facebook twitter nk
Ładuję

Archiwum - czerwiec 2014

30 czerwiec 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Zagubiony pies poszukuje właścicielaPo chojnowskim rynku błąka się wystraszony pies. Jest przeganiany przez przechodniów oraz właścicieli lokali. Zwierzę jest młode. Na szyi ma czerwono-szarą obrożę. Pies jest bardzo zagubiony. Jeśli komuś z Państwa zaginął ulubieniec - pomóżcie. Zwierzę szuka właściciela.
czytaj dalej »
30 czerwiec 2014, LMKS "SFORA" Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0
Ogromny nakład pracy wykonany przez zawodników i trenerów LMKS "SFORA"
Koniec czerwca to nie tylko rozpoczęcie wakacji i zbliżający się obóz letni, to ogromny nakład pracy wykonany przez zawodników i trenerów LMKS "SFORA" Chojnów.
czytaj dalej »
30 czerwiec 2014, PWSZ , Wszystkich komentarzy: 0
Bezpłatny kurs przygotowujący do egzaminu poprawkowego z matematyki
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy zaprasza maturzystów na bezpłatny kurs przygotowujący do egzaminu poprawkowego z matematyki na poziomie podstawowym.
czytaj dalej »
27 czerwiec 2014, Gimnazjum nr 2 , Wszystkich komentarzy: 0
Absolwenci Gimnazjum nr 2 zaczynają wakacje
Tradycyjnie w ostatni czwartek roku szkolnego odbyła się uroczystość pożegnania absolwentów gimnazjum. Tym razem, ze względu na remont domu kultury gościł nas Dom Schrama. Staramy się promować uczniów do jak największego wysiłku w nauce i temu min. służą Nagrody Dyrektora Szkoły. Jak co roku te cenne nagrody można było zdobyć za 5 najlepszych wyników w nauce.
czytaj dalej »
27 czerwiec 2014, Jerzy Kucharski, Wszystkich komentarzy: 9
Kajakiem po Skorze. Uniejowie – Zagrodno – Jadwisin

Skory nie można lekceważyć, gdyż jest to rzeka pełna niespodzianek. Mielizny, łachy, kotły eworsyjne, lita skała w dnie, kamienie, żwir, piasek, jazy, progi, opony, lodówki, butelki, puszki i … I tacy co chcą ją pokonać kajakiem.

czytaj dalej »
27 czerwiec 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Przerwa w dostawie wody w nocy z piątku na sobotę.
Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Chojnowie uprzejmie informuje, że w związku z modernizacją sieci wodociągowej polegającej na wymianie zasuw odcinających (przy ul. Boh. Getta Warszawskiego) i wykonaniem przyłącza wodociągowego do budynku MOKSiR przy ul. Małachowskiego 7 nastąpi przerwa w dostawie wody.
czytaj dalej »
27 czerwiec 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Kradzież z garażu przy ul. Legnickiej. Nagroda za oddanie lub odnalezienie sprzętu.
26 czerwca z garażu przy ul. Legnickiej (blisko wodospadu) skradziono sprzęt wędkarski m.in. wędki, kołowrotki firm Jaxon, Shimano, Mistrall, Mitchell, Daiwa, stojak wędkarski w zielonym pokrowcu firmy Konger, dwa elektroniczne czujniki brań w czarnych skórzanych pokrowcach oraz tuba na wędkę firmy Cormoran w kolorze czarnym z czerwonymi przeszyciami.
czytaj dalej »
26 czerwiec 2014, ZOSP Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
Zapraszamy na młodzieżowy obóz stażacki w Międzyzdrojach
Jeśli chcesz spędzić ciekawe wakacje, jest ku temu okazja. Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP Odział Powiatowy w Legnicy serdecznie zaprasza na Młodzieżowy Obóz Stażacki, który odbędzie się w Międzyzdrojach. Organizatorzy przewidzieli wypoczynek dla dzieci i młodzieży w dwóch grupach wiekowych tj. 10-14 lat oraz 15-18 lat.
czytaj dalej »
26 czerwiec 2014, artykuł sponsorowany, Wszystkich komentarzy: 0
Letnie Wyprzedaże w Galerii Piastów!

Sezon niezwykłych wrażeń w Galerii Piastów jest już bardzo blisko. Poczuj wakacyjną atmosferę i odetchnij od zwyczajnych cen w ożywczym klimacie rabatów i zniżek. Zanurz się w morzu niesamowitych okazji. Ulubione marki teraz jeszcze taniej. Polowanie właśnie się zaczyna, można ustrzelić dla siebie jakąś promocję i pochwalić się znajomym, sąsiadom, rodzinie … radości do wyboru !!!

czytaj dalej »
26 czerwiec 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Przedszkolaki z Rokitek pożegnały się przed wakacjami

Przedszkole – pierwszy egzamin samodzielności naszych milusińskich. Czas zawierania pierwszych przyjaźni, które niekiedy przetrwają do końca życia, czas poznawania siebie, swoich upodobań kulinarnych i wspominanego przez lata leżakowania. W przedszkolu pojawiają się pierwsze zakochania, łobuzerskie akcje. Wczoraj w okolicach południa na dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rokitkach czekał ostatni przystanek przed szkolną ławą. W uroczysty sposób pożegnali się przed wakacjami.

czytaj dalej »