facebook twitter nk
Ładuję

Wiadomości

29 sierpień 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0

W Domu Schrama odbyła się coroczna uroczystość nagrodzenia najzdolniejszych uczniów, w których ręce powędrowały stypendia i nagrody Burmistrza Miasta Chojnowa. Zobacz zdjęcia z wydarzenia.

czytaj dalej »
29 sierpień 2019, Partnerstwo,
Firma GB zatrudni pracownika na stanowisko Monter stolarki otworowej.
czytaj dalej »
28 sierpień 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
W miniony poniedziałek policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego legnickiej komendy zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Renault. Jak się okazało samochód był kradziony. Mężczyźni, którzy podróżowali pojazdem - w tym 34-letni mieszkaniec Chojnowa - zostali zatrzymani i usłyszeli już zarzut paserstwa.
czytaj dalej »
28 sierpień 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Kilka tygodni temu informowaliśmy o gwieździe tegorocznych Dożynek Gminnych, którą będzie zespół Sumptuastic. Ich występ to jednak nie wszystko. Poznaj pełny program tegorocznej imprezy, której gospodarzem będzie sołectwo Okmiany.
czytaj dalej »
27 sierpień 2019, Piotr Misikiewicz, Wszystkich komentarzy: 0
Kolejną, nieco szaloną podróż mam już za sobą. Szaleństwo miało miejsce w sobotę 24 sierpnia. Cel podróży - Tczew, powód - In Memoriam XVIII Grzegorza Ciechowskiego. Od początku lat 80-tych ubiegłego wieku jestem wiernym fanem tego nieodżałowanego artysty.
czytaj dalej »
27 sierpień 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 3
W parku przy chojnowskim Domu Kultury oddano do użytku niewielką ściankę wspinaczkową. Obiekt, który jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży, został zrealizowany dzięki grantowi finansowemu pozyskanemu przez Uczniowski Klub Sportowy „Oriens”
czytaj dalej »
27 sierpień 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Ostatni tydzień wakacji minie nam pod znakiem słońca i wysokiej temperatury powietrza. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega jednak także przed możliwymi burzami z gradem.
czytaj dalej »
26 sierpień 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Policjanci podsumowali piątkowe działania realizowane na drogach powiatu legnickiego pod nazwą "Motocyklista". Celem akcji było promowanie bezpieczeństwa w ruchu drogowym i ograniczenie liczby wypadków drogowych oraz zminimalizowanie skutków tych zdarzeń z udziałem pojazdów jednośladowych. Funkcjonariusze skontrolowali ponad 90 pojazdów i zatrzymali aż 11 uprawnień do kierowania.
czytaj dalej »
26 sierpień 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Muzeum Regionalne w Chojnowie zaprasza na wystawę "Szkło - Ludwik Kiczura", zorganizowaną w związku z obchodzonym w tym roku siedemdziesięcioleciem istnienia Wydziału Ceramiki i Szkła wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych. Ekspozycja upamiętnia twórczość profesora Ludwika Kiczury - artysty-plastyka, związanego przed laty z naszym miastem.
czytaj dalej »
26 sierpień 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Chojnów ma artystów, którymi może się szczycić a Letnie Koncerty Organowe to nie tylko organy... To dwa wnioski jakie nasuwają się po wczorajszym koncercie utworów wielkich mistrzów w kościele świętych Apostołów Piotra i Pawła.
czytaj dalej »