facebook twitter nk
Ładuję

Wiadomości

06 maj 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
6 maja na chojnowski Rynek zawita Kino Mobilne 9D. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania mamy bilety na wybrane seanse.
czytaj dalej »
05 maj 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

Za nami rozgrywki w piłkarskich ligach niższych. Prezentujemy wyniki spotkań rozegranych dziś przez zespoły z ziemi chojnowskiej.

czytaj dalej »
05 maj 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na warsztaty literackie "Człowiek i maszyna" poprowadzone przez Joannę Wachowiak.
czytaj dalej »
04 maj 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

Prezentujemy repertuar chojnowskiego Kina Kultura na najbliższy weekend. Zachęcamy do zapoznania się z rozpiską seansów.

czytaj dalej »
03 maj 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zespoły JB Band oraz Mythos zaprezentowały się dzisiaj przed mieszkańcami naszego miasta w koncercie zorganizowanym na chojnowskim Rynku w ramach lokalnych obchodów Narodowego Święta Trzeciego Maja. Zobacz fotorelację z wydarzenia.
czytaj dalej »
03 maj 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

Przed nami weekendowe rozgrywki w piłkarskich ligach niższych. Prezentujemy harmonogram spotkań, które zostaną rozegrane przez zespoły z ziemi chojnowskiej.

czytaj dalej »
03 maj 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
OdMszyŚwiętejw intencji Ojczyzny rozpoczęły się chojnowskie obchody święta Konstytucji 3 maja. Po godzinie 13:00 nastąpiło złożenie kwiatów pod obeliskiem przy ulicy Chmielnej.
czytaj dalej »
03 maj 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Burmistrz Miasta Chojnowa zaprasza na lokalne obchody Święta Konstytucji 3 Maja.
czytaj dalej »
02 maj 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Policjanci apelują do mieszkańców powiatu legnickiego - nie dajcie się nabrać oszustom. Na ich celowniku są cały czas osoby starsze; oszuści bez skrupułów wykorzystują ich bezradność, podeszły wiek, łatwowierność i naiwność. Najpopularniejsze metody to: na wnuczka, pracownika administracji lub na policjanta - Apelujemy do ludzi młodych, żeby informowali swoich rodziców, dziadków, sąsiadów o tym, że są osoby, które mogą chcieć wykorzystać ich życzliwość i zabrać im wszystkie oszczędności - apeluje policja.
czytaj dalej »
02 maj 2019, Partnerstwo,
Już w sobotę 11 maja od godziny 13:00 do 17:00 zapraszamy wszystkich Państwa do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach biżuteryjnych organizowanych w ramach Legnickiego Festiwalu SREBRO.
czytaj dalej »