facebook twitter nk
Ładuję

Sport

07 grudzień 2017, Magdalena Rzeszowska, Wszystkich komentarzy: 0

3 grudnia w hali sportowej przy ul. Matejki w Chojnowie, Klub Sportowy „Talent Chojnów” dla swoich najmłodszych piłkarzy zorganizował sportowe Mikołajki.

czytaj dalej »
02 grudzień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Młodzi piłkarze Chrobrego Nowogrodziec zwyciężyli na drugiej edycji organizowanego w naszym mieście Turnieju o Puchar Prezesa KGHM Zagłębie Lubin. Chojnów reprezentowany był przez dwie drużyny Talent Chojnów, które uplasowały się kolejno na drugim i czwartym miejscu.
czytaj dalej »
22 listopad 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1

W klasie okręgowej jedyny zespół reprezentujący ziemię chojnowską to Czarni Rokitki.

czytaj dalej »
22 listopad 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

Legnicka klasa A zakończyła rundę jesienną w zeszły weekend. W III grupie ziemię chojnowską reprezentują Chojnowianka Chojnów jako spadkowicz oraz Sokół Krzywa, Burza Gołaczów, a także mistrz klasy B z zeszłego sezonu – Płomień Michów.

czytaj dalej »
22 listopad 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

Zmagania w piłkarskiej klasie B dobiegły końca, runda jesienna już za nami, więc prezentujemy podsumowanie ligi.

czytaj dalej »
21 listopad 2017, UKKS "Oriens", Wszystkich komentarzy: 0
W piątek, 17 listopada w Sobótce z inicjatywy Dolnośląskiego Związku Kolarskiego odbyła się Dolnośląska Gala Kolarska 2017 podsumowująca sezon kolarski sekcji szosa, MTB i tor.
czytaj dalej »
21 listopad 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
18 listopada w Pieńsku miał miejsce wojewódzki finał turnieju piłki siatkowej kobiet XVIII Dolnośląskich Igrzysk LZS - Mieszkańców Wsi i Miast. Ziemię chojnowską reprezentowała drużyna LZS Gmina Chojnów Czarni Rokitki, która zakończyła rywalizację na 2. miejscu.
czytaj dalej »
20 listopad 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

Podopieczni Łukasza Kurczaka kolejny raz udowodnili, że są wielką nadzieją chojnowskiej piłki nożnej. W tej rundzie młodzi piłkarze pierwszy raz grali na dużych boiskach w 11-osobowych składach i osiągnęli sukces.

czytaj dalej »
19 listopad 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

Za nami weekendowe rozgrywki w piłkarskich ligach niższych. Prezentujemy wyniki spotkań, które zostały rozegrane przez zespoły reprezentujące ziemię chojnowską.

czytaj dalej »
17 listopad 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

Przed nami weekendowe rozgrywki w piłkarskich ligach niższych. Prezentujemy harmonogram spotkań, które zostaną rozegrane przez zespoły reprezentujące ziemię chojnowską.

czytaj dalej »