facebook twitter nk
Ładuję

Archiwum - styczeń 2019

31 styczeń 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

Prezentujemy repertuar chojnowskiego Kina Kultura na najbliższy weekend.

czytaj dalej »
31 styczeń 2019, Partnerstwo,

Prezentujemy repertuar kina Helios w Legnicy. Ważny od 1 do 7 lutego 2019 roku.

czytaj dalej »
31 styczeń 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zniszczony grill, mnóstwo butelek, opakowania po jedzeniu, paczki po papierosach, zniszczony płot, powyrywane elementy furtki, altana pomalowana zieloną farbą, czy nawet brak niektórych elementów wyposażenia... To widok jaki po sylwestrowej nocy zastała właścicielka jednej z działek przy ulicy Goleszańskiej w Chojnowie. Miejsce to co raz na swój cel stawiają sobie wandale i patologiczna młodzież z okolicy. Niestety - takich miejsc w Chojnowie jest wiele.
czytaj dalej »
31 styczeń 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Czy istnieje szansa na utworzenie w Chojnowie delegatury wydziału komunikacji i dróg? Z takim zapytaniem do starosty Adama Babuśki zwróciła się radna Jolanta Bekaluk-Pyrz, która uważa, że takie rozwiązanie usprawniłoby załatwianie spraw mieszkańcom ziemi chojnowskiej.
czytaj dalej »
30 styczeń 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Po 35 latach służby w pożarnictwie, na emeryturę przechodzi Zdzisław Sokół - komendant Państwowej Straży Pożarnej w Legnicy.
czytaj dalej »
30 styczeń 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
W serwisie YouTube zaprezentowany został pierwszy utwór promujący najnowszy album chojnowskiej grupy Polish Fiction. Płyta miała już premierę w radiu ProRock i w Punkowym Radiu Underground.
czytaj dalej »
30 styczeń 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Działalność Pogotowia Ratunkowego, Policji oraz Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy w 2018 roku będą głównymi tematami najbliższej sesji Rady Gminy.
czytaj dalej »
29 styczeń 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 7
Kilka miesięcy temu publikowaliśmy zdjęcie chojnowskiego dworca - śmierdzącego, odrapanego, zdewastowanego... Ten widok to jednak już przeszłość, a wszystko za sprawą remontu budynku. Zobacz jak zabytek zmienił się w ciągu ostatnich miesięcy.
czytaj dalej »
29 styczeń 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
6 kwietnia sala widowiskowa chojnowskiego Domu Kultury po raz siedemnasty gościć będzie Ogólnopolski Konkurs Piosenki Rozśpiewane Nutki. Organizator wydarzenia rozpoczął zapisy uczestników.
czytaj dalej »
29 styczeń 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 1

Rada Miejska podczas ostatniej sesji podjęła uchwałę w sprawie zmian w Statucie Miasta Chojnowa, które zobowiązują radę do m.in. powołania Komisji Skarg, Wniosków i Petycji. Istnienie takiej komisji od tej kadencji jest obligatoryjne z każdej jednostce samorządu terytorialnego

czytaj dalej »