facebook twitter nk
Ładuję

Wiadomości

12 lipiec 2019, Partnerstwo,
EKO-MIŁ - szybki i bezproblemowy wywóz nieczystości płynnych.
czytaj dalej »
12 lipiec 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

Prezentujemy repertuar chojnowskiego Kina Kultura na najbliższy weekend. Zachęcamy do zapoznania się z rozpiską seansów.

czytaj dalej »
12 lipiec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
- Dariusz Sywak, z ekipą specjalistów, odkrył fragmenty zdobionego pieca, który 500 lat temu ogrzewał nieistniejący już dom zamożnego mieszczanina - informuje Radio Wrocław.
czytaj dalej »
12 lipiec 2019, Partnerstwo,
Firma GB zatrudni pracowników na stanowiska...
czytaj dalej »
12 lipiec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 1
W najbliższą sobotę kompleks parkowo-pałacowy w Piotrowicach odżyje po raz kolejny - wszystko za sprawą II edycji festiwalu "na Ludową Nutkę...", którego gospodarzem będzie lokalny zespół Michalinki. Wydarzenie organizowane jest pod patronatem Wójta Gminy Chojnów.
czytaj dalej »
11 lipiec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Specjalny pociąg pokonał dziś bez zatrzymania trasę z Chojnowa do niemieckiej stacji Horka w Saksonii - był to pierwszy oficjalny tego typu przejazd między granicami bez zatrzymania. Jazda odbyła się z wykorzystaniem najnowocześniejszej w Europie lokomotywy Vectron, mogącej rozwinąć prędkość do 200 km/h i obsługującej cztery systemy zasilania.
czytaj dalej »
11 lipiec 2019, OSP Rokitki, Wszystkich komentarzy: 0
Ochotnicza Straż Pożarna w Rokitkach zaprasza mieszkańców Rokitek, okolicznych miejscowości oraz wszystkie osoby zainteresowane do udziału w zajęciach zaplanowanych przez druhów w ramach ekologicznego projektu pn. „Rokitki to MY. Dbam o to, co mam.”
czytaj dalej »
10 lipiec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
W 2020 roku Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie gościć będzie VI Zjazd Absolwentów i Pedagogów Zespołu Szkół Rolniczych w Chojnowie.
czytaj dalej »
10 lipiec 2019, Partnerstwo, Wszystkich komentarzy: 0

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy zaprasza maturzystów na bezpłatny kurs przygotowujący do egzaminu poprawkowego z matury z matematyki prowadzony przez egzaminatora Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej.

czytaj dalej »
10 lipiec 2019, Urząd Gminy Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0

Uwaga Rolnicy! Od 1 lipca 2019 roku istnieje możliwość składania wniosków o oszacowanie strat w gospodarstwach rolnych w związku z występowaniem długotrwałej suszy na terenie gminy Chojnów. Szacowane mogą być uprawy: zboża ozime, zboża jare, kukurydza na ziarno, kukurydza na kiszonkę, rzepak i rzepik, krzewy owocowe, rośliny strączkowe, trwałe użytki - zielone łąki i pastwiska.

czytaj dalej »