facebook twitter nk
Ładuję

Wiadomości

06 marzec 2019, Partnerstwo,
Jeżeli zarządzasz domowym budżetem, znajdź bank z prostymi i przejrzystymi zasadami finansowania. Tylko taki będzie dla Ciebie właściwym partnerem.
czytaj dalej »
05 marzec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Budowlańcy i kucharze to najbardziej poszukiwane zawody na Dolnym Śląsku - tak wynika z badania "Barometr zawodów 2019", zrealizowanego przez Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy. Jak sytuacja prezentuje się w powiecie legnickim? Sprawdź.
czytaj dalej »
05 marzec 2019, Partnerstwo,
Firma istnieje już 9 lat na rynku; zajmuje się spawaniem stali, stali narzędziowych, stali nierdzewnych, aluminium i innych metali kolorowych w tym żeliwa, a także spawaniem plastików...
czytaj dalej »
05 marzec 2019, Stowarzyszenie Jerzmanka, Wszystkich komentarzy: 0
Czy to możliwe, aby w jednym miejscu spotkali się bez awantury Myszka Miki, biskup, Batman, diabełki, hipisi, kowboje, więźniowie, gangsterzy, Indianie, Meksykanie, Hiszpanie i Japończycy? Nie zabrakło również górali, piratów, zakonnic, księżniczek, rycerzy, pokojówek, czarownic, pilotów, żołnierzy i wielu innych barwnych postaci. Na dodatek jeszcze mocna drużyna Biało-Czerwonych. Nad wszystkim czuwała policja, służba zdrowia, straż pożarna i niezawodny serwis hydrauliczny. Gdzie takie cuda!?
czytaj dalej »
05 marzec 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

W ubiegłym tygodniu w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej nr 3 w Chojnowie odbył się Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież zapobiega pożarom”.

czytaj dalej »
04 marzec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 1
10 marca odbędzie się głosowanie nad projektami zgłoszonymi do tegorocznej edycji Gminnego Chojnowskiego Budżetu Obywatelskiego. Zobacz gdzie będziemy mogli oddać swój głos - przedstawiamy listę wyznaczonych miejsc.
czytaj dalej »
04 marzec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0

Chojnowskie Muzeum Regionalne zaprasza na wykład "Meandry ewolucji człowieka", który wygłosi dr Wioletta Nowaczewska z Katedry Biologii Człowieka Uniwersytetu Wrocławskiego.

czytaj dalej »
04 marzec 2019, Gminna Biblioteka Publiczna, Wszystkich komentarzy: 0
Gminna Biblioteka Publiczna w Krzywej zaprasza uczniów klas III,IV i V szkół podstawowych do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Legnicką Bibliotekę Publiczną, który przybliża książki pani Katarzyny Ryrych.
czytaj dalej »
02 marzec 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

W piątkowy wieczór szkolna aula przy ul. Poźniaków gościła niecodzienne wydarzenie. Miała tam miejsce premiera spektaklu „Na rozstajnych drogach”, przygotowanego przez 24-osobową młodzieżową grupę teatralną ZaŚwiaty, działającą przy Powiatowym Zespole Szkół i prowadzoną pod kierownictwem Karoliny Rosockiej.

czytaj dalej »
02 marzec 2019, SP Krzywa, Wszystkich komentarzy: 0

27 lutego w Gminnej Bibliotece Publicznej w Krzywej odbyły się gminne eliminacje Konkursu Recytatorskiego ,,Pegazik”, którego organizatorem była dyrektor biblioteki, pani Elwira Kądziołka.

czytaj dalej »