facebook twitter nk
Ładuję

Wiadomości

23 June 2019, Kasia_, All comments: 3

Za nami weekendowe rozgrywki w klasie okręgowej. Prezentujemy wyniki spotkań rozegranych przez zespoły z ziemi chojnowskiej.

read more »
23 June 2019, Kasia_,

Zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie organizowanym w ramach 8. urodzin portalu chojnow.pl. Tym razem do wygrania są dwie podwójne wejściówki na dowolny film w legnickim kinie Helios.

read more »
22 June 2019, Kasia_, All comments: 0

Noc Kupały to w tradycji ludowej święto witalności, ognia, miłości i płodności natury. Związane jest z letnim przesileniem Słońca, przypadającym na najkrótszą noc w roku, czyli tę z 21 na 22 czerwca.

read more »
22 June 2019, Kasia_, All comments: 0
W ostatnich tygodniach uczniowie SP Krzywa osiągnęli wiele sukcesów. Zapoznaj się z najważniejszymi wydarzeniami z życia szkoły.
read more »
22 June 2019, Kasia_,

Zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie organizowanym w ramach ósmych urodzin portalu chojnow.pl. Tym razem do wygrania są dwa bony o wartości 50 zł każdy do wykorzystania w markecie budowlanym Mrówka w Chojnowie.

read more »
21 June 2019, admin, All comments: 0
Chojnów był jednym z kilku przystanków na trasie trzeciej edycji Oławskiego Rajdu Koguta. Właściciele zabytkowych i starych pojazdów zatrzymali się na naszym Rynku by otrzymać pieczątkę potwierdzającą pobyt w Chojnowie.
read more »
21 June 2019, admin,
Zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie organizowanym w ramach ósmych urodzin portalu chojnow.pl. Tym razem do wygrania jest bon o wartości 100 złotych do wykorzystania w sklepie motoryzacyjnym Globus.
read more »
21 June 2019, Kasia_, All comments: 0

Prezentujemy repertuar chojnowskiego Kina Kultura na najbliższy weekend. Zachęcamy do zapoznania się z rozpiską seansów.

read more »
20 June 2019, admin, All comments: 0
Na początku czerwca w podwarszawskich Markach poznaliśmy skład Finału Miss Polski Nastolatek 2019. Na eliminacje krajowe przybyło ponad sto nastolatek z najodleglejszych zakątków naszego kraju. Wśród dziewcząt, które zakwalifikowały się do finału konkursu i walczyć będą o tytuł najpiękniejszej kobiety w Polsce znalazła się chojnowianka Pola Rokus, która kilka tygodni temu uznana została najpiękniejszą nastolatką Dolnego Śląska 2019.
read more »
20 June 2019, admin,
Dziś pierwszy dzień wakacji. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs w którym do wygrania mamy 100 złotych na dowolny cel. Żeby zdobyć szansę na główną nagrodę, wystarczy podzielić się z nami Waszymi wakacyjnymi planami.
read more »