facebook twitter nk
Ładuję

Archiwum - luty 2016

29 luty 2016, Galeria Piastów, Wszystkich komentarzy: 0

Chcesz mieć pięknie udekorowany stół wielkanocny? Przyjdź z rodziną do Galerii Piastów, gdzie pod okiem fachowców pomalujecie pisanki i zrobicie własnoręcznie niepowtarzalne ozdoby.

czytaj dalej »
29 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0

Komenda Miejska Policji w Legnicy prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży pieniędzy z lokalu mieszkańca Legnicy. Kradzieży dokonały trzy kobiety zarejestrowane kamerą monitoringu. Prokurator Rejonowy w Legnicy zezwolił na publikację wizerunku osób podejrzewanych o dokonanie tej kradzieży.

czytaj dalej »
29 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0

Już jutro obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych - uroczystości związane z tym świętem obchodzone będą również w Chojnowie.

czytaj dalej »
29 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0

Jak informuje Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, ze względu na prowadzone prace przy budowie kanalizacji w Rokitkach i Zamienicach, w dniu 1.03.2016 nastąpi przerwa w dostawie wody od godziny 8:00 do 10:00 w...

czytaj dalej »
29 luty 2016, Gimnazjum nr 2, Wszystkich komentarzy: 0

25 lutego 2016 roku w Legnicy odbył się regionalny konkurs wiedzy o Napoleonie i jego dokonaniach, który przebiegł pod hasłem „Śladami Napoleona”. Wzięły w nim udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych z Legnicy i okolic.

czytaj dalej »
28 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0

Za nami zorganizowana w wiejskiej świetlicy w Krzywej Gala Mistrzów Sportu Gminy Chojnów. Tym razem sportowe święto połączone zostało z lokalnymi obchodami 70-lecia Ludowych Zespołów Sportowych. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

czytaj dalej »
27 luty 2016, Gimnazjum nr 1, Wszystkich komentarzy: 0

26 lutego w szkole miało miejsce niecodzienne spotkanie. Naszym gościem był Eddie Millar: Szkot, który mieszka w Wishaw niedaleko Motherwell w Szkocji. Eddie odwiedza Chojnów już od kilku lat, ma tu przyjaciół, ale w Gimnazjum nr 1 gościł po raz pierwszy.

czytaj dalej »
26 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0

Nie ma dnia w którym lokalne media nie informują o kolejnych zachorowaniach na świńską grypę, wśród osób u których potwierdzono obecność wirusa A/H1N1 znalazła się 6-letnia mieszkanka Chojnowa. Serwis naszemiasto.pl informuje o łącznie 98 osobach w naszym regionie, zarażonych tym wirusem.

czytaj dalej »
26 luty 2016, Szkoła Podstawowa nr 4, Wszystkich komentarzy: 0

W Szkole Podstawowej nr 4 w Chojnowie co roku odbywają się liczne zawody i konkursy: szkolne, międzyszkolne, a także ogólnopolskie. W I semestrze w tym roku szkolnym nasi uczniowie odnieśli w konkursach duże sukcesy.

czytaj dalej »
26 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0

Już po raz czwarty Powiatowy Zespół Szkół gościć będzie Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego i Języka Niemieckiego DENG DENG dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Podobnie jak w latach poprzednich, konkurs odbywa się pod honorowym patronatem Starosty Legnickiego.

czytaj dalej »