facebook twitter nk
Ładuję

Wiadomości

10 June 2019, Kasia_, All comments: 0

Za nami rozgrywki w piłkarskich ligach niższych. Prezentujemy wyniki spotkań rozegranych dziś przez zespoły z ziemi chojnowskiej.

read more »
10 June 2019, admin, All comments: 0
Zakończyły się trwające trzy dni Mistrzostwa Polski Pływających Modeli Redukcyjnych klas NS, NSS, 650 Standard. Na plaży w "Różanej Dolinie" poznaliśmy nazwiska Mistrzów Polski 2019.
read more »
09 June 2019, Kasia_, All comments: 4

Energetyzujący koncert zespołu Weekend hucznie zakończył obchody Dni Chojnowa. Na chojnowskim Rynku panowała świetna atmosfera, a zespół złapał bardzo dobry kontakt z publicznością, co zaowocowało wspaniałą 1,5-godzinną zabawą w rytmach disco.

read more »
09 June 2019, admin, All comments: 0
Plug'n'Blues oraz Polish Fiction - dwa doskonale znane chojnowskie zespoły zaprezentowały się w "rockowej" części Dni Chojnowa. Zobacz zdjęcia z koncertu.
read more »
09 June 2019, admin, All comments: 0

Przegląd Piosenki Przedszkolnej Bambiniada to od kilku lat stały element Dni Chojnowa. Koncert, w którym główną rolę zagrali podopieczni dwóch chojnowskich przedszkoli, rozpoczął niedzielne obchody święta miasta.

read more »
09 June 2019, admin, All comments: 0
Koncerty na Rynku to nie jedyne imprezy odbywające się w ramach Dni Chojnowa 2019. Sobota rozpoczęła się na sportowo - od zmagań piłkarzy ręcznych, tenisistów stołowych, taekwondzistów oraz wędkarzy. O godzinie 14:00 na chojnowskim rynku rozpoczęła się natomiast kolejna edycja Festiwalu Tkactwa i Rękodzieła Artystycznego.
read more »
09 June 2019, Kasia_, All comments: 0

Za nami pierwszy dzień świętowania. Gwiazdą wieczorubył zespół Wilki, który porwał chojnowską publiczność.

read more »
08 June 2019, admin, All comments: 0

Made in Chojnów - taką nazwę nosił koncert inaugurujący tegoroczne Dni Chojnowa. Zgromadzona pod sceną widownia przez kilka godzin miała okazję oglądać występy utalentowanej młodzieży z naszego grodu (i nie tylko...). Zobacz zdjęcia z wydarzenia.

read more »
08 June 2019, Kasia_, All comments: 0

Tradycyjnie już Dni Chojnowa zainaugurował Barwny Korowód, który przeszedł ulicami naszego miasta. Korowód poprowadził burmistrz Jan Serkies, który jak zawsze wystąpił w stroju sarmackim.

read more »
07 June 2019, admin, All comments: 0
Wiemy jaka firma już wkrótce najprawdopodobniej rozpocznie prace w budynku szkoły przy placu Reymonta, celem dostosowania pomieszczeń pod potrzeby uczniów Szkoły Podstawowej nr 3.
read more »