facebook twitter nk
Ładuję

Archiwum - luty 2015

28 luty 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0

W piątkowy wieczór, w Hotelu Sękowskim, odbyła się Gala Sportu, podczas której poznaliśmy Laureatów Plebiscytu na Najpopularniejszych Sportowców i Trenerów Legnicy i powiatu legnickiego. Uroczystość poprowadzili: Malwina Komarnicka z telewizji DAMI i redaktor naczelny lca.pl- Paweł Jantura.


czytaj dalej »
28 luty 2015, Champion Chojnów , Wszystkich komentarzy: 0
W dniu wczorajszym rozpoczęły się młodzieżowe Mistrzostwa Dolnego Śląska i Opolszczyzny w boksie. Podczas tej imprezy sportowej nasz klub Champion Chojnów Powiat Legnicki reprezentować będzie Łukasz Niemczyk, który już wczoraj popisał się wspaniałym pojedynkiem i zwycięstwem. Nasz bokser, jest jedynym z naszej kadry, który może już boksować z seniorami.
czytaj dalej »
28 luty 2015, Arkadiusz Lewandowski , Wszystkich komentarzy: 0
Po ostatnim sukcesie Kamila zrobiło się dosyć głośno o naszym klubie w całej Polsce. Do tej pory, w historii naszego boksu nie zdarzyło się jeszcze, żeby Polak pokonał światową jedynkę. Mój zawodnik – Kamil doskonale zrealizował plan treningowy i osiągnął olbrzymi sukces. Jako klub działamy prężnie, ciągle się rozwijamy. Współpracujemy z wieloma innymi klubami, trenerami, lekarzami. Wszystko to w celu osiągnięcia jak najlepszych wyników.
czytaj dalej »
27 luty 2015, Starostwo Powiatowe , Wszystkich komentarzy: 1

Od wczoraj (26 bm.) w Starostwie Powiatowym w Legnicy można płacić „plastikowymi pieniędzmi”. Owa techniczna nowinka na klientach urzędu robi wrażenie. Kiedy pierwsza osoba chciała skorzystać z tego udogodnienia, terminal bezdusznie wskazał na... brak środków. Wtedy zdeterminowany interesant pożyczył kartę od kolegi.

czytaj dalej »
27 luty 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
W niedzielę, kolejny ważny sprawdzian przed drużyną Czarnych Rokitki. Niepokonana do tej pory w meczach kontrolnych grupa prowadzona przez Mirosława Dragana zmierzy się z ligowym rywalem – Stalą Chocianów. Spotkanie odbędzie się na wyjeździe, w najbliższą niedzielę, o godzinie 14:00. Mamy nadzieję, że Czarni, po raz kolejny, pokażą swoje umiejętności na najwyższym poziomie. Biorąc pod uwagę, że w ostatnim meczu ligowym szczęśliwie zremisowaliśmy ze Stalą, w niedzielę może być ciężko.
czytaj dalej »
26 luty 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 15
W dniu wczorajszym, w Powiatowym Zespole Szkół, odbyła się uroczysta akademia poświęcona pamięci ofiar Holokaustu. Aulę przy ul. Poźniaków, po brzegi wypełnili uczniowie PZS oraz Gimnazjum nr 2. Niespełna godzinne, wzruszające widowisko, wpędziło w zadumę wszystkich obecnych. Uczniowie, wcielający się w rolę więźniów obozów koncentracyjnych, w ujmujący sposób opowiedzieli historie, odzwierciedlające ich losy.
czytaj dalej »
26 luty 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
W dniu wczorajszym, odbył się konkurs plastyczny i wiedzy "Chojnów moje miasto", zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 4. Został on zaadresowany do uczniów klas IV- wykonanie pracy plastycznej w formacie A3, dowolną techniką, pt. "Chojnów moje miasto" oraz uczniów klas V i VI- konkurs wiedzy o naszym mieście w formie ustnej. Głównym celem było zachęcenie do poznania historii Chojnowa, jego zabytków, tradycji i legend. W konkursie wzięli udział reprezentanci SP4 i SP3.
czytaj dalej »
25 luty 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Dzisiejsze przedpołudnie, było dla najmłodszych kolejną okazją do wspólnej zabawy. Wszystkie spotkania, organizowane przez Bibliotekę Miejską w ramach Akademii Malucha, dostarczają dzieciom wiele radości i uśmiechu. Nic dziwnego, że dwugodzinne zajęcia upływają w mgnieniu oka i są powodem do zadowolenia. Dobrze bawią się nie tylko maluchy, ale również ich opiekunowie, którzy wspierają swoich podopiecznych w kolejnych wyzwaniach.
czytaj dalej »
27 luty 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 9
Już jutro biało niebiescy rozegrają kolejny mecz kontrolny. Naszym rywalem będzie Iskra Księgienice. Mamy dla kibiców z Chojnowa bardzo dobrą wiadomość. Otóż sobotni sparing odbędzie się na bocznej płycie przy MOKSiRze. Początek przewidziany jest na godzinę 15:00. Biało niebiescy nadal dążą do osiągnięcia optymalnej formy przed zbliżającą się rundą wiosenną.
czytaj dalej »
25 luty 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0

W dniu wczorajszym (24 lutego), w jednej z chojnowskich przychodni, badano kobietę, u której później stwierdzono sepsę. Chora, w poczekalni miała kontakt z innymi pacjentami, wykonano jej również kolonoskopię. Tego dnia, po kobiecie diagnozowano jeszcze sześć innych osób.

czytaj dalej »