facebook twitter nk
Ładuję

Archiwum - maj 2014

21 maj 2014, "SFORA" Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0
Awans do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Letnich DLŚ 2014

"Jarocin, to miasto brzmi Taekwondo." Tymi słowami 17.05.2014 Burmistrz Jarocina oficjalnie otwierał turniej kwalifikacyjny strefy zachodniej w Taekwondo Olimpijskim. Na wielkopolskich matach wystartowała dwójka wychowanków LMKS "SFORA" Chojnów Sara Gmerek i Dawid Laskowski. Dla obojga był to debiut na imprezie tej rangi, aczkolwiek nasi zawodnicy spisali bardzo dobrze.

czytaj dalej »
22 maj 2014, artykuł sponsorowany, Wszystkich komentarzy: 0
Chcesz mieć czysto? Szorowarka i odkurzacz firmy VIPER.

Jeżeli prowadzisz małe przedsiębiorstwo, warsztat lub chcesz profesjonalnie zająć się sprzątaniem, firma POLERS ma dla Ciebie interesującą propozycję - solidna i niezawodna szorowarka Viper LS 160 oraz odkurzacz na sucho/mokro Viper LSU 135 za jedyne 3 238 zł netto. Szczegóły dotyczące oferty w artykule.

czytaj dalej »
19 maj 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Spektakl plenerowy „Człowiek na moście” i przedstawienia dla dzieci.

Końcówka maja w Teatrze Modrzejewskiej zapowiada się bardzo interesująco. Każdy znajdzie coś dla siebie - zarówno dorośli jak i dzieci. 23 maja odbędzie się premiera spektaklu plenerowego „Człowiek na moście”, inspirowanego życiem Henryka Karlińskiego, w ramach 45. Ogólnopolskiego Turnieju Chórów „Legnica Cantat”. Poza tym, z okazji zbliżających się wielkimi krokami Dnia Matki i Dnia Dziecka, legnicki teatr przygotował trzy dodatkowe propozycje repertuarowe: spektakl dla dzieci „Tylko jeden dzień”, przygodową baśń familijną „Ony” oraz „Więzi rodzinne” z Małgorzatą Pieńkowską. Szczegóły w artykule.

czytaj dalej »
19 maj 2014, artykuł sponsorowany, Wszystkich komentarzy: 0
Hiszpańska niedziela w Galerii Piastów

Zapraszamy na kolejną niedzielę z atrakcyjną i lubianą kulturą obcą. Po brytyjskich i włoskich klimatach czas na gorące południe - Hiszpanię! Gwiazdą wydarzenia będzie Conrado Moreno.

czytaj dalej »
19 maj 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
III Noc Muzeów w Chojnowie

Już po raz trzeci w Chojnowie zagości Noc Muzeów. Podobnie jak w zeszłych latach w późnych godzinach wieczornych na wszystkich gości czekać będzie wiele atrakcji począwszy od licznych wystaw w muzeum, stałych i czasowych, przez pokazy grupy rekonstrukcyjnej na lubianej Wyprawie Odkrywców kończąc.

czytaj dalej »
17 maj 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Znaleziono psa - szukamy właściciela

Przy ul. Wojska Polskiego w Chojnowie znaleziono błąkającego się, młodego, czarnego psa ubranego w obrożę. Pies jest przyjazny, grzeczny i zadbany.

czytaj dalej »
17 maj 2014, kuba, Wszystkich komentarzy: 0
Derby dla Chojnowianki! Gałaszkiewicz zapewnia trzy punkty

W derbowym meczu z Górnikiem Złotoryja Chojnowianka Chojnów na własnym stadionie zwyciężyła 1:0 i jest na ostatniej prostej na drodze do IV ligi! Bramkę na wagę trzech punktów w 75 minucie zdobył chwilę wcześniej wprowadzony Gałaszkiewicz.

czytaj dalej »
19 maj 2014, Dolnośląski Urząd Pracy, Wszystkich komentarzy: 0
Przyjdź po pracę i wiedzę

Za wstęp nie zapłacisz ani złotówki, a możesz zdobyć zatrudnienie oraz zyskać cenne informacje!

czytaj dalej »
17 maj 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Chojnowianie trasą ucieczki mieszczan w 1428 r. Zwiedzanie wieży Dużego Kościoła

Chojnów liczy około 15 tys. mieszkańców. Ilu z nich mogło podziwiać swoje miasto z lotu ptaka? Niewielu. Taką możliwość stworzył w sobotni poranek Jerzy Kucharski zapraszając chojnowian do zwiedzania wieży Dużego Kościoła, z góry której rozciąga się piękny widok na cały Chojnów i okolice.

czytaj dalej »
22 maj 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wybory do Parlamentu Europejskiego 2014. Komisje wyborcze w Chojnowie.

Między 22 a 25 maja obywatele Unii Europejskiej wybiorą swoich przedstawicieli do Parlamentu Europejskiego. Również Polacy będą mogli oddać swój głos w wyborach europejskich. Głosowanie w naszym kraju odbędzie się 25 maja, czyli w najbliższą niedzielę.

czytaj dalej »