facebook twitter nk
Ładuję

Wiadomości

12 April 2019, Grono Pedagogiczne ZSP Rokitki, All comments: 0
Świąteczne życzenia dotarły w czwartek do mieszkańców "Niebieskiego Parasola". 16 uczennic naszej szkoły wybrało się 11 kwietnia do Domu Opieki "Niebieski Parasol" w Chojnowie, by podopiecznym ośrodka przekazać świąteczne i samodzielnie przygotowane laurki.
read more »
12 April 2019, Partnerstwo, All comments: 0
Gadżety reklamowe od wielu lat są wykorzystywane w biznesie. Pozwalają skrócić dystans pomiędzy ludźmi oraz zakomunikować, że kontrahent jest dla nas nie kolejnym zwyczajnym klientem, lecz ważnym partnerem w relacjach biznesowych, którego cenimy za kompetencje zawodowe, społeczne, a także za usposobienie. W czasach mody na kolekcjonowanie wrażeń, sprawienie kluczowemu klientowi miłego upominku zostanie pozytywnie odebrane, zwłaszcza wtedy, gdy podarowany gadżet będzie funkcjonalny, estetycznie wykonany i dopasowany do konkretnego odbiorcy.
read more »
12 April 2019, admin, All comments: 0
"Hafty babuni" to tytuł najnowszej wystawy prezentowanej w Galerii Młodych Miejskiej Biblioteki Publicznej. Na ekspozycje składają się obrazy wykonywane metodą haftu krzyżykowego autorstwa Marii Turek - emerytowanej pielęgniarki, mieszkającej od 14 lat w Chojnowie. W czwartkowe popołudnie Galeria Młodych gościła wernisaż wystawy.
read more »
11 April 2019, Kasia_, All comments: 0

Prezentujemy repertuar chojnowskiego Kina Kultura na najbliższy weekend. Zachęcamy do zapoznania się z rozpiską seansów.

read more »
11 April 2019, admin,
Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na wielkanocne zajęcia plastyczne - potrzebny dobry humor i sprawne ręce.
read more »
11 April 2019, Partnerstwo,

Już w sobotę i niedzielę 13 i 14 kwietnia zapraszamy wszystkich do skorzystania z ogromnej oferty Legnickiego Jarmarku Wielkanocnego który jak co roku odbędzie się w legnickiej Galerii Piastów!

read more »
11 April 2019, admin, All comments: 1
Pomimo obaw, trwający właśnie egzamin kończący edukację w gimnazjum przebiega zgodnie z planem. Czy podobnie wyglądać będzie egzamin klas ósmych? Jak informują dyrektorzy chojnowskich podstawówek - dotychczasowe plany nie ulegają zmianie.
read more »
11 April 2019, admin, All comments: 0
W chojnowski marketach Intermarche i Netto trwa zbiórka produktów żywnościowych, które zostaną przekazane do rodzin uczniów Powiatowego Zespołu Szkół, znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej. Akcja jest organizowana przez Szkolne Koło Caritas przy Powiatowym Zespole Szkół.
read more »
10 April 2019, admin, All comments: 0
Poznajesz psa ze zdjęcia lub jesteś zainteresowany adopcją? Skontaktuj się z Urzędem Gminy.
read more »
10 April 2019, admin, All comments: 0
W najbliższą niedzielę w świetlicy wiejskiej w Niedźwiedzicach odbędzie się Kiermasz Wielkanocny. Rzędy stoisk z tradycyjnymi świątecznymi wyrobami będzie można podziwiać od godziny 13:00. Ponadto na uczestników wydarzenia będą czekać ciekawe warsztaty i atrakcje. Zarówno młodsi, jak i starsi z pewnością znajdą coś dla siebie.
read more »