facebook twitter nk
Ładuję

Wiadomości

29 maj 2019, ŚDS nr 1 , Wszystkich komentarzy: 0
W dniu 22 maja 2019 roku w Sali Bankietowej „Ceglany Dworek" w Chojnowie odbyła się IV edycja konkursu dla osób niepełnosprawnych „Mamy Talent", która została zorganizowana przez Środowiskowy Dom Samopomocy nr 1 w Chojnowie. Była to okazja do zaprezentowania przez osoby niepełnosprawne swoich zdolności wokalnych, tanecznych czy kabaretowych.
czytaj dalej »
29 maj 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Gizela i Andrzej Bobikowie - właściciele chojnowskiej drukarni UNIFOT - byli w dniu wczorajszym głównymi bohaterami finisażu organizowanego w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Wydarzenie zostało zorganizowane w związku z jubileuszem 30-lecia powstania drukarni i stanowiło okazję do podsumowań i podziękowań za wieloletnie zaangażowanie na rzecz lokalnej społeczności.
czytaj dalej »
29 maj 2019, Partnerstwo,

Już w sobotę 1 czerwca od godziny 12:00 zapraszamy do Galerii Piastów na wyjątkowe obchody Dnia Dziecka! Dla najmłodszych moc atrakcji w tym warsztaty, animacje, gry, zabawy i konkursy! Nie możecie tego przegapić!

czytaj dalej »
28 maj 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Wszystkim kierowcom radzimy omijanie nowego mostu na ulicy Legnickiej, który został zamknięty dla ruchu. Na miejscu czekają nas spore utrudnienia drogowe.
czytaj dalej »
28 maj 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 3
Interwencją straży pożarnej i pogotowia ratunkowego zakończyło się zdarzenie drogowe, do którego doszło w godzinach przedpołudniowych na drodze wojewódzkiej nr 328, przy wjeździe do Rokitek od strony Chojnowa.
czytaj dalej »
27 maj 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 4
Poznaliśmy nazwiska czterech reprezentantów województwa dolnośląskiego i opolskiego w Parlamencie Europejskim kolejnej kadencji. Zobacz, na jakie osoby najchętniej głosowali mieszkańcy miasta i gminy Chojnów.
czytaj dalej »
27 maj 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 15
Państwowa Komisja Wyborcza opublikowała wyniki ze 100% obwodowych komisji wyborczych na terenie Chojnowa. Podobnie jak w sąsiedniej gminie wiejskiej - tak i w mieście wygrało Prawo i Sprawiedliwość. Jego przewaga nad drugą Koalicją Europejską nie jest już jednak tak duża.
czytaj dalej »
27 maj 2019, Grono Pedagogiczne ZSP Rokitki, Wszystkich komentarzy: 0

Smacznie, rodzinnie i kolorowo - tak najszybciej można podsumować festyn, jaki odbył się w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Rokitkach. Królik Bugs i Tygrysek zabawiali naszych najmłodszych, nieco starsi brali udział w Turnieju Piłki Nożnej McDonald's Cup 2019.

czytaj dalej »
27 maj 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 18
Znamy już wyniki ze 100% obwodowych komisji wyborczych w gminie wiejskiej Chojnów. Z danych przedstawionych przez Państwową Komisję Wyborczą wynika, że największym zaufaniem mieszkańcy podchojnowskich terenów wiejskich obdarzyli rządzące Prawo i Sprawiedliwość.
czytaj dalej »
26 maj 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Z okazji Dnia Matki, wszystkim mamom z Chojnowa i okolic życzymy...
czytaj dalej »