facebook twitter nk
Ładuję

Kultura i Rozrywka

13 luty 2020, Partnerstwo,

„Zenek” – film o królu disco polo, który wyśpiewał całej Polsce takie przeboje jak Życie to są chwile czy Przez Twe oczy zielone, wybrzmi w kinach Helios już w najbliższy piątek. W obrazie Jana Hryniaka z legendą polskiej sceny disco polo zmierzą się Krzysztof Czeczot i Jakub Zając, niezwykle sprawnie wcielając się w tytułową postać.

czytaj dalej »
11 luty 2020, Partnerstwo,
Już 14 lutego, specjalnie z myślą o wszystkich, mających dość wszechobecnych serduszek i walentynkowej atmosfery przygotowaliśmy noc pełną mocnych wrażeń. W zestawie pierwszym pokażemy najmocniejsze polskie hity ostatnich miesięcy. W zestawie drugim czekają na Was cieszący się złą sławą superprzestępcy.
czytaj dalej »
06 luty 2020, Partnerstwo,

Prezentujemy repertuar kina Helios w Legnicy. Ważny od 7 do 13 lutego 2020 roku. Na naszym profilu na Facebooku znajdziecie także konkursowy post, w którym do wygrania będą bilety na piątkowe seanse filmu „Psy. W imię zasad” w legnickim Heliosie.

czytaj dalej »
28 styczeń 2020, Partnerstwo,

Mroczna atmosfera, wyczarowana nie tylko za sprawą wyłączonych świateł, kino dalekie od śmiechu i żartu, bohaterowie, na twarzach których maluje się przerażenie. Powiało grozą? Słusznie! Ostatniej styczniowej nocy Helios zaprasza na maraton, który zpewnością przypadnie do gustu wszystkim wielbicielom horrorów.

czytaj dalej »
23 styczeń 2020, Partnerstwo,

Nadchodzące kino akcji dostarczy mnóstwa mocnych wrażeń. Premiera tytułu „Bad Boys for Life” zachwyci fanów Willa Smitha i Martina Lawrence’a – duetu, który po premierze „Bad Boys” z 1995 roku zapadł w pamięć widzów na całe dekady. Mike Lowery i Marcus Burnett ponownie łączą siły, gdy albański najemnik obiecuje im zemstę za śmierć brata... Najbliższa wizyta w kinie Helios przebiegnie więc pod hasłem: Będzie się działo!Zbliżający się weekend to również rewelacyjny moment na filmowe spotkanie rodzinne, a to za sprawą aż trzech familijnych propozycji.

czytaj dalej »
17 styczeń 2020, Partnerstwo,

Nadchodzące premiery to absolutne skrajności – zarówno pod względem gatunku, kraju produkcji, obsady aktorskiej, jak i przekazywanych emocji. Nic dziwnego: „Psy 3. W imię zasad” to kryminał dla dorosłego widza, spragnionego kontynuacji hitu z lat 90., zaś „Doktor Dolittle” to przygodowa komedia wywołująca uśmiech od ucha do ucha na twarzach wielu pokoleń.


czytaj dalej »
09 styczeń 2020, Partnerstwo,

Prezentujemy repertuar kina Helios w Legnicy. Ważny od 10 do 16 stycznia 2020 roku.

czytaj dalej »
02 styczeń 2020, Partnerstwo,

Prezentujemy repertuar kina Helios w Legnicy. Ważny od 3 do 9 stycznia 2020 roku.

czytaj dalej »
27 grudzień 2019, Partnerstwo,

Prezentujemy repertuar kina Helios w Legnicy. Ważny od 27 grudnia 2019 r. do 2 stycznia 2020 roku.


czytaj dalej »
19 grudzień 2019, Partnerstwo,

Prezentujemy repertuar kina Helios w Legnicy. Ważny od 20 do 26 grudnia.

czytaj dalej »