facebook twitter nk
Ładuję

Archiwum - maj 2014

15 maj 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Kamil Mroczkowski nokautuje rywala w pierwszym starciu Mistrzostw Polski Juniorów
W chwili obecnej chojnowski pięściarz, wychowanek klubu bokserskiego Champion Chojnów Powiat Legnicki, Kamil Mroczkowski przebywa w miejscowości Nowa Dęba, gdzie odbywają się Mistrzostwa Polski Juniorów.
czytaj dalej »
15 maj 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
„Baśnie, bajki, bajeczki” w Bibliotecznej Akademii Malucha

W tym roku obchodzimy XI edycję Tygodnia Bibliotek. Ten wyjątkowy dla miłośników książek czas mający na celu promocję czytelnictwa łączy się z wydarzeniami jakie z tej okazji szykują biblioteki w całej Polsce. Również Chojnów włączył się do ogólnopolskiej akcji. Jednym z punktów programu w chojnowskiej odsłonie Tygodnia Bibliotek była Biblioteczna Akademia Malucha.

czytaj dalej »
16 maj 2014, Gimnazjum nr 2 w Chojnowie, Wszystkich komentarzy: 0
Laptop dla „Dwójki”

Sześć dziewcząt, uczennic klasy IB z Gimnazjum nr 2 w Chojnowie wzięło udział w IV edycji konkursu „Żyj smacznie i zdrowo” ogłoszonego przez firmę Winiary.

czytaj dalej »
14 maj 2014, Marcin Zatwarnicki, Wszystkich komentarzy: 0
„§Masz Prawo”. Zadośćuczynienie dla uczestnika kolizji drogowej.

Zgodnie z zapowiedzią uczynioną w jednym z wcześniejszych artykułów, w dniu dzisiejszym chciałbym przybliżyć zagadnienie zadośćuczynienia za krzywdę powstałą w następstwie kolizji drogowej. Krzywda – jako szkoda powstała na osobie – ma charakter subiektywny, bowiem co do zasady odpowiada indywidualnym odczuciom poszkodowanego co do stanu jego zdrowia fizycznego oraz psychicznego stanowiącego następstwo zdarzenia powodującego szkodę (krzywdę) np. kolizji drogowej.

czytaj dalej »
14 maj 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Okradli dom na ponad 3 tys. złotych

Chojnowscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn podejrzewanych o włamanie do domu w Gniewomirowicach. W trakcie prowadzonych czynności został im udowodniony zarzut kradzieży przedmiotów na łączną kwotę ponad 3 tys. złotych.

czytaj dalej »
18 maj 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Oddam za darmo – przedłużamy akcję!

Wstępnie planowaliśmy publikację pierwszych ogłoszeń „oddam za darmo” oraz „przyjmę za darmo” 10 maja, czyli kilka dni temu, jednak w związku z wieloma zapytaniami zainteresowanych Czytelników naszego portalu przedłużamy ten termin. Na Państwa ogłoszenia czekamy do końca maja i w czerwcu ruszymy z ich publikacją.

czytaj dalej »
14 maj 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 1
Walka lidera z wiceliderem. Zapowiedź meczu KS II Polkowice - Chojnowianka Chojnów
Bardzo trudny tydzień czeka piłkarzy KS Chojnowianka. W dniu dzisiejszym o godzinie 17:00 biało niebiescy rozegrają jedno z najtrudniejszych spotkań w lidze. Rywalem będzie wicelider rozgrywek – KS II Polkowice. Ten mecz wyjazdowy rozegramy niestety w niepełnym składzie.
czytaj dalej »
13 maj 2014, PWSZ Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
Juwenalia 2014 w PWSZ im. Witelona w Legnicy

Zgodnie z akademicką tradycją już za kilkanaście dni wszyscy żacy będą obchodzić swoje święto – Juwenalia. W wielu miastach akademickich w te dni odbywa się symboliczne przekazanie studentom kluczy do bram miasta. Zabawa trwa zwykle przez kilka dni, w czasie których odbywają się imprezy kulturalno-sportowe, organizowane głównie przez i dla studentów. Tak również będzie w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy, gdzie Juwenalia 2014 odbywać się będą w dniach 22 – 23 maja bieżącego roku.

czytaj dalej »
13 maj 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zaginął kundelek na domkach bolesławieckich. Pomóżmy w poszukiwaniach!

W dniu wczorajszym, tj. 12 maja zaginął sympatyczny, młody kundelek. Właściciele proszą o pomoc w odnalezieniu czworonoga.

czytaj dalej »
13 maj 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 3
Rap Melanż „PiątVka” na szóstkę!

Jaśnie Wielmożni Panowie to nie tylko JWP. To również SWRN, Demon, Midz, Gradek, Rymolwerowcy, DJ Rożo i chłopaki z Epinefryny. Należą się im pokłony w pas za to co uczynili w sobotni wieczór w parku przy Niebieskim Parasolu w Chojnowie. Kto nie był niech żałuje, a kto kocha hip hop i nie był, ten nie zna smaku miłości.

czytaj dalej »