facebook twitter nk
Ładuję

Archiwum - styczeń 2016

31 styczeń 2016, Czarni Rokitki, Wszystkich komentarzy: 2

Drugim rywalem Czarnych w okresie przygotowawczym przed drugą rundą sezonu 2015/2016 był lubiński Górnik, zespół na co dzień grający w A klasie. Zawody odbyły się na boisku w Rokitkach. Dla naszego rywala było to pierwsze spotkanie testowe, przegrane 8:0.

czytaj dalej »
31 styczeń 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0

Właśnie rozpoczyna się druga tura ferii zimowych - wśród województw gdzie uczniowie rozpoczynają dwudniową przerwę jest również województwo dolnośląskie. Ferie cieszą chyba każdego chojnowskiego ucznia; osoby które liczyły na to że spędzą je na śniegu nie mają jednak powodów do radości - za oknem obserwujemy temperatury wiosenne i nie zanosi się na szybką zmianę.

czytaj dalej »
30 styczeń 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0

Za nami piątkowa uroczystość powołania nowego komendanta wojewódzkiego straży pożarnej - został nim Adam Konieczny, dotychczasowy komendant miejski Państwowej Straży Pożarnej w Legnicy. Na tym stanowisku nowy komendant zastąpił nadbrygadiera Andrzeja Szcześniaka.

czytaj dalej »
29 styczeń 2016, Galeria Piastów, Wszystkich komentarzy: 0

„Masz pasje? Talent? Potrafisz robić coś niezwykłego? Masz niepowtarzalną okazje zaprezentowania swoich umiejętności przed mieszkańcami naszego miasta. Właśnie rusza legnicki projekt „Creative Space”, w którym młodzież będzie mogła przedstawić swoje uzdolnienia i niezwykłe umiejętności. Jeżeli masz jakiś talent, który potrafisz przedstawić na scenie, właśnie Ciebie szukamy!

czytaj dalej »
29 styczeń 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0

Zapraszamy do obejrzenia wideorelacji z sesji Rady Miejskiej, która miała miejsce 26 stycznia 2016 roku, w sali obrad Urzędu Miejskiego w Chojnowie.

czytaj dalej »
28 styczeń 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

Zakończyliśmy kolejny konkurs, w którym do wygrania były bilety na jutrzejsze seanse filmu „The Boy” w legnickim kinie Helios. Serdecznie dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Poniżej prezentujemy listę zwycięzców.

czytaj dalej »
28 styczeń 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 33

Dziś o godz. 11.00 miało miejsce uroczyste otwarcie Żłobka Miejskiego przy ul. Sikorskiego 20. To pierwszy żłobek w powiecie legnickim, a jednocześnie najnowocześniejsza tego typu placówka w Polsce.

czytaj dalej »
28 styczeń 2016, Galeria Piastów, Wszystkich komentarzy: 0

Już 14 lutego zapraszamy wszystkich zakochanych - i nie tylko - do Galerii Piastów na wyjątkowe walentynkowe wydarzenie którego finałem będzie akustyczny koncert w wykonaniu Łukasza Zagrobelnego! Dodatkowo dla par przewidziano specjalne konkursy z nagrodami w tym nagrodę główną: zagraniczną wycieczkę o wartości do 3000 złotych!

czytaj dalej »
28 styczeń 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0

27 stycznia o godzinie 12:40 na samoobsługowej myjni, położonej przy ulicy Zielonej (w sąsiedztwie Mrówki) znaleziono klucze.Właściciel lub właścicielka zagubionych kluczy proszona jest o kontakt pod nr telefonu 609588930 oraz opisanie ich wyglądu i tego co jest do nich dodatkowo przypięte.

czytaj dalej »
28 styczeń 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0

Zwieńczeniem obchodów Dnia Babci i Dziadka był wyjątkowy koncert uczestników Pracowni Wokalnej Agnieszki Justyny Szumiło, który miał miejsce wczorajszego wieczora w sali widowiskowej chojnowskiego Domu Kultury.

czytaj dalej »