facebook twitter nk
Ładuję

Wiadomości

26 May 2019, admin, All comments: 0
Z okazji Dnia Matki, wszystkim mamom z Chojnowa i okolic życzymy...
read more »
25 May 2019, admin, All comments: 0
Przed nami weekendowe rozgrywki w piłkarskich ligach niższych. Prezentujemy harmonogram spotkań, które zostaną rozegrane przez zespoły z ziemi chojnowskiej.
read more »
24 May 2019, admin, All comments: 0
26 maja wybierzemy naszych przedstawicieli do Parlamentu Europejskiego. Zobacz, gdzie na terenie miasta i gminy wiejskiej Chojnów będzie można oddać swój głos.
read more »
24 May 2019, admin, All comments: 0
Korzystając z zaproszenia jakie otrzymaliśmy od Przedszkola Miejskiego nr 3, gościliśmy dzisiaj na boisku w Parku Piastowskim, gdzie rozegrano sportową olimpiadę przedszkolaków. Zapraszamy do obejrzenia obszernej fotorelacji z zawodów.
read more »
24 May 2019, admin,
Kilkuset uczniów z chojnowskiej "Czwórki" miało dziś okazję spotkać się z wyjątkowym gościem. Nasze miasto - w ramach turnieju Gruszka Cup - odwiedził były siatkarz a obecnie trener Piotr Gruszka. Akcja miała na celu promocję piłki siatkowej wśród młodzieży oraz promocję zdrowego i aktywnego trybu życia.
read more »
24 May 2019, admin, All comments: 0
26 maja odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego. Mieszkańcy naszego okręgu swojego przedstawiciela wybrać będą mogli spośród 60 osób z 6 komitetów wyborczych. Poznaj ich nazwiska.
read more »
23 May 2019, admin, All comments: 1
Na terenie powiatu legnickiego od godzin porannych prowadzone są działania kontrolno-prewencyjne pn. "Kaskadowy pomiar prędkości". Ich celem jest egzekwowanie od kierujących przestrzegania ograniczeń prędkości na drogach krajowych, stanowiących główne ciągi komunikacyjne kraju.
read more »
23 May 2019, admin, All comments: 0
Wybierasz się do Legnicy? Przez dwa tygodnie musisz spodziewać się utrudnień drogowych; wszystko przez remontowany przejazd kolejowy na ulicy Chojnowskiej.
read more »
23 May 2019, admin, All comments: 0
Nadchodzi weekend a wraz z nim seanse filmowe w chojnowskim kinie Kultura. W tym artykule prezentujemy repertuar na najbliższy piątek i sobotę. Sprawdź, co będzie można zobaczyć na lokalnym dużym ekranie.
read more »
23 May 2019, admin,
Cześć! Rozpoczynamy nasz kolejny konkurs. Biorąc w nim udział zdobywacie szansę na wejściówkę na piątkowy seans horroru "Topielisko. Klątwa La Llorony".
read more »