facebook twitter nk
Ładuję

Wiadomości

25 lipiec 2019, Partnerstwo,

Buty ślubne są elementem stroju panny młodej, który jest niezwykle istotny. Przede wszystkim, źle dobrane obuwie będą powodowały dyskomfort, który może pojawić się podczas długotrwałego stania lub tańca na parkiecie. Jak je wybrać, żeby nie żałować zakupów?

czytaj dalej »
24 lipiec 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

W najbliższych dniach upały znów dadzą się nam we znaki, a jak wiadomo najlepszym sposobem na ochłodzenie jest woda. Na chojnowskim Rynku pojawiła się kurtyna wodna, dzięki której mieszkańcy naszego miasta będą mogli ochłodzić się w upalne dni.

czytaj dalej »
24 lipiec 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 2

Bractwo Rycerskie Grodu Chojnów i Bractwo Rycerskie Księcia Bolka Świdnickiego organizuje Turniej pod zamkiem Cisy. Wydarzenie odbędzie się już w najbliższy weekend – 27 i 28 lipca.

czytaj dalej »
24 lipiec 2019, PWSZ im. Witelona w Legnicy,

Polska Komisja Akredytacyjna pozytywnie zaopiniowała wniosek Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy o nadanie uprawnień do prowadzenia kształcenia na kierunku Energetyka na poziomie studiów pierwszego stopnia (studia inżynierskie) o profilu praktycznym.

czytaj dalej »
23 lipiec 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

W poniedziałek na terenie powiatu legnickiego zostały przeprowadzone działania pod hasłem „Alkohol i narkotyki”. Podczas kontroli drogowych funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość ponad 300 kierujących.

czytaj dalej »
23 lipiec 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

Urząd Miasta w Chojnowie zaprasza wszystkich chętnych do zapisów na bezpłatny kurs podstaw fotografii. Kurs będzie bezpłatny – w 100% finansowany z funduszów europejskich.

czytaj dalej »
22 lipiec 2019, PWSZ im. Witelona w Legnicy,

Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy zaprasza do podjęcia kształcenia na studiach magisterskich na kierunku – Pielęgniarstwo.

czytaj dalej »
21 lipiec 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

W dniach 19-20 lipca w Ścinawie odbył się XII Festiwal Blues nad Odrą, któremu towarzyszył IX Konkurs Amatorskich Zespołów Bluesowych.

czytaj dalej »
21 lipiec 2019, Partnerstwo,

Jeszcze tylko do końca lipca każdy z was może wziąć udział w konkursie organizowanym przez Park Rozrywki Play City na jego oficjalnej stronie na Facebook'u i wygrać urodziny dla dziecka do 15 osób!

czytaj dalej »
19 lipiec 2019, PWSZ im. Witelona w Legnicy,

Kandydaci na studia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy mają możliwość kształcenia się na kierunku studiów licencjackich Bezpieczeństwo wewnętrzne, oraz kontynuowania nauki na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne na studiach magisterskich.


czytaj dalej »