facebook twitter nk
Ładuję

Archiwum - marzec 2016

31 marzec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0

Dziś o godz. 10.00 w odbyło się spotkanie organizowane w ramach Międzynarodowego Dnia Czytania Tolkiena. W jego obchody włączyły się chojnowskie gimnazja i szkoły podstawowe, wydarzeniu patronowała Biblioteka Miejska. Niesprzyjająca aura nie pozwoliła organizatorom na przeprowadzenie akcji w Parku Śródmiejskim, zabawę przeniesiono więc do budynku Biblioteki Miejskiej.

czytaj dalej »
31 marzec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0

Dobiegł końca organizowany przez nas konkurs, w którym do wygrania były bilety na jutrzejsze seanse filmu „Batman v Supermen. Świt sprawiedliwości” (2D). Serdecznie dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia i kreatywne odpowiedzi.

czytaj dalej »
31 marzec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0

Za nami marcowe spotkanie Bibliotecznej Akademii Malucha, przyciągającej co miesiąc do Miejskiej Biblioteki Publicznej grono najmłodszych czytelników wraz z opiekunami. Tym razem młodzi mieszkańcy naszego miasta przywitali wiosnę. Towarzyszyło im kilka zielonych żab, na co dzień grasujących po chojnowskiej bibliotece.

czytaj dalej »
31 marzec 2016, Gimnazjum nr 1, Wszystkich komentarzy: 0

Już po raz kolejny uczniowie Gimnazjum nr 1 realizują projekt fundacji „Smak Sukcesu" przeprowadzany w ramach programu „Równać Szanse" przy współpracy Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności oraz Polskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży. Nasze nowe przedsięwzięcie nosi tytuł „Na Fali". Jego koordynatorem jest pani Iwona Majerowska - nauczyciel fizyki.

czytaj dalej »
30 marzec 2016, PWSZ im. Witelona w Legnicy, Wszystkich komentarzy: 0

Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy zaprasza 28 kwietnia na II Studencki Przegląd Muzyczny.

czytaj dalej »
30 marzec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0

Już jutro, 31 marca w sali posiedzeń Urzędu Gminy Chojnów przy ulicy Fabrycznej odbędzie się Sesja Rady Gminy Chojnów nr XXI.

czytaj dalej »
30 marzec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 6

Podczas wczorajszej sesji Rady Miejskiej podniesiony został temat przeprowadzenia na terenie Miasta Chojnowa konsultacji społecznych w sprawie Budżetu Obywatelskiego jako części budżetu miasta na 2017 rok. W przyszłym miesiącu komisje stałe Rady Miejskiej zajmą się dwoma projektami dotyczącymi konsultacji, złożonymi przez radnych Dariusza Morawskiego i Pawła Grabka.

czytaj dalej »
30 marzec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 1

Od 2003 roku, 25 marca obchodzony jest Dzień Czytania Tolkiena. Po raz drugi do akcji zainicjowanej przez The Tolkien Society włączy się także nasze miasto. 31 marca w Parku Śródmiejskim odbędą się specjalne zajęcia dla uczniów szkół podstawowych, w ramach których zaplanowano m.in. czytanie fragmentów utworów Tolkiena, konkurs „W zaczarowanym lesie Toma Bombadila” oraz gry i zabawy „Bliżej Śródziemia”.

czytaj dalej »
30 marzec 2016, Galeria Piastów, Wszystkich komentarzy: 0

Już 9 kwietnia od godziny 14:00 zapraszamy do Galerii Piastów na trzecią edycję Mistrzostw we Fryzjerstwie!

czytaj dalej »
29 marzec 2016, PWSZ im. Witelona w Legnicy, Wszystkich komentarzy: 0

W kalendarzu akademickim są daty, które niemal każdy student zna na pamięć. Zapewne są to terminy egzaminów, ale jeszcze bardziej prawdopodobne, że to data juwenaliów, czyli hucznej zabawy i odpoczynku przed zbliżającą się sesją egzaminacyjną.

czytaj dalej »