facebook twitter nk
Ładuję

Kultura i Rozrywka

06 grudzień 2019, Partnerstwo,

Na początku grudnia perspektywa śnieżnych widoków nie jest optymistyczna, jednak na ekranach kin Helios białego puchu z pewnością nie zabraknie! Ponadto z okazji mikołajek na widzów czekać będą najlepsze filmy i moc atrakcji, którym będzie towarzyszył Święty Mikołaj z workiem pełnym prezentów!

czytaj dalej »
28 listopad 2019, Partnerstwo,

Repertuar kina Helios w Legnicy. Ważny od 29 listopada do 5 grudnia 2019 roku.

czytaj dalej »
21 listopad 2019, Partnerstwo,

Fotele rozgrzane do czerwoności, mnóstwo okrzyków radości, westchnień i głośny śmiech niosący się po całej kinowej sali – tak wyglądać będzie piątkowa premiera „Krainy lodu 2” – filmu, który mimo zimnego tytułu sprawi, że emocje będą wręcz buzować! Czas na animację wyczekiwaną już od momentu premiery pierwszej części, która podbije serca zarówno najmłodszych kinomanów, jak i wszystkich towarzyszących im podczas seansu dorosłych widzów.

czytaj dalej »
18 listopad 2019, Partnerstwo,

Kino Kobiet to zawsze ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem w holu kina oraz sali kinowej.

czytaj dalej »
14 listopad 2019, Partnerstwo,

Piątek, weekendu początek, a wraz z nim premiery, na które już dziś warto zarezerwować i czas, i bilety. Dosmaczony rapowym brzmieniem dramat „Proceder”, wzruszający komediodramat „1800 gramów” i przerażający horror „Doktor Sen” – na wielbicieli dobrych filmów czekają w sieci kin Helios trzy odmienne gatunki, które wiele łączy – począwszy od doskonałego, trzymającego w napięciu scenariusza, po świetną obsadę aktorską.

czytaj dalej »
08 listopad 2019, Partnerstwo,

Prezentujemy repertuar kina Helios w Legnicy. Ważny od 8 do 14 listopada 2019 roku.

czytaj dalej »
31 październik 2019, Partnerstwo,

Prezentujemy repertuar kina Helios w Legnicy. Ważny od 1 do 7 listopada 2019 roku.

czytaj dalej »
27 październik 2019, Partnerstwo,

Czeka na Was ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem w holu kina oraz w sali kinowej.

czytaj dalej »
24 październik 2019, Partnerstwo,

Najbliższy kinowy tydzień w sieci Helios zapowiada się niezwykle interesująco! Nie zabraknie premierowych pokazów filmów: „Bliźniak”, „Countdown” oraz „Rodzina Addamsów”, a także hitów takich jak: „Boże Ciało”, „Czarownica 2” i „Joker”.

czytaj dalej »
20 październik 2019, Partnerstwo,

Nocne Maratony Filmowe Helios jak co roku stawiają przed Fanami horrorów piekielnie straszny dylemat. Do wyboru mamy dwie noce i dwa zestawy filmów, a w nich aż 8 przerażających horrorów! 25 i 31 października, Maratończycy mogą wybierać spośród specjalnie wyselekcjonowanych na tę okazję horrorów.

czytaj dalej »