facebook twitter nk
Ładuję

Sport

16 marzec 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
W maju po raz kolejny nasze miasto i gminę odwiedzić mieli kolarze biorący udział w wyścigu CCC Tour Grody Piastowskie. Trudna sytuacja spowodowała jednak odwołanie zmagań. Organizatorzy zmierzają do przesunięcia terminu na koniec sierpnia 2020 roku.
czytaj dalej »
11 marzec 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Decyzja o odwołaniu imprez masowych w Polsce przynosi efekty także w naszym mieście. W związku w rozprzestrzenianiem się koronawirusa podjęto decyzję o odwołaniu Otyliady, która w nocy z 14 na 15 marca miała odbyć się również na chojnowskim basenie.
czytaj dalej »
10 marzec 2020, admin2, Wszystkich komentarzy: 0

W związku z pojawieniem się w Polsce pierwszych przypadków zachorowania na koronawirusa, ze względów bezpieczeństwa i w trosce o zdrowie zarówno sportowców, jak i kibiców, Dolnośląski Związek Piłki Nożnej podjął decyzję o przełożeniu daty rozpoczęcia rundy wiosennej na 28-29 marca.

czytaj dalej »
10 marzec 2020, admin2, Wszystkich komentarzy: 0

LZS Burza Gołaczów znika z piłkarskiej mapy gminy Chojnów.

czytaj dalej »
07 marzec 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Za nami gala finałowa Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera, organizowanego przez redakcję portalu lca.pl. W hotelu Milenium poznaliśmy m.in. triumfatorki plebiscytu w naszych gminach. Statuetki odebrały Julia Domańska i Kinga Bogacka.
czytaj dalej »
04 marzec 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Na chojnowskim basenie odbyły się dzisiaj Mistrzostwa Strefy Legnickiej w Sztafetach Pływackich Dziewcząt i Chłopców. Zobacz zdjęcia i wyniki.
czytaj dalej »
28 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Po raz dziewiąty Urząd Gminy Chojnów oraz Gminne Zrzeszenie LZS w Chojnowie postanowiło uhonorować najlepszych zawodników, trenerów, działaczy sportowych i sponsorów wspierających lokalny sport organizując Galę Mistrzów Sportu Gminy Chojnów. Nazwiska najlepszych zeszłorocznych sportowców oraz trenerów i najbardziej zaangażowanych działaczy poznaliśmy tym razem w Niedźwiedzicach.
czytaj dalej »
24 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
W minioną niedzielę poznaliśmy mistrzów gminy Chojnów w tenisie stołowym. W zawodach, które odbyły się w świetlicy wiejskiej w Goliszowie, najlepsi okazali się: Aleksandra Pastyrnak, Ewa Burzmińska, Hubert Kupczyński oraz Maciej Pastyrnak.
czytaj dalej »
17 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
23 lutego świetlica wiejska w Goliszowie gościć będzie Mistrzostwa Gminy Chojnów w tenisie stołowym. Organizatorzy zachęcają chętnych do udziału i trenowania.
czytaj dalej »
11 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Do 28 lutego trwa głosowanie w plebiscycie na najpopularniejszych sportowców gmin powiatu legnickiego, organizowanego przez portal lca.pl. W chwili obecnej na prowadzeniu w naszych gminach są Julia Domańska oraz Kinga Bogacka.
czytaj dalej »