facebook twitter nk
Ładuję

Wiadomości

28 March 2019, admin, All comments: 0
"Czytelnik na medal" - to nazwa konkursu współorganizowanego przez Urząd Gminy Chojnów oraz Gminną Bibliotekę Publiczną w Chojnowie z siedzibą w Krzywej, skierowanego do uczniów klas VI-VIII Szkół Podstawowych z terenu gminy Chojnów.
read more »
28 March 2019, admin, All comments: 0
Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej informuje o nocnej przerwie w dostawie wody.
read more »
28 March 2019, admin, All comments: 0
Miejski Rzecznik Konsumentów w Legnicy, Tomasz Strojek, zaprasza mieszkańców powiatu legnickiego do korzystania z bezpłatnych porad prawnych w zakresie ochrony konsumenckiej. Już jutro z jego porad skorzystać będziemy mogli w Domu Schrama.
read more »
28 March 2019, Grono Pedagogiczne ZSP Rokitki, All comments: 0

Jak wygląda praca terapeuty, stolarza, rehabilitanta, kwiaciarki, a nawet jubilera przekonali się dzisiaj uczniowie z ósmej klasy. Uczestniczyli bowiem w warsztatach, jakie odbyły się w Środowiskowym Domu Samopomocy nr 1 w Chojnowie, z którym szkoła w Rokitkach współpracuje od dwóch lat.

read more »
27 March 2019, admin, All comments: 0
Przed nami marcowa sesja Rady Gminy Chojnów. Jej głównym punktem będzie sprawozdanie z działalności Wydziału Inwestycji Infrastruktury Urzędu Gminy Chojnów za 2018 rok.
read more »
27 March 2019, admin, All comments: 0
"Króliki" to tytuł kolejnego utworu, którym chojnowska grupa Polish Fiction promuje swój najnowszy album w serwisie YouTube.
read more »
27 March 2019, admin, All comments: 2
Uczniowie z Krzywej oraz Starego Łomu wspólnie z nauczycielami i przedstawicielami władz samorządowych włączyli się w ogólnopolską akcję "Sadzimy 1000 drzew na minutę".
read more »
26 March 2019, Partnerstwo,

Doświadczenie trenerów, zaangażowanie i gospodarność działaczy, a przede wszystkim zapał i wytrwałość zawodników sprawiają, że Klub Kolarski Stowarzyszenie ORIENS plasuje się w czołówce klubów kolarskich Dolnego Śląska (obecnie na 3 miejscu w klasyfikacji klubów na Dolnym Śląsku, spośród 18).

read more »
26 March 2019, admin, All comments: 0
Tolkien i jego tajemnice - to hasło tegorocznych obchodów Światowego Dnia Czytania Tolkiena. W akcję po raz piąty włączyła się Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnowie, która przy wsparciu lokalnych szkół zorganizowała konkurs "W zaczarowanym lesie Toma Bombadila".
read more »
26 March 2019, admin, All comments: 0
Poznajesz tego psa? Został odnaleziony około godziny 11:00 przy zakładzie pogrzebowym na ulicy Legnickiej - leżał na środku drogi, nie był w stanie ustać na łapach.
read more »