facebook twitter nk
Ładuję

Archiwum - maj 2014

23 maj 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
„§ Masz prawo”. Które tematy najciekawsze? SONDA.

Od marca br. na łamach portalu publikujemy cykl artykułów o tematyce prawnej „§ Masz Prawo”. Pan Marcin Zatwarnicki – dyplomowany prawnik, pracownik Dolnośląskiego Centrum Prawnego w Bolesławcu, dzieli się z nami swoją cenną wiedzą.

czytaj dalej »
23 maj 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo

Po godzinie 7 na drodze prowadzącej z Chojnowa do Legnicy tuż za miejscowością Studnica doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący pojazdem marki Volkswagen Golf stracił panowanie nad kierownicą w wyniku czego wjechał do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo.

czytaj dalej »
24 maj 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
7 pytań do… Specjalisty ds. Jakości.

Agnieszka: Moje stanowisko jest wynikiem zainteresowania naukami ścisłymi, następnie podjęciem studiów chemicznych na uniwersytecie. (...) Szczerze polecam studiowanie wszelkich kierunków ścisłych. Jeśli nie czujesz w sobie artysty lub nie masz wybitnego talentu w jakimś konkretnym kierunku - umiejętności, które nabędziesz, szczególnie na technicznej uczelni, oraz sposób analitycznego podejścia do problemów, które możesz tam wykształcić, na pewno zaprocentują w przyszłości.

czytaj dalej »
22 maj 2014, artykuł sponsorowany, Wszystkich komentarzy: 0
Jurajska zabawa nie tylko dla najmłodszych (konkurs)

Specjalne atrakcje dla mam, dzieci i oczywiście ojców, przygotowuje 25 maja i 1 czerwca JuraPark w Krasiejowie. Dla miłośników dobrej zabawy czekają tam m.in. plac zabaw o powierzchni 3.000 metrów kwadratowych, czy największy na Opolszczyźnie stacjonarny Park Rozrywki.

czytaj dalej »
22 maj 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Festyn Wędkarski z okazji Dnia Dziecka. Zachęcamy do zapisów!

Halo, halo, czy są wśród naszych Czytelników miłośnicy wędkarstwa? Szczególnie ci nieco młodsi, w wieku 8-14 lat, pragnący złowić rybę większą niż ich ojciec, dziadek czy wujek. Specjalnie dla nich Zarząd Koła PZW Chojnów – Miasto organizuje Festyn Wędkarski. W ostatnią sobotę maja, w przededniu Dnia Dziecka na stawie „Dolpakart” od godzin porannych na najmłodszych wędkarzy czekać będzie szereg atrakcji. Zapisy trwają!

czytaj dalej »
23 maj 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
IX Przegląd Teatralny Silebia 2014. Zapraszamy!

Jakie mamy największe imprezy cykliczne w Chojnowie? Oczywiście ciesząca się coraz większym zainteresowaniem Stonoga, w trakcie której do Chojnowa przyjeżdżają setki młodych ludzi kochających taniec. Rozśpiewane Nutki, które „wypuściły” na rynek muzyczny wielu zdolnych wokalistów. Do kompletu brakuje tylko Silebii, czyli Przeglądu Teatralnego. Tegoroczna, dziewiąta już odsłona imprezy odbędzie się w najbliższą sobotę, wyjątkowo w auli Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie przy ul. Poźniaków. Zapraszamy na sporą dawkę kulturalnych wrażeń!

czytaj dalej »
23 maj 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Rozpoczyna się walka Jerzmanki o awans do IV ligi

Dzięki zwycięstwu 10:8 nad drużyną GUKS Sokół Jerzmanowa klub Jerzmanka Jerzmanowice zajął trzecie miejsce w tabeli V ligi tenisa stołowego. Miejsce to daje szansę na awans do wyższej klasy rozgrywek. Jedyna przeszkoda jaka czeka na drużynę z Jerzmanowic jest zwycięstwo w barażach. W najbliższą sobotę, 24 maja 2014 r. w sali gimnastycznej Gimnazjum nr 2 w Chojnowie odbędzie się pierwszy mecz z walczącą o awans do IV ligi drużyną MKSTS Polkowice.

czytaj dalej »
22 maj 2014, artykuł nadesłany, Wszystkich komentarzy: 0
Zgubiono psa!

20.05.2014 r. ok. godziny 19-20 w okolicach dużego parku w Chojnowie zagubił się piesek widoczny na zdjęciu. Suczka przestraszyła się dzieci jadących na rowerach i uciekła w popłochu. Ten roczny piesek wabi się Tequila, jest rudego umaszczenia z białą łatką pod szyją, którą widać na zdjęciu.

czytaj dalej »
21 maj 2014, Karolina Ziomek, Wszystkich komentarzy: 5
Chojnowianka musiała uznać wyższość Amico Lubin

W miniony poniedziałek na murawie ponownie zameldowali się juniorzy młodsi. Nasza ekipa tym razem rywalizowała w meczu wyjazdowym z Amico Lubin. Rywal był bardzo wymagający. Zawodnicy z Lubina od samego początku sezonu prezentują bardzo wysoką dyspozycję.

czytaj dalej »
21 maj 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Havira Grill & Bar - zaproszenia na obiad trafiają do... Rozwiązanie konkursu!

Wciąż czekamy na dzień otwarcia nowego lokalu gastronomicznego w Chojnowie – Haviry. W ciągu tygodnia, kiedy to udostępniliśmy naszym Czytelnikom szczegóły na temat nowopowstałego miejsca skierowanego dla smakoszy, wieść o lokalu, choć wciąż nieczynnym, zatacza coraz szersze kręgi. Dziś zgodnie z zapowiedzią publikujemy wyniki konkursu, w którym do wygrania było podwójne zaproszenie na obiad w Havirze.

czytaj dalej »