facebook twitter nk
Ładuję

Wiadomości

09 maj 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
11 maja przez tereny miasta i gminy Chojnów przejadą kolarze biorący udział w kolejnej edycji wyścigu CCC Tour Grody Piastowskie. Czekają nas sportowe emocje i utrudnienia drogowe.
czytaj dalej »
09 maj 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Muzeum Regionalne zaprasza do zwiedzania najnowszej wystawy czasowej prezentowanej w salach wystawowych chojnowskiego zamku. Ekspozycja "Śląsk etnograficznie" przybliża nam ludową tradycję naszego regionu.
czytaj dalej »
08 maj 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0

Kuba Michalski - kompozytor, wokalista i gitarzysta - był dzisiejszym gościem Miejskiej Biblioteki Publicznej. Artysta zaprezentował mieszkańcom naszego miasta utwory z repertuaru Leonarda Cohena - legendarnego kanadyjskiego barda. Zobacz zdjęcia i kilka fragmentów koncertu.

czytaj dalej »
08 maj 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 1
O godzinie 13:00 pierwsi kierowcy przejechali nowym mostem na ulicy Legnickiej - to jednak nie koniec prowadzonej w tym miejscu inwestycji. Czas na rozbiórkę mostu tymczasowego.
czytaj dalej »
08 maj 2019, Partnerstwo,
Od 6 maja mieszkańcy naszego miasta mają okazję korzystać z nietypowej atrakcji która zagościła na chojnowskim Rynku - Kina Mobilnego 9D.
czytaj dalej »
08 maj 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnowie zaprasza na koncert Kuby Michalskiego zorganizowany w ramach XVI Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek.
czytaj dalej »
08 maj 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 3
Wrzesień coraz bliżej a wykonawcy remontu szkoły przy Reymonta wciąż brak. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na modernizację budynku zostało unieważnione - do Urzędu Miejskiego nie wpłynęła żadna oferta.
czytaj dalej »
08 maj 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 2
O godzinie 11:00 pod obeliskiem na ulicy Chmielnej rozpoczęła się krótka uroczystość złożenia kwiatów przez władze samorządowe i kombatantów. Wydarzenia organizowane 8 maja upamiętniają rocznicę zakończenia II wojny światowej w Europie.
czytaj dalej »
08 maj 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zbliżają się wybory, a Ty nie wiesz czy zostałeś uwzględniony w spisie wyborców sporządzonym w Twoim mieście? Burmistrz Miasta Chojnowa informuje, że spisy wyborców w wyborach do Parlamentu Europejskiego są dostępne do publicznego wglądu w Urzędzie Miejskim.
czytaj dalej »
07 maj 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 3
Do 20 czerwca możemy oddawać swoje głosy na lokalizacje zgłoszone w konkursie na budowę "Podwórka Talentów Nivea". Na liście propozycji znalazło się również nasze miasto.
czytaj dalej »