facebook twitter nk
Ładuję

Wiadomości

04 kwiecień 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 8
8 kwietnia - tego dnia zajęcia w większości polskich szkół i przedszkoli prawdopodobnie zostaną zawieszone. Ewentualny strajk nie ominie także naszego miasta - Wyczerpaliśmy wszystkie możliwości przewidziane w ustawie o rozwiązywaniu sporów zbiorowych - tłumaczy Ewa Więcek - prezes chojnowskiego oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego.
czytaj dalej »
03 kwiecień 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
W 2017 roku chojnowski klub Oldtimer Chojnów włączył się akcję zbiórki pieniędzy dla Kamila Wawrucha - mieszkańca Biskupina, który urodził się jako skrajny wcześniak z wieloma schorzeniami - m.in. wzroku i słuchu. Po latach niedogodności i zawiłości wreszcie udało się i Kamil rozpoczął leczenie w Światowym Centrum Słuchu.
czytaj dalej »
03 kwiecień 2019, Partnerstwo, Wszystkich komentarzy: 0
Zawód fotografa w realiach dzisiejszego świata, czyli jak wygląda praca jednego z chojnowskich fotografów.
Rozmowa z panią Ireną Żyburą.
czytaj dalej »
03 kwiecień 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Policjanci przypominają kierowcom o obowiązku ułatwienia przejazdu pojazdom uprzywilejowanym, dzięki czemu służby ratunkowe sprawnie mogą dojechać na miejsce zdarzenia. W dniu wczorajszym w godzinach porannych doszło do zdarzenia na autostradzie A4 - niestety, służby ratownicze miały ogromny problem z dotarciem do osób poszkodowanych.
czytaj dalej »
03 kwiecień 2019, Gimnazjum nr 2, Wszystkich komentarzy: 1

29 maja br. w Komendzie Głównej Straży Pożarnej w Legnicy odbył się powiatowy etap ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Pożarnictwie „Młodzież Zapobiega Pożarom”.

czytaj dalej »
03 kwiecień 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

Dziś w godzinach porannych miało miejsce włamanie do Szkoły Podstawowej w Krzywej.

czytaj dalej »
02 kwiecień 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Dzieci z klas V i VI chojnowskich szkół podstawowych wzięły dzisiaj udział w spotkaniu autorskim z pisarką, malarką i poetką Katarzyną Ryrych. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną w ramach XIX edycji akcji Bliżej Książki.
czytaj dalej »
02 kwiecień 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Legnickiego Paweł Grabek zaprasza mieszkańców naszego miasta na spotkanie, które odbędzie się w środę w restauracji Pod Jeleniem.
czytaj dalej »
02 kwiecień 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowscy radni podczas ostatniej sesji po raz kolejny przyjęli uchwałę w sprawie przeprowadzenia na terenie miasta Chojnowa konsultacji społecznych w sprawie Budżetu Obywatelskiego jako części budżetu miasta Chojnowa. Zobacz jakie zmiany nas czekają.
czytaj dalej »
01 kwiecień 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Od 4 kwietnia do 10 maja na terenie gminy Chojnów trwać będzie seria zebrań wiejskich. Gościem każdego spotkania będzie wójt Andrzej Pyrz.
czytaj dalej »