facebook twitter nk
Ładuję

Wiadomości

19 kwiecień 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0

Fatalna sytuacja od rana panuje na autostradzie A4 - kierowcom radzimy omijanie tej drogi.

czytaj dalej »
19 kwiecień 2019, admin,
O godzinie 12:00 w kościele Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny w Chojnowie rozpocznie się droga krzyżowa, która przejdzie ulicami naszego miasta i upamiętni przejście Jezusa Chrystusa z krzyżem ulicami Jerozolimy z pretorium Piłata na Golgotę.
czytaj dalej »
18 kwiecień 2019, Partnerstwo,

Prezentujemy repertuar kina Helios w Legnicy. Ważny od 19 do 24 kwietnia 2019 roku.

czytaj dalej »
18 kwiecień 2019, Partnerstwo,

Na kolejnym koncercie z cyklu Witelon Music Night w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy wystąpi Ewa Uryga & New York Jazz Collective z projektem muzycznym „Let’s sing for MAHALIA”. Koncert odbędzie się 30 kwietnia 2019 roku w Domu Studenta PWSZ im. Witelona w Legnicy o godzinie 19:00. Wstęp wolny.

czytaj dalej »
18 kwiecień 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Burmistrz Miasta Chojnowa zaprasza na lokalne obchody Święta Konstytucji 3 maja. Majówkowy koncert po kilku latach przerwy powraca do Parku Śródmiejskiego. Zobacz kto wystąpi przed mieszkańcami Chojnowa.
czytaj dalej »
18 kwiecień 2019, admin,
Dziś wieczorem w lokalnych kościołach rozpoczną się obchody Triduum Paschalnego - najważniejszego wydarzenia w roku liturgicznym Kościoła, przypominającego nam o męce, śmierci i zmartwychwstaniu Jezusa Chrystusa.
czytaj dalej »
17 kwiecień 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowscy policjanci Ogniwa Prewencji po krótkim pościgu zatrzymali mężczyznę, który włamał się do jednego z domów w gminie Miłkowice. Dzięki szybkiej reakcji funkcjonariuszy sprawcy nie udało się nic zrabować.
czytaj dalej »
17 kwiecień 2019, admin,
W najbliższą sobotę udamy się do kościołów, by zgodnie z tradycją poświęcić pokarmy, które następnie trafią na świąteczny stół. Zobacz, w jakich godzinach pokarmy będą święcone w chojnowskich parafiach.
czytaj dalej »
17 kwiecień 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie w Wojciechem Konduszą - badaczem lokalnego życia społecznego i politycznego oraz historii stacjonowania w Polsce Północnej Grupy Wojsk Armii Radzieckiej. Wydarzenie promować będzie książkę "Tajemnice Garnizonów Radzieckich w Polsce".
czytaj dalej »
16 kwiecień 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Trwa postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na budowę nawierzchni ulicy Matejki oraz przebudowę chodnika ulicy Wyspiańskiego. Urząd Miejski przekazał informację o wyborze najkorzystniejszych ofert.
czytaj dalej »