facebook twitter nk
Ładuję

Archiwum - luty 2017

28 luty 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0

Położony nad Kwisą zamek Czocha to jeden z najsłynniejszych zabytków Dolnego Śląska. Okazję do szerszego poznania tego miejsca daje Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnowie.

czytaj dalej »
28 luty 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 4

Gościem ostatniej sesji Rady Miejskiej był Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Robert Kropiwnicki. Pochodzący z Legnicy parlamentarzysta Platformy Obywatelskiej poruszył kwestię remontu drogi krajowej nr 94 oraz budowy obwodnicy dla Chojnowa.

czytaj dalej »
28 luty 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0

Zapraszamy do obejrzenia zapisu wideo z ostatniej sesji Rady Gminy Chojnów, która odbyła się 24 lutego w sali posiedzeń Urzędu Gminy w Chojnowie.

czytaj dalej »
28 luty 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 9

Jedni wolą narzekać na facebooku - drudzy działać i zgłaszać pomysły w ramach Budżetu Obywatelskiego. Otrzymaliśmy na naszą skrzynkę pocztową kolejny projekt, którego autorem również jest radny Paweł Grabek - tym razem skierowany jest on do mieszkańców północnej części Chojnowa.

czytaj dalej »
27 luty 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0

Znany jest już termin emisji programu "Nasz Nowy Dom", który w zeszłym miesiącu był kręcony w naszym mieście.

czytaj dalej »
27 luty 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0

W nocy z 11 na 12 marca chojnowski Basen Miejski gościć będzie kolejną edycję Nocnego Maratonu Pływackiego Otyliada 2017. W chwili obecnej organizatorzy wydarzenia poszukują wolontariuszy do pomocy w organizacji.

czytaj dalej »
27 luty 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0

Po raz kolejny z okazji Dnia Kobiet chojnowskiej publiczności zaprezentuje się grupa teatralna Antykwariat; tym razem w spektaklu "Eliksir starości".

czytaj dalej »
27 luty 2017, PWSZ im. Witelona w Legnicy, Wszystkich komentarzy: 0
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy zaprasza maturzystów na bezpłatny kurs przygotowujący do egzaminu maturalnego z matematyki na poziomie podstawowym i rozszerzonym.
czytaj dalej »
28 luty 2017, Partnerstwo, Wszystkich komentarzy: 0

Niejeden rodzic codziennie wysłuchuje próśb swojej pociechy, która chciałaby mieć własne akwarium. Jedni uważają, że zakup akwarium dla dziecka nie jest zbyt dobrym pomysłem, natomiast inni twierdzą, iż takie coś może dziecka nauczyć odpowiedzialności. Jak więc to wygląda w praktyce? Czy rzeczywiście warto jest kupować dziecku akwarium, czy może lepiej się wstrzymać?

czytaj dalej »
25 luty 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0

Wczorajszego wieczoru świetlica wiejska w Starym Łomie gościła kolejną edycję Gali Mistrzów Sportu Gminy Chojnów. W minionym roku sport w naszej gminie zdominowały kobiety - to właśnie one zajęły wszystkie miejsca na podium plebiscytu. Statuetka najlepszego sportowca roku powędrowała do Emilii Dziurbiel - pochodzącej z Okmian akrobatki sportowej, reprezentantki Złotoryjskiego Towarzystwa Akrobatycznego Aurum. Podium uzupełniły Małgorzata Światłoń i Anita Małek.

czytaj dalej »