facebook twitter nk
Ładuję

Wiadomości

12 czerwiec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed gwałtownymi burzami z gradem.
czytaj dalej »
12 czerwiec 2019, SP Niedźwiedzice, Wszystkich komentarzy: 0
W dniach 3 –7 czerwca grupa 50 uczniów klas I – VIII ze Szkoły Podstawowej w Niedźwiedzicach wzięła udział w wyjeździe na zieloną szkołę do uroczej nadmorskiej miejscowości – Międzywodzia. Pobyt został w całości sfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu „Wiedza i kompetencje. Program podnoszenia jakości oferty edukacyjnej w szkołach podstawowych Gminy Chojnów”. To pierwszy tego typu wyjazd zorganizowany w naszej szkole i wiemy na pewno, że nie ostatni. Dzieci i młodzież stanęli na wysokości zadania swoją postawą, kulturą i wychowaniem przysparzając swoim opiekunom wielu powodów do dumy.
czytaj dalej »
12 czerwiec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Po rocznej przerwie do Jaroszówki powracają zawody we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego. Już w najbliższy weekend Ośrodek Sportów Konnych Społowicz-Jaroszówka gościć będzie Mistrzostwa Dolnego Śląska oraz Eliminacje Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.
czytaj dalej »
12 czerwiec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
O godzinie 10:00 w sali widowiskowej Domu Kultury rozpoczęła się coroczna uroczystość pasowania na czytelnika. Podopieczni Przedszkola Miejskiego nr 1, Przedszkola Miejskiego nr 3, Przedszkola ”Ochronki” Zgromadzenia Sióstr Służebniczek oraz Przedszkola "Skrzat" złożyli uroczystą przysięgę i odebrali pamiątkowe książki.
czytaj dalej »
11 czerwiec 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1

Od 1 lipca można będzie online składać wnioski o świadczenie Rodzina 500 Plus także na pierwsze dziecko. Minister Rodziny Bożena Borys-Szopa wyraziła nadzieję, że lokalne samorządy tak jak dotychczas sprawnie będą realizować program, dzięki czemu pierwsze pieniądze trafią na konta rodziców jeszcze w lipcu.

czytaj dalej »
11 czerwiec 2019, Kasia_,

Już od czwartku, 13 czerwca, aż do końca lipca w Galerii Młodych w Miejskiej Bibliotece Publicznej można będzie obejrzeć wystawę fotograficzną Rafała Wyciszkiewicza pt. Folkowe Dziewczyny Świata.

czytaj dalej »
11 czerwiec 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

Zarząd KS Chojnowianka informuje, iż w najbliższy piątek odbędzie się Walne Zebranie Klubu.

czytaj dalej »
10 czerwiec 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW wydało dla całego Dolnego Śląska ostrzeżenie meteorologiczne drugiego stopnia (w trzystopniowej skali). W naszej okolicy będzie ono obowiązywać do czwartku, 13 czerwca, do godz. 20.00.

czytaj dalej »
10 czerwiec 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

23 czerwca w naszym mieście odbędzie się III Festyn Parafialny. Wydarzenie to każdego roku cieszy się coraz większą popularnością.

czytaj dalej »
10 czerwiec 2019, Partnerstwo,
Bistro u Sabcia zaprasza wszystkich gości do odwiedzenia i spróbowania nowości w karcie. Od jakiegoś czasu w naszym menu znaleźć można np. obiad ze schabowym tradycyjnym lub grillowaną pierś z kurczaka. Oferujemy wersje z domowymi frytkami oraz surówką lub ryżem i mixem sałat.
czytaj dalej »