facebook twitter nk
Ładuję

Wiadomości

31 May 2019, admin, All comments: 0
Komisariat Policji w Chojnowie zaprasza na Dni Otwarte. Wydarzenie - które będzie połączone ze zbiórką krwi - organizowane jest w ramach obchodów 100-lecia Polskiej Policji.
read more »
16 June 2019, Kasia_, All comments: 0

Za nami rozgrywki w piłkarskich ligach niższych. Prezentujemy wyniki spotkań rozegranych dziś przez zespoły z ziemi chojnowskiej.

read more »
16 June 2019, admin, All comments: 0
Za nami kolejna edycja Ogólnopolskiego Turnieju Zespołów Tanecznych Stonoga 2019. Sala widowiskowa Domu Kultury po raz dwudziesty zapełniła się zespołami z Dolnego Śląska i nie tylko. Zobacz, kto zasłużył sobie na uznanie jury.
read more »
16 June 2019, SP Niedźwiedzice, All comments: 0
12 czerwca w Gminnej Bibliotece Publicznej w Krzywej odbył się konkurs czytelniczy, na podstawie znanego opowiadania pt. ,,Oskar i pani Róża” Erica Emmanuela Schmitta.W konkursie wzięli udział uczniowie z gminnych szkół , którzy rozwiązywali test sprawdzający znajomość lektury i życiorysu autora.
read more »
15 June 2019, Kasia_, All comments: 0

Przed nami weekendowe rozgrywki w piłkarskich ligach niższych. Prezentujemy harmonogram spotkań, które zostaną rozegrane przez zespoły z ziemi chojnowskiej.

read more »
14 June 2019, admin, All comments: 2
Trwa rozbiórka jednego z budynków szkolnych przy ulicy Reymonta. Wkrótce na jego miejscu powstanie plac zabaw.
read more »
14 June 2019, admin,
W miniony czwartek Miejska Biblioteka Publiczna gościła wernisaż wystawy "Folkowe Dziewczyny Świata". Na ekspozycję składają się zdjęcia wykonane przez Rafała Wyciszkiewicza podczas corocznego Międzynarodowego Festiwalu Folklorystycznego „Świat pod Kyczerą”.
read more »
14 June 2019, admin, All comments: 0
20 czerwca z Oławy wystartuje III Oławski Charytatywny Rajd Koguta Pojazdów Zabytkowych. Uczestnicy wydarzenia przejadą ponad 600 kilometrów i będą zbierać pieniądze na rzecz chorych i potrzebujących.
read more »
14 June 2019, admin, All comments: 0
Urząd Miejski opublikował wyniki głosowania w ramach III chojnowskiego Budżetu Obywatelskiego. Zobacz jakie pomysły zyskały największe poparcie.
read more »
14 June 2019, Partnerstwo,

Prezentujemy repertuar kina Helios w Legnicy. Ważny od 14 do 20 czerwca 2019 roku.

read more »