facebook twitter nk
Ładuję

Archiwum - marzec 2018

31 marzec 2018, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

Jaka pogoda czeka nas w tegoroczne Święta Wielkiej Nocy? Czy na Wielkanoc spadnie śnieg? Sprawdź prognozę pogody dla Chojnowa i okolic.

czytaj dalej »
30 marzec 2018, admin,
Wielka Sobota – przedostatni dzień Wielkiego Tygodnia. W naszej tradycji tego dnia błogosławi się pokarmy na stół wielkanocny. Poniżej przedstawiamy harmonogram święcenia pokarmów w chojnowskich parafiach oraz w kościołach filialnych.
czytaj dalej »
30 marzec 2018, Partnerstwo,
Świąteczne życzenia od Piekarni Kupczyk
czytaj dalej »
29 marzec 2018, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

O zmianach w kodeksie pracy mówi się już od dawna. Prace nad nowym projektem trwały od 1,5 roku. 14 marca zostały zakończone, teraz pozostaje tylko czekać, aż wejdą w życie. Co się zmieni? Przede wszystkim stracimy prawo do urlopu na żądanie, ale to nie wszystko. Sprawdź, co zmieni się w nowych przepisach.

czytaj dalej »
29 marzec 2018, Partnerstwo,

Prezentujemy repertuar kina Helios w Legnicy. Ważny od 30 marca do 5 kwietnia 2018 roku.

czytaj dalej »
29 marzec 2018, admin, Wszystkich komentarzy: 0
W miniony poniedziałek członkowie KS Chojnowianka w tajnym głosowaniu wybrali skład nowego zarządu oraz komisji rewizyjnej.
czytaj dalej »
29 marzec 2018, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

Drodzy Czytelnicy! Mamy dla Was wejściówki na piątkowe (30 marca) seanse filmu „Nieznajomi: Ofiarowanie” w legnickim kinie Helios.

czytaj dalej »
28 marzec 2018, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Mimo, że jest Szkotem, Chojnów uważa za swoje miejsca na Ziemi. Edward Millar nasze miasto odwiedza regularnie od 2009 roku - w dniu dzisiejszym gościł w Szkole Podstawowej nr 3, gdzie rozmawiał z uczniami na najróżniejsze tematy i przybliżał im tematykę Szkocji - jej kulturę, tradycje, zwyczaje.
czytaj dalej »
28 marzec 2018, admin, Wszystkich komentarzy: 4
Informacja o stanie bezpieczeństwa pożarowego i publicznego oraz sprawozdanie z działalności Społecznej Komisji Mieszkaniowej w 2017 roku - to główne tematy wczorajszej sesji Rady Miejskiej. Zapraszamy do obejrzenia zapisu wideo z posiedzenia.
czytaj dalej »
28 marzec 2018, admin, Wszystkich komentarzy: 0
W miniony piątek w budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej odbył się finisaż wystawy "¡hOla! Cuba", na którą składają się zdjęcia autorstwa Oli Łysiak z jej ubiegłorocznej wyprawy na Kubę. Spotkanie stanowiło okazję do prezentacji kultury tego państwa a także miejscowych przysmaków i trunków.
czytaj dalej »