facebook twitter nk
Ładuję

Archiwum - czerwiec 2016

30 czerwiec 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1

Jesteście ciekawi, jaką ofertę przygotowało na nadchodzący weekend chojnowskie Kino Kultura? Z repertuaru z pewnością zadowoleni będą miłośnicy filmów akcji i z pogranicza fantasy. Coś dla siebie znajdą także najmłodsi widzowie oraz wielbiciele filmów animowanych.

czytaj dalej »
30 czerwiec 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

Dobiegł końca organizowany przez nas konkurs, w którym do wygrania były bilety na jutrzejsze seanse filmu „Dzień Niepodległości: Odrodzenie” w legnickim kinie Helios. Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Wyłoniliśmy już zwycięzców. Listę nagrodzonych znajdziecie poniżej.

czytaj dalej »
30 czerwiec 2016, Helios Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
Prezentujemy aktualny repertuar kina Helios w Legnicy. Ważny od 1 do 7 lipca 2016 roku.
czytaj dalej »
30 czerwiec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0

Wczorajszego popołudnia w sali widowiskowej Domu Kultury odbył się kolejny koncert uczestników Pracowni Wokalnych Agnieszki Justyny Szumiło. Tym razem tematem przewodnim wydarzenia było rozpoczęcie lata.

czytaj dalej »
30 czerwiec 2016, KMP Legnica, Wszystkich komentarzy: 1

Funkcjonariusze zatrzymali 32-letniego mieszkańca Legnicy, który jak się później okazało, świadomie zakupił kradziony pojazd. W wyniku przeszukań przy mężczyźnie, oraz w miejscu jego zamieszkania znaleziono ponad 300 porcji metamfetaminy, 20 porcji marihuany, tabletki ekstazy oraz przedmioty służące do dzielenia narkotyków na porcje. Policjanci udowodnili, że legniczanin handlował narkotykami.

czytaj dalej »
30 czerwiec 2016, PWSZ im. Witelona w Legnicy, Wszystkich komentarzy: 0

W ofercie Centrum Kształcenia Ustawicznego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy dostępne są nowe studia podyplomowe - studia kwalifikacyjne oligofrenopedagogika!

czytaj dalej »
01 czerwiec 2016, Urząd Gminy Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0

2 lipca o godz. 16.00 miłośnicy folkloru będą mogli rozkoszować się muzyką ludową w Zamienicach. W tym roku Gmina Chojnów po raz kolejny organizuje znany już niemal w całej Polsce festiwal pt. „Świat pod Kyczerą”. Jest to największa tego typu folklorystyczna impreza na Dolnym Śląsku i jeden z większych festiwali w Polsce.

czytaj dalej »
29 czerwiec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0

Pierwsze domy w tej części miasta stoją już od kilku lat, jednak dopiero teraz Rada Miejska podjęła uchwała o nadaniu nazw ulicom znajdującym się w tym rejonie. Mowa o drodze łączącej Jerzmanowice z ulicą Stanisława Wyspiańskiego oraz trzy nowe uliczki osiedlowe.

czytaj dalej »
29 czerwiec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 6

Podczas wczorajszej sesji Rady Miejskiej podjęto uchwałę w sprawie odwołania z pełnionej funkcji skarbnika miasta Bogumiły Truty. Na straży miejskich finansów od 27 lipca stanie Anna Rybarczyk. Dotychczasowa skarbnik miasta z Urzędem Miejskim związana była od 1975 roku; najważniejszą funkcję w wydziale finansowo-budżetowym pełniła od 1998 roku.

czytaj dalej »
29 czerwiec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 2

Od kilku dni w naszym mieście do zbliżających się zawodów przygotowuję się dolnośląska kadra bokserów. Jak sobie radzą? Odwiedziliśmy ich na treningu, który w dzisiejszy poranek miał miejsce na Stadionie Miejskim.

czytaj dalej »