facebook twitter nk
Ładuję

Sport

16 lipiec 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

Najwyższą klasą rozgrywkową, w której będą występować zespoły z gminy miejskiej i wiejskiej Chojnów będzie klasa A. Pierwsza kolejka w sezonie 2019/2020 w klasie A rozpocznie się 15 sierpnia. O mistrzostwo podokręgu Legnica DZPN rywalizować będą:

czytaj dalej »
16 lipiec 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

W grupie III będą rywalizowały zespoły z gminy Chojnów o mistrzostwo klasy B podokręgu Legnica DZPN. Pierwsza kolejka zostanie rozegrana w dniach 31 sierpnia – 1 września, a grupa III będzie składać się z następujących drużyn:

czytaj dalej »
15 lipiec 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

21 sierpnia odbędzie się runda wstępna Pucharu Polski w DZPN Podokręgu Legnica. Zespoły reprezentujące ziemię chojnowską zmierzą się z następującymi rywalami:

czytaj dalej »
08 lipiec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Po rocznej przerwie do Goliszowa powróciły zmagania w ramach Gminnego Święta Sportu i Zdrowia. Impreza z ponad dwudziestoletnią tradycją to okazja do celebracji aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z imprezy.
czytaj dalej »
06 lipiec 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

Wydział gier podokręgu Legnica po środowym spotkaniu ogłosił skład klasy A na sezon 2019/2020. Zespoły reprezentujące ziemię chojnowską zobaczymy w grupie III w następującym składzie.

czytaj dalej »
06 lipiec 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

Sezon 2019/2020 rozpocznie się dopiero w sierpniu, ale już dziś wiadomo jakie zespoły będą rywalizowały w „grupie chojnowskiej”. Poniżej prezentujemy skład grupy, w której znajdą się zespoły reprezentujące ziemię chojnowską.

czytaj dalej »
01 lipiec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
7 lipca boisko sportowe w Goliszowie gościć będzie kolejną edycję gminnego Święta Sportu i Zdrowia. Organizatorzy zapraszają na zmagania w m.in.: piłce siatkowej, szachach, biegach, jeździe na rowerze stacjonarnym czy piłce nożnej.
czytaj dalej »
27 czerwiec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
30 czerwca rusza Zagłębie on Tour - nowy projekt Zagłębia Lubin skierowany do sympatyków klubu. W ciągu dwunastu najbliższych miesięcy, przedstawiciele klubu odwiedzą dwanaście miejscowości w naszym regionie - inauguracyjne spotkanie odbędzie się w Chojnowie - mieście, które od wielu lat posiada grupę zagorzałych kibiców, wspierających "Miedziowych" na dobre i złe.
czytaj dalej »
25 czerwiec 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1

Niedzielne mecze były ostatnią kolejką o mistrzostwo klasy okręgowej w sezonie 2018/2019. Zespoły reprezentujące ziemię chojnowską odnotowały najsłabszy sezon od lat, zajmując dwa ostatnie miejsca, czyli 15. i 16 pozycję w tabeli.

czytaj dalej »
23 czerwiec 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 3

Za nami weekendowe rozgrywki w klasie okręgowej. Prezentujemy wyniki spotkań rozegranych przez zespoły z ziemi chojnowskiej.

czytaj dalej »