facebook twitter nk
Ładuję

Wiadomości

08 July 2019, Piotr Misikiewicz, All comments: 0
Bolków - urocze miasteczko na Dolnym Śląsku zaprasza wszystkich chętnych i spragnionych dobrego rocka i rozrywki na kolejny festiwal Castle Party. Impreza zaczyna się w środę i potrwa do niedzieli.
read more »
08 July 2019, Partnerstwo,
Codziennie ktoś coś kupuje w internecie. Ubrania, kosmetyki, sprzęty do domu, elektronikę i wiele innych rzeczy. Nie zawsze jesteśmy w stanie stwierdzić, czy to coś, na co się decydujemy, naprawdę jest warte swojej ceny. Moglibyśmy to kupić i sprawdzić samodzielnie, ale szkoda nam pieniędzy - nie wszystko bowiem kosztuje grosze...
read more »
08 July 2019, admin, All comments: 2
Od wczesnych godzin porannych trwa akcja prewencyjna pod kryptonimem "Trzeźwy Poranek". Działania policjantów ukierunkowane są na przeprowadzenie kontroli maksymalnej ilości kierowców i zatrzymanie tych, którzy prowadzą pojazd pod wpływem alkoholu.
read more »
07 July 2019, Kasia_, All comments: 0
Uczniowie Powiatowego Zespołu Szkół odebrali już świadectwa dojrzałości. Zdecydowana większość zrobiła to z nieukrywaną radością. Z uśmiechem i satysfakcją przyjmowała gratulacje przy odbiorze wyników matur.
read more »
07 July 2019, Kasia_, All comments: 1

Wczorajszy wieczór w Zamienicach upłynął przy dźwiękach XXII Międzynarodowego Festiwalu Folklorystycznego „Świat pod Kyczerą”.

read more »
06 July 2019, Kasia_, All comments: 0

Wydział gier podokręgu Legnica po środowym spotkaniu ogłosił skład klasy A na sezon 2019/2020. Zespoły reprezentujące ziemię chojnowską zobaczymy w grupie III w następującym składzie.

read more »
06 July 2019, Kasia_, All comments: 0

Sezon 2019/2020 rozpocznie się dopiero w sierpniu, ale już dziś wiadomo jakie zespoły będą rywalizowały w „grupie chojnowskiej”. Poniżej prezentujemy skład grupy, w której znajdą się zespoły reprezentujące ziemię chojnowską.

read more »
06 July 2019, Partnerstwo, All comments: 0
Internet stwarza dziś ogromne możliwości w wielu dziedzinach. Nie inaczej jest w przypadku działań marketingowych, które z powodzeniem przenoszą się do sieci. Marketing internetowy prężnie się rozwija, co doceniają nie tylko marketingowcy. Dla wielu firm i to bez względu na charakter działalności, obecność w internecie ma często kolosalne znaczenie dla utrzymania się na rynku. Co to właściwie jest marketing internetowy?
read more »
05 July 2019, Kasia_, All comments: 0

Podczas wakacji na chojnowskim Basenie Miejskim obowiązują promocyjne ceny biletów.

read more »
05 July 2019, Kasia_, All comments: 0
Od końca czerwca Ambulatorium Nocnej i Świątecznej Pomocy Doraźnej zmieniło lokalizację.
read more »