facebook twitter nk
Ładuję

Sport

08 lipiec 2018, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

Za nami Gminne Święto Sportu, które w tym roku odbyło się na boisku sportowym w Okmianach. Mieszkańcy naszej gminy oraz wszyscy przybyli goście mieli okazję zmierzyć się w licznych konkurencjach sportowych.

czytaj dalej »
03 lipiec 2018, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

W najbliższą niedzielę, 8 lipca, na boisku sportowym w Okmianach odbędzie się Gminne Święto Sportu.

Wszyscy mieszkańcy naszej gminy będą mieli okazję zmierzyć się w licznych konkurencjach sportowych.

czytaj dalej »
21 czerwiec 2018, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

Zakończył się Ogólnopolski Finał Mistrzostw w piłce ręcznej, w którym dziewczęta z klasy sportowej (IVa) ze Szkoły Podstawowej nr 4 występowały w barwach Dolnego Śląska.

czytaj dalej »
17 czerwiec 2018, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

Dziewczęta z klasy sportowej (IVa) ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Chojnowie eliminacje wojewódzkie o mistrzostwo w piłce ręcznej zakończyły z kompletem zwycięstw.

czytaj dalej »
12 czerwiec 2018, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

W legnickiej III grupie A klasy fotel lidera objęła Chojnowianka Chojnów – mistrz rozgrywek w swojej klasie. Wysokie miejsce zajęli również zawodnicy Sokoła Krzywa, plasując się na czwartej lokacie. Zaś Płonień Michów i Burza Gołaczów do ostatniej kolejki nie mogli być pewni swojego bytu w klasie A.

czytaj dalej »
12 czerwiec 2018, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

Niedzielny pojedynek jedynego zespołu reprezentującego ziemię chojnowską w klasie okręgowej zakończył sezon 2017/2018 w legnickiej klasie okręgowej. Zespół Czarnych Rokitki, bo o nim mowa, zajął 14. miejsce z dorobkiem 20 pkt. Czy Czarnych zobaczymy w kolejnym sezonie w klasie „O”, wyjaśni się na posiedzeniu wydziału gier.

czytaj dalej »
11 czerwiec 2018, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 5

Za nami rozgrywki w piłkarskich ligach niższych. Prezentujemy wyniki spotkań rozegranych przez zespoły reprezentujące ziemię chojnowską.

czytaj dalej »
10 czerwiec 2018, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Podczas gdy na Stadionie Miejskim rywalizowali młodzi piłkarze, na sąsiednim korcie trwały zmagania tenisistów w organizowanym od wielu lat w ramach Dni Chojnowa turnieju o Puchar Burmistrza.
czytaj dalej »
10 czerwiec 2018, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Dni Chojnowa to oprócz wydarzeń artystycznych także sport. 9 kwietnia od godzinnych porannych na Stadionie Miejskim trwał Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców urodzonych w roku 2007 i młodszych. Organizatorem wydarzenia była Szkoła Podstawowanr4.
czytaj dalej »
08 czerwiec 2018, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

Przed nami rozgrywki w piłkarskich ligach niższych. Prezentujemy harmonogram spotkań zespołów reprezentujących ziemię chojnowską.

czytaj dalej »