facebook twitter nk
Ładuję

Archiwum - kwiecień 2016

30 kwiecień 2016, Galeria Piastów, Wszystkich komentarzy: 0

Już w niedzielę 8 maja o godzinie 14:00 zapraszamy wszystkich Państwa do Galerii Piastów do wzięcia udziału w specjalnej akcji przygotowanej we współpracy z Teatrem Avatar.

czytaj dalej »
30 kwiecień 2016, SP Niedźwiedzice, Wszystkich komentarzy: 0

W hali sportowej przy ulicy Lotniczej w Legnicy odbyły się powiatowe eliminacje XXXIX Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego. Najlepsza wśród 19 szkół podstawowych okazała się drużyna z SP 19 w Legnicy, drugie miejsce zajęła SP w Miłkowicach, natomiast trzecie SP w Niedźwiedzicach.

czytaj dalej »
30 kwiecień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0

Już po raz dwunasty w pobliskim Wilczym Lesie odbędzie się Festiwal Piosenki Religijno-Patriotycznej. Miejsce nie jest przypadkowe - to właśnie w tej miejscowości stykają się granice trzech powiatów: legnickiego, złotoryjskiego i bolesławieckiego.

czytaj dalej »
29 kwiecień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 7

Weekend majowy przed nami, a wraz z nim sportowe emocje w rozgrywkach regionalnych lig. Pierwsze spotkanie rozpocznie się w sobotę o godz. 15.00 w Złotoryi, gdzie miejscowy Górnik podejmie Chojnowiankę Chojnów.

czytaj dalej »
29 kwiecień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0

Już po raz czwarty Gimnazjum nr 1 zaprosiło do siebie młodych sportowców z pobliskich szkół na Gimnazjadę Wioślarską - czyli rywalizację w wiosłowaniu na sucho (przy użyciu ergometrów). Zapraszamy do obejrzenia obszernej fotorelacji z tego wydarzenia.

czytaj dalej »
29 kwiecień 2016, Sławomir Tęcza - UG Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0

Urząd Gminy Chojnów w ostatnim czasie otrzymał zgłoszenie, że w dniu 23.04.2016 r. (sobota) w miejscowości Biskupin zostały wyrzucone wprost z samochodu trzy małe pieski. Pieski aktualnie znalazły schronienie przy sklepie Pani Sołtys, która się nimi tymczasowo zaopiekowała. Dwie małe suczki oraz jeden piesek rasy mieszanej o krótkiej czarno-rudawej sierści są bardzo spokojne i przyjazne. Z pewnością nadają się nawet do niedużego mieszania dla dzieci lub starszej osoby.

czytaj dalej »
29 kwiecień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

Jesteście ciekawi, jaki repertuar na rozpoczynający się dziś weekend przygotowało chojnowskie Kino Kultura? Poniżej znajdziecie rozpiskę seansów wraz z krótkim opisem fabuły.

czytaj dalej »
28 kwiecień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

Dobiegł końca organizowany przez nas konkurs, w którym do wygrania były bilety na jutrzejsze seanse „Księgi Dżungli” w legnickim kinie Helios. Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Wyłoniliśmy już zwycięzców. Listę nagrodzonych znajdziecie poniżej.

czytaj dalej »
28 kwiecień 2016, GOPS Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0

Pierwsze rodziny z Gminy Chojnów już cieszą się z Programu Rodzina 500 +, ponieważ na ich konto wpłynęły już pieniądze. Wypłaty otrzymują najwcześniej te osoby, które poprawnie i bez błędów wypełniły formularz z wnioskiem 500 + oraz złożyły w/w wniosek do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Chojnowie w pierwszych dniach kwietnia br.

czytaj dalej »
28 kwiecień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0

Już w sobotę kolejny koncert uczestników Pracowni Wokalnej Agnieszki Justyny Szumiło - tym razem wydarzenie gościć będzie chojnowski Zamek Piastowski. Wokaliści zaprezentują gościom pieśni epoki baroku oraz fragmenty legend związanych z zamkiem.

czytaj dalej »