facebook twitter nk
Ładuję

Sport

17 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
23 lutego świetlica wiejska w Goliszowie gościć będzie Mistrzostwa Gminy Chojnów w tenisie stołowym. Organizatorzy zachęcają chętnych do udziału i trenowania.
czytaj dalej »
11 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Do 28 lutego trwa głosowanie w plebiscycie na najpopularniejszych sportowców gmin powiatu legnickiego, organizowanego przez portal lca.pl. W chwili obecnej na prowadzeniu w naszych gminach są Julia Domańska oraz Kinga Bogacka.
czytaj dalej »
05 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Portal lca.pl rozpoczął kolejny plebiscyt na najpopularniejszego sportowca. Zobacz kto pretenduje do tego tytułu w naszych gminach.
czytaj dalej »
08 styczeń 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowski Basen Miejski po raz kolejny pojawia się na liście organizatorów Nocnego Maratonu Pływackiego Otyliada. Tegoroczna edycja wydarzenia odbywać będzie się na kilkudziesięciu pływalniach w całej Polsce w nocy z 14 na 15 marca.
czytaj dalej »
19 grudzień 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
13 grudnia w podkłodzkich Krosnowicach odbyło się podsumowanie XX Dolnośląskich Igrzysk LZS i Mieszkańców Wsi i Miast. W wydarzeniu udział wzięli starostowie, burmistrzowie, wójtowie i przedstawiciele samorządów z terenu województwa dolnośląskiego, oraz działacze i sympatycy Ludowych Zespołów Sportowych.
czytaj dalej »
17 grudzień 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
W budynku Szkoły Podstawowej nr 4 przy ulicy Konarskiego oficjalnie oddano do użytku pomieszczenie serwisowe oraz pomieszczenie przeznaczone do treningów zimowych dla kolarskiego klubu UKKS Oriens. Remont został zrealizowany dzięki dotacji od Volkswagen Motor Polska Sp. z o.o. na realizację projektu Bike&Fun.
czytaj dalej »
16 grudzień 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Rodzinnym turniejem sportowym w hali przy ulicy Matejki rok 2019 zakończyli podopieczni klubu piłkarskiego Talent Chojnów. W sportowych zmaganiach udział wzięli tym razem również rodzice dzieci.
czytaj dalej »
05 grudzień 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Do końca roku mieszkańcy gminy Chojnów mogą w swoim urzędzie składać wnioski o przyznanie nagród za wybitne osiągnięcia sportowe. Jak informuje Urząd Gminy, taka forma wsparcia finansowego dla zawodników i trenerów ma propagować rozwój sportu młodzieżowego w gminie oraz stymulować działania w kierunku osiągania coraz lepszych wyników we współzawodnictwie sportowym.
czytaj dalej »
04 grudzień 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Złotoryjskie Towarzystwo Akrobatyczne Aurum w barwach którego występują nasi lokalni sportowcy szczyci się sukcesami osiągniętymi na XI Grand Prix Polski im. Stanisława Geronia w Łańcucie. Po medale sięgnęli młodzi zawodnicy z gminy Chojnów.
czytaj dalej »
21 listopad 2019, admin2, Wszystkich komentarzy: 0

Czy tak miała wyglądać tabela po rundzie jesiennej? Wielu „znawców” i „fachowców” od lokalnego futbolu przewidywało inne rozstrzygnięcia. Ligowe boiska zweryfikowały każdy zespół z osobna.

czytaj dalej »