facebook twitter nk
Ładuję

Wiadomości

27 marzec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
"Króliki" to tytuł kolejnego utworu, którym chojnowska grupa Polish Fiction promuje swój najnowszy album w serwisie YouTube.
czytaj dalej »
27 marzec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Uczniowie z Krzywej oraz Starego Łomu wspólnie z nauczycielami i przedstawicielami władz samorządowych włączyli się w ogólnopolską akcję "Sadzimy 1000 drzew na minutę".
czytaj dalej »
26 marzec 2019, Partnerstwo,

Doświadczenie trenerów, zaangażowanie i gospodarność działaczy, a przede wszystkim zapał i wytrwałość zawodników sprawiają, że Klub Kolarski Stowarzyszenie ORIENS plasuje się w czołówce klubów kolarskich Dolnego Śląska (obecnie na 3 miejscu w klasyfikacji klubów na Dolnym Śląsku, spośród 18).

czytaj dalej »
26 marzec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Tolkien i jego tajemnice - to hasło tegorocznych obchodów Światowego Dnia Czytania Tolkiena. W akcję po raz piąty włączyła się Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnowie, która przy wsparciu lokalnych szkół zorganizowała konkurs "W zaczarowanym lesie Toma Bombadila".
czytaj dalej »
26 marzec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Poznajesz tego psa? Został odnaleziony około godziny 11:00 przy zakładzie pogrzebowym na ulicy Legnickiej - leżał na środku drogi, nie był w stanie ustać na łapach.
czytaj dalej »
25 marzec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 1

Zakaz jazdy na rolkach - duża tablica z m.in. takim napisem kilka lat temu pojawiła się przed wejściem na bieżnię chojnowskiego stadionu. Trudno się dziwić temu zakazowi - małe kółka mają destrukcyjny wpływ na tworzywo poliuretanowe. Dziwi natomiast fakt, że przez tyle lat nie stworzono miejsca, w którym rolkarze mogliby pojeździć w komfortowych warunkach. Chojnowscy miłośnicy "małych kółek" - których liczba z roku na rok rośnie - coraz głośniej mówią o brakach w infrastrukturze i oczekują zmian - Burmistrz dostrzega problem i kreśli plany na przyszłość.

czytaj dalej »
25 marzec 2019, Szkoła Podstawowa nr 4,
Porcja wieści ze Szkoły Podstawowej nr 4, która śpiewająco wita wiosnę oraz świętuje sukcesy uczniów.
czytaj dalej »
25 marzec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Przed nami marcowa sesja Rady Miejskiej Chojnowa. Zobacz proponowany porządek obrad.
czytaj dalej »
24 marzec 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

Za nami weekendowe rozgrywki w piłkarskich ligach niższych. Prezentujemy wyniki spotkań rozegranych przez zespoły z ziemi chojnowskiej.

czytaj dalej »
24 marzec 2019, admin,
W minioną sobotę hala sportowa przy ulicy Matejki gościła ostatnie eliminacje o mistrzostwo diecezji legnickiej ministrantów i lektorów w piłce nożnej. Zawody wyłoniły trzy drużyny, które wystąpią 6 kwietnia w Bolesławcu na mistrzostwach diecezji.
czytaj dalej »