Gminy Chojnów oraz Dyrektor Gminnego Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej apelują do mieszkańców o racjonalne korzystanie z wody.
czytaj dalej »